Sayfa 426/494 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Arkadaşlar siz İzocam da böyle bir aşamadan geçtiniz mi? Bizim de sonumuz sizin gibi mi olacak?

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Arkadaşlar siz İzocam da böyle bir aşamadan geçtiniz mi? Bizim de sonumuz sizin gibi mi olacak?

izocam da sürec bitmedi ve bunun ğibi ğidenlerede yol gösterici olucaktır tabiki süreç sona erdiğinde,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Hala hisselerini vermeyen kalldimi acaba?

4. ben vermedim

5. dışarıda % 1 kaldı sanırm
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    dışarıda % 1 kaldı sanırm
    Dolaşımda kalan hisse oranı % 1,07 yaklaşık olarak 262,515 lot kalmış perşembe günü süre bitiyor, kalanları dökmek için bakalım cuma veya p.tesi günü nasıl haber gönderecekler, ky panikletip veya lanet okutup elindekileri almak için nasıl bir plan yaptıklarını hep beraber yaşayarak göreceğiz.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

7. Sn kurtuluş ne yapabilirlerki artık
    En fazla degerlemeden alırlar.daha bedava si yok.spk ya şikayet için taslak hazırladım bakalım. Kendi usullerince cikarma fiyatına..

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Sn kurtuluş ne yapabilirlerki artık
    En fazla degerlemeden alırlar.daha bedava si yok.spk ya şikayet için taslak hazırladım bakalım. Kendi usullerince cikarma fiyatına..
    Ben şahsen çıkarma fiyatı 20,12 olsa bile SPK'nın onaylamayacağını düşündüğüm için satmadım ve sonuna kadarda satmayı düşünmüyorum yeterince zararım var benim ana kağıdım Bucim ile kıyasladığım zaman İzocamı aldığım dönemlerde bucim 4,05 tl şimdi 6,82 yaklaşık olarak % 70 kaybım var bir başka değişle izocamın bana maliyeti 35.00 tl. bu kadar beklemişiz biraz daha bekleriz zaman her şeyin ilacıdır.
    Şirketin ky dökmek için planı olabileceğinde ki kastım örneğin süreç sonunda ben çıkarma hakkını şimdilik kullanmayacağım ancak 3 yıl süre ile 20,12 fiyattan alacağım dediği zaman kalanların en az yarısı dökülür bunun bir hukuki bir dayanağının olup olmadığını tam olarak bilmiyorum tamamen bir senaryo

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Sayfa 426/494 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •