Sayfa 403/494 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Anladım , zorunlu pay alımı için altı aylık dönem içinde oluşan günlük ağırlıklı ortalama borsa fiyatlarının aritmetik ortalaması diyor. Ama II-23-1 e göre ayrılma hakkı fiyatını seçip - son 30 günlük ortalama- aldılar ama adına zorunlu pay alımı demişler gibi gözüküyor.

2. Sermin (Karaduman ) boş islerle uğraşıp forumu gereksiz yazılarla dolduruyon.amacin ne.gene başladın.sanirim hem paranı hem aklını kaybettin.

3. Bu kadar boş isle ugrascagina
    SPK ve cimere mağdur olduğunu izocam 30 yıllık borsa şirketi iken neden borsa fiyatinin alınmadığını ve değerleme raporunun ******** ve ahlaksızca hazirlatilip mağdur edildigimiz gerekçesi ile mağduriyetin giderilmesini talep edebilirsiniz.sirket faliyet raporlarında ve basına şirketin geleceği ve mevcut durumu için çok çok iyi durumdayız gelecekte daha iyi olacak diye sayısız beyanda bulunurken ve bunlar son faliyet raporunda mevcut iken , gazete basın demeclerinde şu an bile gorulebilecekken, sadece küçük ortaktan hırsızlık yapmak amacı ile yaptırdıkları, değerleme raporunda şirket için tamamen yalan beyanlarla kötü ifadeler kullanılmıştır .biz küçük ortaklarin mağdur edilmesine izin vermeyin diye her gün dilekçe yazsan daha iyi
    İnanki sayfalarca yazın hep boş muhabbet ne geçiyor eline .
    Satma hakkında verenlerde bu şekilde dilekçelerini her gün yazsınlar .
    Görüldüğü gibi akfende cin Ali'nin uyarısı ile gordukki satma hakkında hisseler verilsede SPK nin duzzelttirecegi bir islemde herkes hakkını alıyor
    Muhakkak yazalım her gün

4. En azından yazmaya usenenler benim şimdi cimere yazdığım bu yazıyı kopyala yapıştır yaparak spk ve cimere yollasın .satma hakkı kullanan da yollasın çünkü duzeltmede parasını alacak

Sayın yetkililer.Borsa İstanbul'a yatırım yapmış bir vatandaşım.İzocam adlı şirket borsadan çıkarak biz küçük ortaklarını ortaklıktan atmak için çeşitli girişimlerde bulundu.Biz yatırımcılar bu işlem nedeniyle çok mağdur edildik.Öncelikle borsa İstanbul'un endeks olarak yilin en düşük fiyatında iken fırsatçılık yapilarak başvuru yapılmış böylelikle sirket son 10 yıllık en düşük fiyattan zorunlu alım yapmış ve borsadan çıkmıştır .Daha sonra hazırlattığı değerleme raporu ile milyarlarca TL sadece mal varlığı var iken 250 milyon değerleme yaparak degerleme sonucu 100 TL çıkması gerekirken 10 TL cikararak bizleri dahada mağdur etmiştir.izocamin son faliyet raporunu okuyun genel müdürünün basın demeclerine bakın şirket için gelecekte çok iyi olacak çok buyucez çok iyi durumdayız gibi sayısız ifadeleri var.zira şirketin kamuya açıkladığı faliyet raporunu okuyun şirket için çok iyi bir geleceğimiz var ve sayısız olumlu ifadeler mevcutken küçük ortaklarin hakkını çalmak icin yaptırdıkları değerleme raporunda neler yazmislar.Lutfen okuyun ve açık açık yapılan hırsızlığı görün.
    Ayrıca izocam aş satma hakkı kullandirirken borsa dışı şirketi sayılmış ve son 5 yıllık borsa fiyatı alınmayarak gene mağdur edilmisimdir.oysa izocam 30 yıllık borsa şirketidir.neden borsa fiyatları alınmadı.
    Görüldüğü üzere ve kanıtlarıyla izocam aş adlı Fransız ana ortaklığı biz küçük yatirimcilari planlı programlı bir şekilde mağdur ediyor ve haklarımızı gasp ediyorlar.
    Lütfen Magduriyetimizi görün duyun

5. Uzun bir aradan sonra şöyle bir bakayım dedim izocam da son durumlar nasıl diye.

Olay tam da bizim tahmin ettigimiz gibi ilerlemis ve devam ediyor.

Forum ise aynı kısır döngü ile devam ediyor.

Gözüm o çok bilmiş KARADUMAN ı aradı ama burada bulamadim. Başka bir forumda (viob) buldum. Kendisine izocam da ki 80-100 tl den patronun eline verme planının halendevam edip etmediğini sordum.

Bakalım cevap gelecek mi?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 14) Bu madde kapsamında yapılacak borsa kotundan çıkarılma işlemleri, ayrılma hakkının doğmadığı haller arasında kabul edilir.
    bu madde nedirr acaba ben anlayamadım Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Haklarının Kullanımı nın 14. maddesi

bu şirket hiçbir şirketin gitmediği yoldan gidiyor bunda bir cinlik var anlayamadım diğer şirketlerin parasımı çok aklımı yok

7. Kafa karıştıran çok şey var. öncelikle şunu ayırmak lazım.

İzocam san.tic. a.ş ve İzocam holding a.ş farklı şirketler

İzo.san.tic.a.ş nin hissedarları bizler %5 ve izo holding a.ş %95 idi ve hakim ortak değil ana ortak idi.

şimdi izo holding %98 i geçerek hakim ortak konumuna ulaştı.

8. İzo holding hakim ortak olmak için borsadan alım yaparak %98 i geçmeliydi. Tabi bu durumda borsada hissenin fiyatı yükselecekti. Bunu önlemek için ucuz yollu hisse toplamanın yolu seçildi. Ama seçilen bu yol çetrefilli bir yol , bakalım bu işin sonu nasıl olacak , bayağı heyecanlı görünüyor , çünkü hikayenin sonu öngörülemez. Kesinlikle yatırım tavsiyesi , önerisi değildir

Sayfa 403/494 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •