Sayfa 462/494 İlkİlk ... 362412452460461462463464472 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Burda bu kadar direnmeseydiniz simdiye mevcut paralariniz baska hisselerde ,en az 2 ye katlamistiniz.yan hisseleri cogu en az 2 ye katladi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Keşke siz ve sizin gibiler biraz direnseydiniz hemen pes etmeseydiniz parayı bazen kazanır, bazen kaybedersin herşey nasip kısmet şimdilik paranı ikiye katlamış olabilirsin yarının ne getireceği belli olmaz bir bakmışsın tüm paranı kaybetmişsin borsada hisseni satıp paranı cebine koymadığın sürece o para senin değildir. merak etme şimdiye kadar pes etmedim bu saatten sonrada pes etmeyecem yapılacak ne varsa sonuna kadar yapacağım.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir.''

2. MADDE 1“ 2.1.2014 tarih ve 28870 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan II-27.1 Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği'nin
    5 inci maddesinden sonra gelmek üzere aşağıdaki 5/A maddesi eklenmiştir.

''Ortaklıktan çıkarma hakkı bedeline itiraz etme usulü
    MADDE 5/A - (1) Ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılacağının kamuya açıklanmasını takip eden otuz gün içinde hakim ortak dışındaki pay sahipleri kullanım bedelinin adil olmadığı iddiasıyla iadeli taahhütlü mektupla veya noter aracılığı ile Kurula başvurabilirler. Kurul bu durumda hakim ortaktan pay bedelinin adil olduğunun tespiti amacıyla Kurulun ilgili düzenlemeleri uyarınca bir değerleme raporu hazırlatılmasını talep eder.
    Bu maddeye göre SPK'nın onayladığı fiyata itiraz hakkımız var Noter ile görüştüm bu konu ile ilgili bilgileri yok araştırıp bilgi verecekler ona göre başvuruda bulunacağım imkanı olan arkadaşlar var ise sizlerde araştırın, burda paylaşırsanız sevinirim eğer bir hakımız varsa süreç bitmeden hakkımızı arayalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kanunları yapan hükümet,Tebliği yayınlayan spk,Ortaklıktan atmak isteyen şirket,Bu talebi onaylayan devletin kurumu spk ve bist..
    Eeee.Kimi kime şikayet edip,hak alacaksınız.??.
    Benzeri uygulamalar ve sonuçları tarih sayfalarında bolca var..
    Zamanınızı ve Paranızı boşuna harcamayın..

4.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Keşke siz ve sizin gibiler biraz direnseydiniz hemen pes etmeseydiniz parayı bazen kazanır, bazen kaybedersin herşey nasip kısmet şimdilik paranı ikiye katlamış olabilirsin yarının ne getireceği belli olmaz bir bakmışsın tüm paranı kaybetmişsin borsada hisseni satıp paranı cebine koymadığın sürece o para senin değildir. merak etme şimdiye kadar pes etmedim bu saatten sonrada pes etmeyecem yapılacak ne varsa sonuna kadar yapacağım.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir.''
    Neden direneyim Allah askina.iyiki vermisim.cokda guzel paralar kazamdim.beklemis olsaydim hic bir sekilde kar edemezdim.birde yetmiyormus gibi onca zaman kaybi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bilen yokmudr,kaç gün sürer aşağı yukarı,,

6. Ben sonuna kadar direneceğim. Hisse sahipliği mülkiyet hakkıdır. Ben vermedikten sonra kimse zorla alamaz. Direnişi engellemeye çalışanlar sinek gibi vızıldıyor. Direnmeden hak aranmaz. İtirazımızı yapacağız.

7. İtiraz için noter aracılığıyla mektup göndermek gerekli diye düşünüyorum.

8. Ben ve Kurtuluş tan başka bekleyeceğini söyleyen yok sanırım. Bekleyip göreceğiz. Herkes iradesinde hürdür. İsteyen bekler isteyen satar.
    Kimseye yatırım tavsiyesi verecek durumda değilim. Herkes kendi yatırım kararını verebilir.

Sayfa 462/494 İlkİlk ... 362412452460461462463464472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •