Sayfa 76/494 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 601 - 608 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Belki izocm a borsa dışında ortak olmak daha hayırlı olur

Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Eğer %95 olmasaydı o zaman fiyat çok yukarılar olurdu ama Aralık 2014 yılına kadar eğer %95 elde ise çıkar diye biliyorum

Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

20.12 deki zatı muhterem 20.10 dan satsa ne olur
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    https://www.resimag.com/p1/b8d30c496ba.jpeg

4.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    o 72 bin lotu ve çok daha fazla karşılığını borsadan kazandım, ama sizin bu kafa yapınızda olmadığım için kazandım, mevcutta 15 bin lotum var, bu diğer yazdıklarımı eğer gelirse, şirketle uğraşmak için yazdım, sizinle bir ilgisi yok yani, neyse günlük boş işlerle uğraşma limitimi doldurdum, herkes için hayırlısı olsun
    Hocam pardon ama, bu kağıttan ne beklentiniz var ki 72 bin lot alış yazıyorsunuz. Hadi bir beklentiniz var bu beklenti 5-10 kuruş değildir o zaman neden 20,06'dan pasif emir veriyorsunuz? 20,06'dan alsanız ne olur 20,50'den alsanız ne olur?

5.  Alıntı Originally Posted by mgokdere Yazıyı Oku
    Hocam pardon ama, bu kağıttan ne beklentiniz var ki 72 bin lot alış yazıyorsunuz. Hadi bir beklentiniz var bu beklenti 5-10 kuruş değildir o zaman neden 20,06'dan pasif emir veriyorsunuz? 20,06'dan alsanız ne olur 20,50'den alsanız ne olur?
    Yanlış anlaşılmayayım bu sorular sorgulama amaçlı değil öğrenme amaçlıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    bu kadar yuksek alisi neden yazdiniz cesaretine hayran kaldim
    Ne cesareti ... 20,12 nin baya üzerinde bir rakama alabilen kişi cesaretlidir...
    Sayın Jans ile alakalı demiyorum genel olarak yazıyorum
    20,12 nin altında alınan rakamda SIFIR RİSK var cesaret istemez
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Ne cesareti ... 20,12 nin baya üzerinde bir rakama alabilen kişi cesaretlidir...
    Sayın Jans ile alakalı demiyorum genel olarak yazıyorum
    20,12 nin altında alınan rakamda SIFIR RİSK var cesaret istemez
    Aynen 20.06 da o hisseler gelse hemen karına verir anında garanti 20.12 den komisyonsuz .
    Benim 2 milyonun olsa 20.12 ye yazarım
    Ama bu yazılan alış bence bizim için iyi oldu tahtayı kilitledi insAllah 1 lot alamicak adiler.pay alımından SPK kına yaksın
    Jon beyde burda bize atarlandi kimse inanrmi forumdan birinin 72 bin lot alış gireceğini .ha ha
    Borsa dışına cikarsada çıksın bizde cikariz.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Para mı kazanacak muhtemel aylık komisyon o kadar ödüyordur
     Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Aynen 20.06 da o hisseler gelse hemen karına verir anında garanti 20.12 den komisyonsuz .
    Benim 2 milyonun olsa 20.12 ye yazarım
    Ama bu yazılan alış bence bizim için iyi oldu tahtayı kilitledi insAllah 1 lot alamicak adiler.pay alımından SPK kına yaksın
    Jon beyde burda bize atarlandi kimse inanrmi forumdan birinin 72 bin lot alış gireceğini .ha ha
    Borsa dışına cikarsada çıksın bizde cikariz.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 76/494 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •