Sayfa 380/494 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Şerh verdikte ne oldu çoğunluk onlarda olduğu için onların dediği oldu

2. Cin Ali haklı bu gibi durumlar bizim gibi belesci yatırımcılardan dolayı oluyor.turk yatirimcisi hakkını aramıyor .bu kapasite bizde yok.Hirsizlar nasılsa türk yatırımcısı keriz hakkını aramaz diye elinden geldiği gibi davranıyor.
    Surda ortalık ayağa kalksa idi son bu şekilde olmazdı.herkes kaderine razı herkes memnun.Bu hisseyi kimse bize zorla aldırmadı kafamıza silahta dayamadilar.biz haksiziz yani.karadumanda Ocak 30 a kadar hissesini satacak çoğu kişi satacak.
    Ben SPK ya ve cimere özellikle SPK yi asagilayacak hakeretlerde bulundum .kimseden korkum yok.hirsizllar kadar cesur olamiyoruz malesef bu olaylarda bize mustehak.paramizin tamamını kaybetmedigimize dua edelim.
    Bu saatten sonra bu hissede iş bitti.
    30 ocakta kadar satmiyacak tassakli kişiler varmı gorecez bakalım.bende yolladım .

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Karaduman
    Sen SPK.ya değerleme şirketine vede
    Şimdi tekrar SPK.ya iki satır dilekçe gondermedin
    Birde mahkemeye gideceğim diyorsun
    Genel kurulda bile şerh vermedin borsadan çıkmaya
    Bu gruptan 1 kişi bile çıkmaz.
    Av.serpil diye yazan sonradan ortaya çıktı
    Konuya vakıf bile değil
    Hepimiz ortak bir avukat bulup mahkemeye verelim dedik kimseden ses seda yok benim tek başına gücüm olsa verirdim ama birlik yok

4. 1) Borsada işlem gören pay gruplarının her biri için, hakim ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki otuz gün içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması

5. Bu maddede "HAKİM ORTAK" kavramına kimse dikkat etmiyor. Son 30 günlük ortalama fiyat belirleme hakkı sadece hakim ortak için. Borsadan çıkış kararı verilen genel kurulda İzocam Holding "hakim ortak" değil. hakim ortak için %98 lazımdı. Yani 20.30 TL belirleme hakkı yoktu. Yani en baştan hukuksuzluk var

6. Dava açılacaksa bu konudan girilmeli . Bu konudan dava açanlar var

7. Avukat hanım bu duruma ne diyor acaba

8. Ayrıca TEB hisse toplarken KAP ta yaptığı açıklamalarda başından beri hep " hakim ortak" kelimesi kullanmıştı. Halbuki %98 e yeni ulaştı. %98 e ulaşıldığı gün İzocam Holding artık hakim ortaktır diye açıkladı. Açın bakın KAP açıklamalarına 3 ay öncede hakim ortak diyordu.

Sayfa 380/494 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •