Sayfa 367/494 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Her fırsatta basına izocam şu kadar büyüdü şu kadar yatırım yaptık şunu yapacaz bunu yapacaz 5 yılda 150 milyar dolar ihracat hedefimiz var diyen içler .degerleme esnasında şirket zarar ediyor daralan piyasada zor şartlarda çalışıyoz işte sermaye laziim herne kadar zarar etsekte ana ortak işi yaomaya devam etmek istiyor gibi kotuleyici ifadeler kullanmış ne kadar komik deilmi
    Ayni şekilde halka arz etseler sisire şişire bitirmezler ve 70 TL derler degerlemeye .yazik

2. SPK'ya bildirilen özel durum açıklaması ekindeki hisse bedeli tespitine dair rapor özeti yetersiz olduğundan tüm raporun tarafıma gönderilmesi için yatırımcı ilişkilerine mail attım. Bir sonraki aşama şirkete SPK ve değerleme firmasını da ilgi tutarak noter kanalıyla ihtarname göndermek sonrasında da ticaret mahkemesinde dava açmak olacak
    açacağım davaya katılmak isteyen olursa iletişime geçebilirler

Sayın Doruk Özcan
    Sayın Öner Torun
    29.11.2019 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu Ortaklıklar Finansmanı Dairesi Başkanlığı'na yapmış olduğunuz Özel Durum Açıklaması ile Satma Hakkı Kullanımı için adil bedelin değerleme raporuna göre 10,53-TL olarak tespit edildiği bildirilmiştir. Bedelin tespit edildiği değerleme raporunun yalnızca tek sayfalık özeti bildirim ekinde paylaşılmış olup, tarafımca açılacak hisse bedelinin tespiti davasına esas olmak üzere Değerleme Raporunun tamamının mail adresim olan ................... aracılığıyla derhal gönderilmesini talep ederim.

Av. Serpil........

3. 2018 yılı faaliyet raporuna göre yalnızca duran varlıkların sigorta bedeli dahi 551 milyon iken şirketin toplam değerinin 258 milyon çıkmış olması açık usulsüzlük olarak değerlendirilir diye düşünüyorum. Bu sebeple değerleme yapan şirketin de şikayet prosedürünü işletmeyi planlıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Av. Serpil Yazıyı Oku
    2018 yılı faaliyet raporuna göre yalnızca duran varlıkların sigorta bedeli dahi 551 milyon iken şirketin toplam değerinin 258 milyon çıkmış olması açık usulsüzlük olarak değerlendirilir diye düşünüyorum. Bu sebeple değerleme yapan şirketin de şikayet prosedürünü işletmeyi planlıyorum
    Serpil hanım firmaya payları şimdi versek dava hakkımızı kaybetmiş olur muyuz acaba?

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

5.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Serpil hanım firmaya payları şimdi versek dava hakkımızı kaybetmiş olur muyuz acaba?

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!
    Dava açtığınız tarihte hissedar olmayacağınız için dava açma hakkınız olmayacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by Av. Serpil Yazıyı Oku
    2018 yılı faaliyet raporuna göre yalnızca duran varlıkların sigorta bedeli dahi 551 milyon iken şirketin toplam değerinin 258 milyon çıkmış olması açık usulsüzlük olarak değerlendirilir diye düşünüyorum. Bu sebeple değerleme yapan şirketin de şikayet prosedürünü işletmeyi planlıyorum
    Bunlar sakın arsaları bundan önce patronlara satıp kirada oturuyor olmasın

7.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Hayır gerekmiyor.sadece ortakliktan atarken onay alınacak.onu beklemekte büyük tehlike yazıklar olsun böyle kurumlara
    10.53 riskine girilirmi
    Felaket tellahı gibisin neyin algısını yaratmaya çalışıyorsun amacın ne madem tehlikeyi sezdin hem koş git ver seni tutanmı var burda paylaşta görelim
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

8. Boş durmayın spk ya cimere şikayet edin

Sayfa 367/494 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •