Sayfa 77/494 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 609 - 616 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Belki izocm a borsa dışında ortak olmak daha hayırlı olur

Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Sen ortak olucakmisin yada aldinmi dostum

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Almadım neden almalıyım ona bakıyorum ama herkes kavga ediyor
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sen ortak olucakmisin yada aldinmi dostum

Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. ben bu adamlari hic bise anlamadim.20.08 den veren enaiyeler.gidipce cagrida neden 20.12 den vermezki.bu piyasada islem yapanlar adam olmaz.

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Para mı kazanacak muhtemel aylık komisyon o kadar ödüyordur

0.06 kuruş X 72 bin =4320 TL kari var alış satış arası .alista komisyon öder pay alımına katilirsa komisyon ödemez.
    Virman ücreti az bir miktar
    Bu kadar portföyü olan biri heralde onbinde 2 çalışsa alista odiyecegi komisyon virman komisyon 320 TL gitse o kadar gitmezde. 4000 TL kâr garanti iyi para bence
    Ben 1 ayda almiyom çalışarak
    Garanti para 16.30 a kadar virman yap gununde para yatar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 20.08 e baya bir satış yapılmış %98 i tuttur patron ha gayret seni çok seviyorlar

20.10 satış 9 lot koymuş garibim

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Burda birleri aman kimse satmasin diyorya kendi ayagana kursun sikiyor.bu kagit 98 bulmazsa vayki halimize vay.

Ne fark eder 3 yıl içinde satabilirsin
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Burda birleri aman kimse satmasin diyorya kendi ayagana kursun sikiyor.bu kagit 98 bulmazsa vayki halimize vay.

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Ne fark eder 3 yıl içinde satabilirsin

Dostum 3 yil icinde kotdan ciktiktan sonra ne ise yarar.simdi 98 bulursa ozaman ortakliktan cikarma gundeme gelicek.

Sayfa 77/494 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •