Sayfa 460/494 İlkİlk ... 360410450458459460461462470 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. şahıs veya şirket adı ve
    unvanı
    hisse tutarı (tl) pay oranı (%)
    izocam holding a.ş. 24.220.165,28 98,72
    diğer halka açık kısım 313.978,07 1,28
    toplam 24.534.143,35 100

2. Niye bu kadar uzun sürdü fikri olan var mı

3.  Alıntı Originally Posted by Valbuena26 Yazıyı Oku
    Niye bu kadar uzun sürdü fikri olan var mı
    istanbuldan bir dava açılmıştı,sanırım,ondan dolayıdır,,

bilanço olayı tamamen kalktı mı!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    istanbuldan bir dava açılmıştı,sanırım,ondan dolayıdır,,

bilanço olayı tamamen kalktı mı!!
    Vay isci kardesim vay.seninle zamaninda az burda tartismamistik hic unutmam.halen buralardasin.okadar soyledim izocamdan umut beklemeyin diye.adamlar herseyin kilifina uydurmuslar.siz burda umut pesindesiniz.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Vay isci kardesim vay.seninle zamaninda az burda tartismamistik hic unutmam.halen buralardasin.okadar soyledim izocamdan umut beklemeyin diye.adamlar herseyin kilifina uydurmuslar.siz burda umut pesindesiniz.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burda buzdolabı parası kadar lot kaldı devrettim arkadaşın üstünden ve nerdeyse seneyi kapattım tt selc yasrlda,lakin biraktiğim lot olurda başkaları dava ederse bana da emsal olur bende beyaz eşyaları sıfırlarım diye kaldi,belli olmaz son gülen iyi güler belki,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Sn Cinali Sn Kurtuluş yazın biraz durum ne niye bu kadar uzun sürdü sn işçinin dddiği gibi mahkeme mi etkiledi süreci.

7.  Alıntı Originally Posted by Valbuena26 Yazıyı Oku
    Sn Cinali Sn Kurtuluş yazın biraz durum ne niye bu kadar uzun sürdü sn işçinin dddiği gibi mahkeme mi etkiledi süreci.
    Geçen hafta yatırımcı ilişkileri ile görüştüm SPK 'ya ortaklıktan çıkarmak için başvuruda bulunmuşlar SPK' nın onayını bekliyorlar Perşembe günü bülten çıkmadı bu hafta içerisinde çıkma olasılığı yüksek inşallah beklediğimize değecek bir fiyat çıkar

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

8.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Geçen hafta yatırımcı ilişkileri ile görüştüm SPK 'ya ortaklıktan çıkarmak için başvuruda bulunmuşlar SPK' nın onayını bekliyorlar Perşembe günü bülten çıkmadı bu hafta içerisinde çıkma olasılığı yüksek inşallah beklediğimize değecek bir fiyat çıkar

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    İnşallah amin

Sayfa 460/494 İlkİlk ... 360410450458459460461462470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •