Sayfa 90/494 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 713 - 720 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    %98 e ulaştığında yazarız, acele etme..şu anda istemem yan cebime koy havasındalar..borsada ya da dışarda %98 e ulaşacaktır bu 2 +2 =4 gibidir..
    KOÇ dan 70 tl ye aldığı hisseleri bizden 70 e kadar yalar süpürür burası net..
    net olmayan borsada mı dışarda mı olacak bu transfer ????
    Teşekkürler

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Öyle anlaşılıyor olduğu varsayımıyla şu soruyu sorma hakkım yokmu.
    20.12 pay alım teklifi onaylanmasının Kottan çıkma onayi anlamı taşımadığını çıkarmak
    Mantıklı değil midir.
    Bunlari yazınca ne için karşı çıktıklarını amaçlarını anlamakta zorlaniyor insan
    Hayırlısı ne diyelim herkes anlamak istediğini
    Anlar doğru veya yanlış cüzi bir hisseyle beklemeye devam
    Sayin cinnali bey.bu adamlar pay alimi icin spk kabul etdirmis.bist demi ikna edicek.bu adamlar cok guzel tezgahi kurmuslar.bence simdiden bist le bile goursmelere basmaslardir

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. "Sayın cinali bizde biliyoruz bistin onayı sonrası kottan çıkacağını

Neticede spk olur verdi"

Sayın garip cümleleri çok güzel sıralamışsın. burasını okudum bu gün haber geldi. Spk Kottan çıkışına onay verdi anladım. Özür sayın garip

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 10 lot vardı şimdi 5 lot da aldım etti 15 lot %50 daha yükümüz arttırdık. Bu patron çok sağlam çıktı. İnşallah seninle sağlam ortak olmaya çalışacağım patron

Spk yeniden değerleme isteyebilirdi
     Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    Bu şirket değerlendirme yapmadan borsadan çıkabilir ama bendeki hisseleri alamaz.bence bu şirketi fransız ortak tamamı alacak borsadan çıktıktan sonra çünkü avrupada yapılanmaya gidiyor başka ortaklıklarda hisse almıştır isteyen internete biraz araştırmaya yapıp görebilir .. yazdıklarım kişisel görüşüm ölüp hic bir kimseye al sat tavsiyesi degildir
    Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    "Sayın cinali bizde biliyoruz bistin onayı sonrası kottan çıkacağını

Neticede spk olur verdi"

Sayın garip cümleleri çok güzel sıralamışsın. burasını okudum bu gün haber geldi. Spk Kottan çıkışına onay verdi anladım. Özür sayın garip

Bu gün ne haberi geldi bayramdan önce geldi ve haber gelir gelmez zaten hisse çöktü .
    SPK nin onay verdiği haber gelmeseydi şu an belkide 26 TL lerde idik

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    27 demekki cebte,ben öyle anladım
    hala fiyat verip vebal alıyorsunuz kağıt çağrı fiyatının da altında siz böle yazdıkça yakında hepinizi çağrı fiyatına razı ederse şaşırmam

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bu kadar oyunlara ne gerek vardı yahu..ama bişey daha öğrendim..borsada güvenilir ve sağlam şirket de yoktur..
    borsa vurkaç yeridir..becerebilirsen kaldıraçlı oyunlarla ve düşük komisyonlu çalabilme yeridir..kim kimi yerse..
    bunun ötesine gitmem artık..
    SPK nın bu kararının ardından izocamdan sonra fişi çekiyorum ben..dürüstlük şeffaflık adalet bitmiş..
    izocamı unuttum artık..ne zaman değerine gelir alır yoksa bakar öyle..bundan sonra kaldıraçlı oyunlarla vurkaç zamanı..
    normal hisse senedi piyasasını hallettinde kaldıraçlı piyasayamı başladın bütün o komplo teorilerin şu zamana kadar fos çıktı hala konuşabiliyorsun anladığım kadarıylada seni dinlemeye hevesli çok insan var burda yazık burda sana inanan insanlar varsa çok büyük vebal alıyorsun kardeşim

Sayfa 90/494 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •