Sayfa 377/494 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. yönetmelikte çok net değil mi? 30 ocak a kadar yaşanacak sürecin adı satma hakkı kullanımı onun için 20,12 bu süreçteki hak dedii senin satma hakkın. ama 30 ocaktan sonra ortaklıktan çıkarma hakkı süreci başlıyor. yönetmeliğe göre bu süreçte sadece değerleme raporuna bakılır diyor başka bir alternatif yok görünürde . zaten burada hak dediği şirketin hakkı oluyor. zaten teb in yayınladığı doldurmamız gereken form da 30 ocaktan sonra gelen hisseler geri iade edilecek ve pay sahibi satma hakkı sürecine katılma hakkını kaybedecektir diyor. sonrası farklı süreç farklı fiyat.

2. Satma hakkının bitmesine 2/3 gün kala ortaklıktan çıkarma fiyatı belli olurmu diğer şirketlerde bu oldu.ama bu hırsızlar satma hakkına gelen talebi bile kamuya aciklamiyorlar.
    En iyisi ben cimer ve SPK ya yazıp saydirayim biraz bari içimdeki bu gasp edilmislik duygusu azalır .kurduğunuz tezgahi guzel islettiniz hakkım haram olsun diye yazayım .değerleme raporu baştan assagi palavralarla dolu 2 milyara satmayacaklari şirketi 250 milyon degerlemisler SPK da bunlara göz yumuyor .hani nerde adil satma hakkı .20 yilllik borsa sirkeeti 1 ay oldu borsada çıkalı borsa fiyatları alınmadı hep tezgah seneryosu belliki planlı yapılmış .diye dolduracam daha bari biraz ferahlayim

3.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Ben sordum 20.12 olur dedi ama ben size geçen ay degerlemeyi 10 TL cikarirsaniz yatirimcinin hakkını çalmaya çalışırsanız ne olacak diyede sordum aynı kişiye yani öner toruna kendiside biliyor .öyle şey olmaz koskoca izocam dedi .ve dün haatirlaattim hani olmazdı diye bu sefer ses çıkarmıyor .isteyen arasın sorsun arkadaş bunu sordumu size diye .
    Kısacası diyeceğim şu 3 yıllık 20.12 alış garantisi var diye bu dediğin oluyorsa belki.ama tebliğ açık ve net borsada ortaklıktan çıkarma konusunda ne diyor belli.yoksa o şahsa güvenmek sakıncalı
    Zaten güvemediğimden cimerden spk ya 20.12 mi 10.53 mi olur diye yazdım

4. izocam daki şahıslara bence sakın güvenmeyin. değerleme şirketine parası karşılığı yaptırılan değerleme bu kadar olur. değerleme şirketinin izocamdakilere rağmen bir sonuç açıklayabileceğini düşünüp heveslenen bizlerde aptallık maalesef. karaduman bunlara defalarca ******** hırsızlar dedi haklıymış adam. biz yanıldık. ben daha fazla ümitlenmek ve artık izocam a takılmak istemiyorum. spk ya yaptığım şikayettende bir şey çıkacağını sanmıyorum. cuma günüde gidip satacağım. o akşam fransız ve araplar ve bizim yalaka tayfası güzel bi eğlence yapıp kafayı çekerler artık. hakkımız haram zıkkım olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by bücür Yazıyı Oku
    Zaten güvemediğimden cimerden spk ya 20.12 mi 10.53 mi olur diye yazdım
    Sanaa cevap 1 ayda gelir .ve net yazmaz sana ortaklıktan çıkarma tebliğini yazar yollarlar bu kadar mal ve adi kisiiler

6.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    izocam daki şahıslara bence sakın güvenmeyin. değerleme şirketine parası karşılığı yaptırılan değerleme bu kadar olur. değerleme şirketinin izocamdakilere rağmen bir sonuç açıklayabileceğini düşünüp heveslenen bizlerde aptallık maalesef. karaduman bunlara defalarca ******** hırsızlar dedi haklıymış adam. biz yanıldık. ben daha fazla ümitlenmek ve artık izocam a takılmak istemiyorum. spk ya yaptığım şikayettende bir şey çıkacağını sanmıyorum. cuma günüde gidip satacağım. o akşam fransız ve araplar ve bizim yalaka tayfası güzel bi eğlence yapıp kafayı çekerler artık. hakkımız haram zıkkım olsun.
    Aynen arkadaşım Allaah bizim hakkimizi misliyle çıkarsın başta SPK da bu işlere göz yuman izin verenlerden .aynı seyleri bir Türk firamasina yaptirmazlar Fransa'da ve kuveytte.

7. Karaduman burada kimseye ne alın dedi ne satın dedi.gecmis yazilaarinida okudum .sırfki ikili iskilerden dolayı linç girişimine gerekte yok oda bizim gibi hatta daha fazla mağdur oldu.sirfki sizin gibi düşünmüyor diye hakkımı helal etmiyom diye yazıyor halbuki onun fikirlerine hiç riaayet göstermeyen kişiler yapıyor bunu.sadece sıkıştırma amaçlı nasılsa sikistirdik acaba burdan bir laf sokayim hesabı.

8. daha önce spk ya yaptığım bir şikayeti hatırladım ve kaç gün sonra cevap verdiklerini merak edip mail lerime baktım 14 gün sonra cevap vermişler. benim o kadar vaktim yok artık gönderecekleri cevabı da alsınlar ???? sunlar.

Sayfa 377/494 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •