Sayfa 208/494 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by recepa06 Yazıyı Oku
    https://www.saint-gobain.com.tr/habe...syonu-paylasti

İzocam, yeni EHS vizyon ve misyonu paylaştı!

İzocam, 2019 yılında Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) performansını daha ileri seviyelere taşımak amacıyla Çevre ve İSG konusunda bir dönüşüm süreci başlattı.

İzocam, 2019 yılında Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) performansını daha ileri seviyelere taşımak amacıyla Çevre ve İSG konusunda bir dönüşüm süreci başlattı. â��Güvenlik Seninle Başlarâ� mottosunun kullanıldığı Çevre ve İSG Vizyon ve İlkeler Lansman Toplantıları 12 â�� 21 Haziran tarihleri arasında düzenlendi. İzocamâ��ın Tarsus, Eskişehir Gebkim, Dilovası ve Maltepe tesislerinde gerçekleştirilen Çevre ve İSG Vizyon ve İlkeler Lansman Toplantılarıâ��nda yeni vizyonu, misyonu ve ilkeler ile Çevre ve İSG konusundaki hedefleri aktarıldı.

İzocam bu çalışmalar ile birlikte yüksek riskli faaliyetlerini yönetmek ve çalışanları şiddeti yüksek kazalardan korumak için oluşturulmuş 8 temel ilkeyi vizyon yaklaşımı ile beraber ele alarak sıfır iş kazasına, çevre kazasına ve meslek hastalığına ulaşmayı hedefliyor.
    Recep bey şirket güzel ama para etmiyor
    Aklımdan sürekli sat şu kağıdı git dolar yada Euro al diyor bir yanım
    Bir yanım sat thyo al diyordu 11 TL iken onuda kaçırdık
    Ucuz kağıt ne kaldı devlet bankaları biz alsak Halkbank 1 hafta sonra ABD den aynalı bir ceza gelir almazsak 10 TL olur Halkbank
    11 TL den thyo alsaydık biraz zararı karşılaşmıştık
    Ne varki bistte şişti
    Bir yandanda acaba pay alımı bittimi şirket bir adım atar 98 bulmaya çalışırmi rüzgar tersine döner mi diye dusunuyoz
    Açıkçası gün geçtikçe umutlarım azalıyor sanki bunlar hiçbir şey yapmicak bu şekilde borsadan çıkılacak yani ağır basıyor
    Bir yandan borsa dışında bu şirkete ortak olunur diye düşünüyorum şirket güzel ana ortağı dünyada ilk 100 şirket arasında her alanında lider
    Bir yandanda bunlar hep uzun vadeli düşünüyorlar 3 yıl surunup 20.12 ye ortaklıktan atılmakta var para erir diye düşünüyorum
    İzocamin dağıttığı temettü karlılığı çok iyi bir şirket deil normalde yıllık 15 milyon kar ediyor tamamini temettü dagitsa 65 kuruş 30 yılda kendini amorti ediyor .tamamını dağıtması imkansız en faazla yuzde 20 yani 15 kuruş
    Avrupa'da faiz Fransa'da yüzde 2 civarı izocamin 30 yılda kendini amorti etmesi Avrupa şartlarında çok iyi orada olsa borsada ucuz olur
    Ama Türkiye'de faiz yüzde 16 yani paranı faizle 6/7 yılda amorti ediyon
    İzocamin temettüsu Türkiye'de cazip deil
    En iyisi son pişmanlık yaşamamak için borsa kararını beklemek olacak kendi açımdan
    Başka fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim
    Borsa dışında ortak olmak sizce nasıl olur

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sanki aramizdada dokulenler oldu gibi bir sen bir kalcaz galiba dostum.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Son pasta

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sanki aramizdada dokulenler oldu gibi bir sen bir kalcaz galiba dostum.

Suat ne iki kişisi daha 1 milyon 50 bin lot var
    Oda önemli deilki bizi mağdur eden bir durum var şu an
    Tek kişi kalsam ne olur arkadaş
    Yok öle bir şey öle düşünme

5. kaldı 2 iş günümüz sıkmayın canınızı arkadaşlar tabi ki üç beş veren çıkacak fakat görünen devede kulak misali az satan var sanki reşat altını saklar gibi yapışmış hisseye insanlar ve belliki herkez zararda bundan sonra vermezler ve patronada ders olsun şu bir gerçek ki borsa dışına çıkınca kimse virman işleriyle uğraşmaz arada birkaç nakite çok sıkışan olur onlar istisna insanlar bürokrasiden bıkmış ve bırakır oluruna gidip form doldurup TEB yatırıma virmanlayıp banka banka gezmez yeni haftaya bol şansla başlamak dileğiyle hoşça kalın bol kazançlar diliyorum.

Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    kaldı 2 iş günümüz sıkmayın canınızı arkadaşlar tabi ki üç beş veren çıkacak fakat görünen devede kulak misali az satan var sanki reşat altını saklar gibi yapışmış hisseye insanlar ve belliki herkez zararda bundan sonra vermezler ve patronada ders olsun şu bir gerçek ki borsa dışına çıkınca kimse virman işleriyle uğraşmaz arada birkaç nakite çok sıkışan olur onlar istisna insanlar bürokrasiden bıkmış ve bırakır oluruna gidip form doldurup TEB yatırıma virmanlayıp banka banka gezmez yeni haftaya bol şansal başlamak dileğiyle hoşça kalın bol kazançlar diliyorum.
    Bencede borsa dışında da bunlar 98 i zor bulurlar .

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Suat ne iki kişisi daha 1 milyon 50 bin lot var
    Oda önemli deilki bizi mağdur eden bir durum var şu an
    Tek kişi kalsam ne olur arkadaş
    Yok öle bir şey öle düşünme

Dostum ben formda yazan insanlardan bahsetdim.pek yazan yok gibi.

8. Sukur haftayi iyi maliyet dusurerek kapatdik.iyikide trade yapmisim.bakalim ne olcak.kaldi son 2 is gunu

Sayfa 208/494 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •