Sayfa 491/494 İlkİlk ... 391441481489490491492493 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. hisselerimize el konduğunda hisse sahibi olduğunu iddia edip müdahil olunacak
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

2. Tesekkürler

3. Anadolu asliye ticaret mah. dosya no : 2020 /3 ile birleşen dosyaya müdahil olunacak
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

4. Müdahil başvuruda bulundum. Duruşmaya katılmalımıyım. Eskişehirdeyim. Uzaktan olur mu? Yapacagım bir şeyler varmı? Bülent bey özelden yada buradan bilgi paylaşırmıdınız

5. Müdahale talebini gördüm. Duruşmaya katılman iyi olur. Müdahale talebini redderse itiraz edersin. Hemde davanın seyrini görürsün. Hızlı trenle yetişirsin. söğütlü çeşmede in. kartal pendik istikametine metroya aktarma var. Anadolu adliyede in. çok kolay

6. anadolu adliye , 13. ticaret mahkemesi 06/12/2023 günü saat 10:30

7. Avukatın varsa , talepte bulunur ve online katılınabilir , görüntülü

Alıntı Originally Posted by Valbuena26 Yazıyı Oku
    Müdahil başvuruda bulundum. Duruşmaya katılmalımıyım. Eskişehirdeyim. Uzaktan olur mu? Yapacagım bir şeyler varmı? Bülent bey özelden yada buradan bilgi paylaşırmıdınız
    Vatandaş uyaptan dosya evrak görüntüleme menüsünden müdahil talebin kabul edildiğini gör ondan sonra duruşmaya katılır siniz.
    Mahkemenin bu kararı vermesi uzun sürmez
    Sagliklar

Sayfa 491/494 İlkİlk ... 391441481489490491492493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •