Sayfa 207/494 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Dostum 13 bin lot satış vardı sildiler
    Değişik işlemler oluyor
    21 e değse iyi olacak
    Senmi sattin gene20. 24 ten Osmanlı'dan

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Dostum 13 bin lot satış vardı sildiler
    Değişik işlemler oluyor
    21 e değse iyi olacak
    Senmi sattin gene20. 24 ten Osmanlı'dan

Aynen

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Aynen

tahta benim yuzukde dar bir araliga sikisti kaldi.asaga verde suat aliyor yukari gotursem suat satiyor.

Tebin alışı bitti biraz daha koysa bari
    20.12 altına sarkabilir yoksa

5. kimdi serbets satan oyle.butun mallar yinr geldi.kimse tesekkurler ona

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    kimdi serbets satan oyle.butun mallar yinr geldi.kimse tesekkurler ona

Alan içinde satan içinde hayırlısı

İzocam enerji tasarrufu ve yaşam konforu sağlamak amacıyla Dünyada 7 ana farklı ürün gamını (camyünü, taşyünü, foamboard-xps, izopor-eps, izocamflex-kauçuk, peflex-polietilen, yalıtımlı sandviç panel) tek çatı altında üreten ilk ve tek firmadır.

İzocam, iş güvenliği, temiz çevre ve enerji verimliliği konularını her zaman gündeminde tutmaktadır. Bu kapsamda üretim tesislerinde sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 50001 sertifikalarının gerekliliklerini yerine getirmektedir.
    Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılan Kurumsal Yönetim Uyum Derecelendirmesi notu 30.12.2014 – 30.12.2015 dönemi için 8,76’dır. İzocam, Haziran 2015’de açıklanan ISO - Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2014 Araştırması’nda 279. sırada yer almaktadır. Ayrıca Brand Finance Turkey 2015 Raporu’na göre de en değerli 100 marka arasında gösterilmektedir. Yapı Malzemeleri Yönetmeliğine (89/106/EEC) göre CE işaretini taşıyan ürünlere ve EUCEB tarafından sertifikalandırılmış İzocam Mineral Yün (Camyünü ve Taşyünü) ürünlerine sahiptir.

BEN ORTAK OLMAK İÇİN ALDIM. HAA YOK BENİ ÇIKARMAK İSTİYORSA ORTAKLIKTAN KİKe KİKE GÖRÜRECEK PAŞAM...
    BÖYLE BİR MARKAYA OLUŞTURMAK BİLE 300-400 MİLYON EDER.. HERKES HESABINI ONA GÖRE YAPSIN

https://www.saint-gobain.com.tr/habe...syonu-paylasti

İzocam, yeni EHS vizyon ve misyonu paylaştı!

İzocam, 2019 yılında Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) performansını daha ileri seviyelere taşımak amacıyla Çevre ve İSG konusunda bir dönüşüm süreci başlattı.

İzocam, 2019 yılında Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) performansını daha ileri seviyelere taşımak amacıyla Çevre ve İSG konusunda bir dönüşüm süreci başlattı. “Güvenlik Seninle Başlar†mottosunun kullanıldığı Çevre ve İSG Vizyon ve İlkeler Lansman Toplantıları 12 – 21 Haziran tarihleri arasında düzenlendi. İzocam’ın Tarsus, Eskişehir Gebkim, Dilovası ve Maltepe tesislerinde gerçekleştirilen Çevre ve İSG Vizyon ve İlkeler Lansman Toplantıları’nda yeni vizyonu, misyonu ve ilkeler ile Çevre ve İSG konusundaki hedefleri aktarıldı.

İzocam bu çalışmalar ile birlikte yüksek riskli faaliyetlerini yönetmek ve çalışanları şiddeti yüksek kazalardan korumak için oluşturulmuş 8 temel ilkeyi vizyon yaklaşımı ile beraber ele alarak sıfır iş kazasına, çevre kazasına ve meslek hastalığına ulaşmayı hedefliyor.

Sayfa 207/494 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •