Sayfa 424/494 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Ortak sayısını ipleyen mi var sanıyorsun, olsa 4000 ortakla borsa kotundan çıkartmaya izin vermezler di.

2. Spk amma duduklettti kucuk yatırımcıyı
    Şimdi baktım 1/1/2018 yılında endeks 118 binmiş ve bu tarihte izocam fiyatı 32 TL imiş .
    Yani şu an endeks 118 binde izocam 32 TL olması lazım.
    Oysa çakallar fırsatçılar endeks 83 binde iken tarihi dibinde iken fırsatçılık yaptı ve akıl tutulması yaşadığım 20.12 ile spk denen hak yiyiciler bu ahlaksız işleme onay verdi
    Yazık

3. Bu KARADUMAN denen zındık nerededir?

4. Sevgili Izocam Magduru Kardeslerim,
    sizlerden özür dileyerek bir ricada buluabilirmiyim?
    Ben yurtdisinda yasiyorum ve yukarida degerli ustalarimizin yazdiklari yorumlari okudum ama sonucta "step by step" ne yapmam gerektigi konusunda biraz aklim karisti.

Simdi bu izocamdan en kisa zamanda icerde kalan "cok büyük zararla Izocam'a bir kismini hediye edecegim parami" almak icin ne yapmam gerekiyor?

beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.
    Simdiden tesekkurler

Marsall da bakalım küçük ortaklarını düdükleyecek mi?

1. Marshall Boya ve Vernik Sanayii A.Ş.(Şirket) sermayesinin dolaylı olarak %88,26’sına sahip olan Akzo Nobel Coatings International B.V. ‘nin Şirket’in 1 TL nominal değerli payı için teklif fiyatı 40 TL olmak üzere nominal değeri 1.174.551,94 TL TL olan paylar için 46.982.040 TL’lik toplam fon miktarını aşmamak üzere gönüllü pay alım teklifinde bulunması amacıyla hazırlanan bilgi formunun onaylanmasına ilişkin başvurunun olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

SPK marsall onaylamış

8. Sayın
    İlgi:13.12.2019 Tarihli Başvurunuz

Konuya ilişkin önceki başvurunuz Kurulumuz kaydına alındığından, ilgide kayıtlı başvurunuz Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik'in 18 inci maddesinde yer alan, "Daha önce cevaplandığı halde aynı kişiler tarafından yapılan tekrar mahiyetindeki başvurular ile soyut ve genel nitelikteki başvurular işleme konulmaz ve durum başvuru sahibine bildirilir." hükmü çerçevesinde kayda alınmamıştır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.
    -----------------------------------------------------------------
    Başvuru Sahibi:*
    Başvuru Tipi:*Görüş, öneri ve şikayet
    Başvuru Tarihi:*13.12.2019 07:50:38
    Başvuru Konusu:*SPK Düzenlemeleri hakkında
    Başvuru Sahibi E-Posta Adresi:*m
    Başvuru Sahibi Adresi:*KOC
    Başvuru İçeriği:*Sayın spk izocama yüzde 95 ile borsadan çıkış izninini son 10 yıllık en düşük fiyattan borsa endeksi 84 bin iken yapılan başvuru ile 20.12 ye onay verdiniz.borsa dışına çıktı her türlü işlemden yırttı borsa disiinda 5 ayrı fiyat olmadan bize gene 20.12 den satma hakkı verdi .üstelik değerleme raporunu tezgah ile 10 TL çıkardı satma hakkı kulkanmayanlari heralde 10 TL den sayenizde ortaklıktan atacaklar.Demekki ulekimizde adalet yok.guclu olan kimse adalet onda.Allah demekten başka çaremiz yok.ssyenizde şu an izocami bütün karli şirketler takip edecek borsa sadece batak sirketkerin olduğu kaldığı bir yer kalacak .izocami takip edecek şirketler Marsal ,olmuksan ,anel elektrik ,hepsi yüzde 95 ile ortakları borsadan çıkarmak için siraya girecekler.izocam şirketi ile yaşanan olaylarda kim kimin hakkıni yediyse kim adaletsizse Allah en iyi adaleti uygulasin. Ben haksizsam ben siz ve Beraber hareket ettiğiniz franszilar haksizsa kul hakkı yiyenin Allah cezasını insAllah versin. Her şey ortada

*

Bu e-posta adresi ileti almaya kapalıdır. Lütfen bu e-postaya cevap vermeyiniz. Sorularınızla ilgili lütfen*http://www.spk.gov.tr*adresine başvurunuz
    Please do not reply to this message. This email is unable to receive replies. If you have questions please go to*http://www.spk.gov.tr

Bu e-posta mesaji, mesajin alici kisminda belirtilmis olan kullanici icindir. Mesajin alicisi siz degilseniz lutfen dogrudan veya dolayli olarak mesaji kullanmayiniz, gondericiyi bilgilendirip mesajin tum kopyalarini siliniz. Bu mesaj icerisinde belirtilen gorusler ve bilgiler hicbir sekilde Sermaye Piyasasi Kurulu'na (SPK) atfedilemeyecegi gibi, SPK'yi baglayici da degildir. Nihayet, bilinen viruslere karsi kontrolleri elektronik olarak yapilmis olan bu mesajin sisteminizde yaratabilecegi zararlardan SPK sorumlu tutulamaz.
    This e-mail is intended solely for the use of the individual or entity to whom it is addressed. If you are not the intended addressee of this message, you should not use this message directly or indirectly, please delete this message and all copies from your system and notify the sender immediately. Any opinions and information contained in this message are not given or endorsed by The Capital Markets Board of Turkey (CMB). CMB does not accept any legal responsibility whatsoever for the contents of this message. This message has been scanned for known computer viruses thence CMB is not liable for the occurrence of any system corruption caused by this message.

Sayfa 424/494 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •