Sayfa 493/494 İlkİlk ... 393443483491492493494 SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by bulentguven Yazıyı Oku
    Müdahil talebi için duruşmada değerlendirilerek karar verilir
    Dediğiniz doğru bülent bey. avukat arkadasa sordum teyit etti.

2. İstinafa yapmış olduğum başvurunun sonucu bugün elime ulaştı Maalesef yine olumsuz sonuçlandı. açıklaması:
    Karar veren Ankara Bölge idare mahkemesi 8.idare dava dairesince 2577 sayılı yasanın değişik 45. maddesi uyarınca dava dosyası incelenerek gereği düşünüldü
    Ankara 3.idare mahkemesince verilen 20/04/2022 tarih ve E2020/1975. K2022/853 sayılı karar usul ve hukuka uygun olup istinaf başvurusunun kabulün gerektiren bir neden bulunmadığından davacı tarafın istinaf başvurusunun REDDİNE, yargılama giderlerinin başvuruda bulunan taraf üzerinde bırakılmasına posta gideri avansından alınan miktarın istenilmesi halinde ilgili tarafa iadesine 2577 sayılı yasanın değişik 46.mad. uyarınca kararın tebliğinin izleyen günden itibaren 30 gün içeresinde Danıştay ilgili Dairesine temyiz yolu açık olmak üzere 15.11.2023 tarihinde oybirliği ile karar verildi.
    Ben saatten sonra geri adım atmayacağım şu ana kadar yaklaşık olarak 6.000 TL masraf yaptım Danıştay itiraz başvurusu yaklaşık olarak 1500 TL bir aksilik olmazsa en azında hukuki sürecin devam etmesi için Danıştay'a itiraz başvurusunda bulunacağım

3. Ne diyelim Kurtuluş bayağı uğraştın..Allah büyüktür...Danıştaya taşıman da senden beklenir. Hayırlı olur inşallah

Emeğin için teşekkürler KURTULUŞ kardeş,
    Canın sağolsun.
    Bu hisseyi halka acsalar fiyat bize verlenin 3 katı olurdu bu SPK böyle işte.
    Siz davayı SPK aleyhine mi acmistiniz.
    İstanbul'daki dava konusu nedir
    Bilgi verebilirmisiniz.
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    İstinafa yapmış olduğum başvurunun sonucu bugün elime ulaştı Maalesef yine olumsuz sonuçlandı. açıklaması:
    Karar veren Ankara Bölge idare mahkemesi 8.idare dava dairesince 2577 sayılı yasanın değişik 45. maddesi uyarınca dava dosyası incelenerek gereği düşünüldü
    Ankara 3.idare mahkemesince verilen 20/04/2022 tarih ve E2020/1975. K2022/853 sayılı karar usul ve hukuka uygun olup istinaf başvurusunun kabulün gerektiren bir neden bulunmadığından davacı tarafın istinaf başvurusunun REDDİNE, yargılama giderlerinin başvuruda bulunan taraf üzerinde bırakılmasına posta gideri avansından alınan miktarın istenilmesi halinde ilgili tarafa iadesine 2577 sayılı yasanın değişik 46.mad. uyarınca kararın tebliğinin izleyen günden itibaren 30 gün içeresinde Danıştay ilgili Dairesine temyiz yolu açık olmak üzere 15.11.2023 tarihinde oybirliği ile karar verildi.
    Ben saatten sonra geri adım atmayacağım şu ana kadar yaklaşık olarak 6.000 TL masraf yaptım Danıştay itiraz başvurusu yaklaşık olarak 1500 TL bir aksilik olmazsa en azında hukuki sürecin devam etmesi için Danıştay'a itiraz başvurusunda bulunacağım
    Bu hisseden son dakika kurtulmuştum,esasında kottan çıkmasıda anlamsızdı,devamlı kar yazan hisseydi,neyse mahkemeye vermişsiniz temennim başarırsınız,tabiki malum yasalar ve adalette yerle yeksan erduvan sayesinde,ingiliz memet dışarıdan yatırım ve para çekemiyor bunun yüzünden,adamların tek dediği şey sizde adalet yok diyor.

6. Bülent bey duruşma hakkında bilgi verirmisiniz. Son anda toplantım çıktığından katılamadım. Müdahillik talebim kabul görüldümü acaba?

7. Duruşmada senin konun gündeme gelmedi. Katılman şart
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

8. bilirkişi raporu bekliyoıruz. ilerleme yok
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

Sayfa 493/494 İlkİlk ... 393443483491492493494 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •