Sayfa 270/494 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. bende öyle düşünüyorum..havalimanı işindeki karı da gizlediler..

Alıntı Originally Posted by delphi48 Yazıyı Oku
    Bence bu adamlar işi baştan bagladı biz size istanbul havalimanının yalıtımını yapalım sizde bize yardım edin dışarı çıkalım 7 yıl önce cocuklarımın gelecegi için yaptıgım yatırımı 7 yıl sonra yarı fiyatına deger kaybı cabası vermek zorunda bırakılıyoruz.Cocuklarımın hakkını 10 yılın dip noktasından cıkmasına izin veren yada bilerek bilmeyerek bu çıkışa yardım eden kim varsa hakkım helal degildir.Çoluğundan çoçuğundan çıksın Nokta...

https://www.izocam.com.tr/i255-istan...yalitildi.html

2. yarın 100 bin den fazla satış olur diye tahmin ediyorum..alıma devam edebi
    lirse yani..
    gerçi bunlar kanun üstü güce sahip..herşeye yetkisi var..

3.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    yarın 100 bin den fazla satış olur diye tahmin ediyorum..alıma devam edebi
    lirse yani..
    Satmayın kardeşim bu fiyattan, bekleyin aynı fiyattan şirkete devredin, beki bir dalavereleri çıkar ileride

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

4. Borsa dışında bulunacak 98 payin kimseye faydası olmaz farzedelim 2 ay sonra buldu bundan sonra 1 ay değerleme raporu hazırlama süreci var oldu 3 ay. değerleme 15 TL çıktı son 1 yılda alınan pay 20.12 çıktı satma hakkı 20.12 çıkar ve bu tamı tamına satma hakkı 3 ay sürede kullanilir.bu sürecin sonunda Karaduman 6 ay bekledinmi 2 ayda 98 buldu sonrası 1 ay değerleme hazırlama sonrası 3 ay satma hakkı en son ortaklıktan çıkarma oda 20.12 den zorunlu atar en küm diyemez kimse değerleme raporu 20.12 den fazla cikarsa bilemem ama zor bunlar belediye raiciyle taban fiyattan yaparlar kimse karışamaz satacak olsalar piyasa fiyatı ile çıkarırlar .6 ay para pul olur .
    En mantıklı yol herkesin elindeki hissesinin yarısını 20.12 satış yazıp diğer yarisinla sanisini denemesi .Adamların 98 payı bulması için herkesin elindeki hissesinin yarısını satmasi gerekir.tabi onuda ekonomi Bankası alırsa mecburi deiller .Yanlız sanki bunlar borsa dışında bu işi bitirmek istiyo gibiler buradan 1000 lot kalsa 98 için bunlar gene almaz.Adam takasbanka parayı koymuş faizi çalışıyor

5. hükümet değişmeden çıkmaz..

Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Satmayın kardeşim bu fiyattan, bekleyin aynı fiyattan şirkete devredin, beki bir dalavereleri çıkar ileride

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

6.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Borsa dışında bulunacak 98 payin kimseye faydası olmaz farzedelim 2 ay sonra buldu bundan sonra 1 ay değerleme raporu hazırlama süreci var oldu 3 ay. değerleme 15 TL çıktı son 1 yılda alınan pay 20.12 çıktı satma hakkı 20.12 çıkar ve bu tamı tamına satma hakkı 3 ay sürede kullanilir.bu sürecin sonunda Karaduman 6 ay bekledinmi 2 ayda 98 buldu sonrası 1 ay değerleme hazırlama sonrası 3 ay satma hakkı en son ortaklıktan çıkarma oda 20.12 den zorunlu atar en küm diyemez kimse değerleme raporu 20.12 den fazla cikarsa bilemem ama zor bunlar belediye raiciyle taban fiyattan yaparlar kimse karışamaz satacak olsalar piyasa fiyatı ile çıkarırlar .6 ay para pul olur .
    En mantıklı yol herkesin elindeki hissesinin yarısını 20.12 satış yazıp diğer yarisinla sanisini denemesi .Adamların 98 payı bulması için herkesin elindeki hissesinin yarısını satmasi gerekir.tabi onuda ekonomi Bankası alırsa mecburi deiller .Yanlız sanki bunlar borsa dışında bu işi bitirmek istiyo gibiler buradan 1000 lot kalsa 98 için bunlar gene almaz.Adam takasbanka parayı koymuş faizi çalışıyor
    bayağı satış meraklısı varmış herkes satsın ben samıyacağım hele %98 bulsun çıkaracağım desin bakalım ondan sonra görüşürüz

7.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    yarın 100 bin den fazla satış olur diye tahmin ediyorum..alıma devam edebi
    lirse yani..
    Karaduman dediğin hicbirsey tutmadı burda aylarca geyik yaptın.simdi aklınca kendini kurnaz saniyon .Bu işi alan hukuk bürosu ne kadar ucuza yerse o kadar para alacak.Teb hisse almak zorunda deil keyfi alıyor .yarın 100 bin lot satış olsa diğer gün 200 olsun .98 bulmaya 10 lot kala alışı kesip borsa dışında bu işi bitircekler.senin 40 TL mi kaça aldıysan hissenin senden 20.12 ye alacaklar ha sen sonuna kadar verme o faiz alıyor sen değer kaybediyon.3 yıl faiz alacak seni beklicek hatta 3 yıl vermezsen 5 .yıl 20.12 de yok direk değerleme 10 TL den atar seni .sen hala geyik yap burda adamlar 98 i borsa dışında bulacaklar senin hissene cokecekler hadi elinden geleni yap bakalım.Yapabilecegin tek şey Allah'a havale etmek buda onların hosuna gidiyor zaten.

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    batık borsacı, kanunsuzluğu yapanlara onay verenlere 100 kez dilekçe yazılmıştır belki..
    ne yapacaktık, satacakmıydık hemen..
    sen yarın sat rahatla
    Ben sen varsın diye sonuna kadar satmam.Yok öle sat demek neden satacam borsadan çıkınca 1 hafta sonra satacam.Borsa dışında bulsun 98 i kurnazlık yapıp şimdi hissenizi satın diye yazma ayıp.zaten 97.99 olsa şirket alım yapmaz .Burada patrona dua edecen al diye SPK o bu boş .SPK sermayeyi tutar.benmi neden aldım belki patron alır diye SPK borsa şirketlere borsaya girerken tahatut verir bunu unutma .Kimse satmasin bu saatten sonra borsadan çıkınca herkes 1 aya verir.Simdi herkes birbirini kollar acaba 98 bulurmu aman o versin bu versin diye.Kimse vermesin sonuna kadar devam hedef ilk etap 40/50 en son 70 TL 100 TL oldumu veririz .Pasta vermeler el vermeler küçük yatirimciyiz ne kadar hayalperest iz deilmi

Sayfa 270/494 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •