Sayfa 210/494 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Sn. MedwiG, bu kadar konuya hassas olmayın..burda viop sayfasında ne kadar tavsiyede bulunanlar var..
    ben onları şikayet etsem ortada üye kalmaz..
    işi gücü bırakıp şikayet mi edelim

Yanlış Bilgi yanlış hesap yapıyorsunuz hisse icin kritik son günler dikkat edin lütfen .. Fikrinizi niyetinizi paylaştınız daha fazlası farklı yerlere gider , yapmayın .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. bilgi vermedim ki ben..faiz hesabı yaptım..neresi hatalı bunun..
    beni size şikayet edenlere şüpheyle bakmanız lazım..bana değil

Sn Karaduman bu hissenin herseyi yıllardır takip ederim bu yüzden netin ne olduğunu iyi görüyorum yapmayın .. Siz fikrinizi belirttiniz daha fazlası farklı yerlere gider ki gidiyor .. Oyle faiz hesabı olmaz reel hesaplamayıp yıllara göre faiz eklenerek hissenin fiyatı boyle olacaktı denilmez .. Lütfen ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bilgi vermedim ki ben..faiz hesabı yaptım..neresi hatalı bunun..
    beni size şikayet edenlere şüpheyle bakmanız lazım..bana değil

Reel faiz hesabını detaylı yazın buradan bizde görelim , inceleyelim . Hesabı yaptım rakam buruyorsunuz buyurun dökümünü yapın hesabın bizde bakalım neymiş diye .

6. benim satmama gerekçemi yazdım..13 yılda 5 kattan fazla değer yitirmiş faiz karşısında..
    bunu yazdım ben..
    faizden kaybettik,değerlemeden kaybettik..

bileşik faiz formülü var..
    19 tl 1 hisse fiyatı olsun..
    siz yapın hesabı..
    faize yatmış olsaydı ne yapıyordu bu rakam

Siz ben hesap yaptım rakam bu dediniz , lütfen o yaptığınız hesabı buraya yazın o rakama nasıl ulaştığınızı görelim hep birlikte . Lütfen yaptığınız hesabı paylaşır misiniz ?

Sayfa 210/494 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •