Sayfa 459/494 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. nasıl yani

Alıntı Originally Posted by tmrz Yazıyı Oku
    Beyefendi, üye olmadan önce ve üyelikten sonra olmak üzere, uzun yıllar bu forumu takip ederim. Toplumsal adabı bilen biriyimdir. Genelde çok okur az yazarım. Sizin gibi, kişileri incelemem, daha çok vermiş olduklari fikre odaklanırım. Aynı zamanda "yaww maww" li lakayit ve Türkçe'nin ırzına geçen boş yazışmalar da yapmam...

Kimseye birşey kanıtlamaya mesul olmamakla birlikte 5 yıldan uzun süredir bu hissenin sahiplerinden biriyim ve halen öyleyim. Bazı arkadaşlar ilgili tebliğ i haberdar etmiş, bende vakit ayırdım ve okudum. Okumak için vakti olmayan veya içeriği merak eden arkadaşlar için kısaca ve uygun bir dille haberdar ettim, yanlışım var ise lütfen düzeltin dedim.

Forumun bu basligindaki göreviniz nedir bilmiyorum... Hisse sahiplerinin ne yaptıklarıyla; ister devreder, ister tutar... bunlarla da ilgilenmiyorum. Bana fayda sağlayacak fikir paylaşılmış daha ziyade ona bakıyorum...

Size de tavsiyem; yazdığım mesaj içinde, size fayda sağlayacak birşey varsa kullanın... Yoksa yazmamış farz edin ve boş yere bu başlığı meşgul etmeyelim...

Herkese iyi akşamlar...

Redmi 4A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket ortaklıktan çıkarmak için spk.ya başvuru yapacaktır niye bekler bilinmez.

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Şirket ortaklıktan çıkarmak için spk.ya başvuru yapacaktır niye bekler bilinmez.
    Genel kurul tescil edildikten sonra yönetim kurulu kararı ile kalan hisse miktarı kadar Tahsisli sermaye artışı yaparak spk 'ya başvuracaklar muhtemelen bu hafta genel kurul tescili onaylanır
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Genel kurul tescil edildikten sonra yönetim kurulu kararı ile kalan hisse miktarı kadar Tahsisli sermaye artışı yaparak spk 'ya başvuracaklar muhtemelen bu hafta genel kurul tescili onaylanır
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Genel kurul tescilinin ortaklıktan çıkarma ile ilgisi yoktur.
    Önemli nitelikle ilgili tebliği bekliyorlardı
    Oda çıktı vede ilgili tebliğde ortakliktan çıkarma ve satma hakkinada atıfta bulunuyor
    Yakında başvuru gelir

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Genel kurul tescilinin ortaklıktan çıkarma ile ilgisi yoktur.
    Önemli nitelikle ilgili tebliği bekliyorlardı
    Oda çıktı vede ilgili tebliğde ortakliktan çıkarma ve satma hakkinada atıfta bulunuyor
    Yakında başvuru gelir
    Kayıtlı sermaye tavanının süre uzatımı ile ilgili madde var yönetim kurulu kararı ile Tahsisli sermaye artışı yapacağı için ilgisi var
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

6. Genel kurula gideceğim diye atıp tuttum , doğru. Ama kovit 19 ve gündem hoşuma gitmedi. Gerek duymadım. Ama bugün cam ürünleriyle ilgili virüslere karşı olumlu haberler okudum. Artık salgınlarla yaşanacak bir dünya olacak gibi.

Genel kurul tarihinden sonra çıkan kanun vs. geçmişe uygulanmaz. Bunu es geçiyorsunuz. Gecikmeyle ilgili olarak ilginç denebilir ?
    Hisselerime sonuna kadar sahip çıkacağıma emin olabilirsiniz.

Aklını kullanana Yatırım tavsiyesi olamaz . "Akıl verme para ver " derler bizim oralarda

7. Haber yokmu

8. Vaybe suarqda halen umutlar var.millet barasina en az 2 ye katladj siz halen burqlardasiniz.iyiki vermisim.yoksa halen beklicektim.ha bende parasi katlayanlardan oldum baska senetlerde

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 459/494 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •