Sayfa 490/494 İlkİlk ... 390440480488489490491492 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by bulentguven Yazıyı Oku
    Dava açan benim. Kurtuluştan başka bu işin peşine düşen yok . İdareye 2 dava ve Ticaret mahkemesine iki dava açtım. İdareye açtığımın birisini kazandım birisini kaybettim. Biri bölge idarede diğeri danıştayda şu an. Ticaret mahkemesi devam ediyor.
    Davalar ile ilgili daha detaylı bilgi verebilirmisiniz
    Size zahmet

2. Bülent bey Allah razı olsun dualarımız sizinle. Kurtuluş bey de azami çaba gösterdi. İkinizide canı gönülden teşekkürler..

3. Bülent bey şu an yapabileceğim bir şey varmı? Davaya mudahil olmak gibi v.b şeyler. Sonuçta magdur oldugumuzun farkına varmalı mahkemeler.

4. idare mahkemesine müdahil olunamaz. Genel Kurul iptal davasına da mudahil olunamaz , süre 3 ay. Ama Ticaret mahkemesindeki Y.Kurulu kararının geçersizliği için davaya müdahil olunabilir. Çünkü burada süre şartı yok. Davaya hisseleri zorla iptal edilen ve buna ait belgesi olan herkes katılabilir. istanbul Anadolu adliyesi 13. Asliye Ticaret Mah.06/12/2023 günü saat 10:30
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

5. Tesekkür ederim Bülent bey

6. Avukatıma bilgi vereceğim. Dosya numarası v.s istermi

7. Bülent bey özelden yada buradan bana yol haritası çizermisiniz. Çünkü bende avukatımda ortaklıktan atma olayında yetersisiz.bugun bankaya giderek eylül 2020 hesap özeti aldım. Bu ispat edici belgeyi avukatıma hangi gerekçe ve yol ile ticaret mahkemesine mudahil olacagımı izah edeceğim.

Alıntı Originally Posted by Valbuena26 Yazıyı Oku
    Bülent bey özelden yada buradan bana yol haritası çizermisiniz. Çünkü bende avukatımda ortaklıktan atma olayında yetersisiz.bugun bankaya giderek eylül 2020 hesap özeti aldım. Bu ispat edici belgeyi avukatıma hangi gerekçe ve yol ile ticaret mahkemesine mudahil olacagımı izah edeceğim.
    Kardeş idare mahkemesi ne müdahil olmak sadece dosya sürecini takip etmene yarar boşa masraf etme duruşma pek nadir olur.
    Ticaret mahkemesi davası ne için açıldı kapsamini bilmiyorum orada davalar duruşmalı olur egerki oraya müdahil olursan duruşmaya katılır ve hakkını ve hukukunu anlatma durumun olur.
    Kn.sirketu çağrı olayında idare mahkemesinde müdahil olduğum için bilgi vermek istedim.
    Sagliklar dilerim

Sayfa 490/494 İlkİlk ... 390440480488489490491492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •