Sayfa 404/494 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Cimere , omdusmana vs. yazılacaksa hakim ortak olmadan borsadan çıkış kararı almanın ve SPK nın bunu onaylamasının hukuksuz olduğu yazılmalı. SPK nın harekete geçerek pay alımını yasaklaması gerekmektedir. Çünkü CİMER e fazla madde yazılırsa tam yanıt vermesi zorlaşır,yuvarlak yanıt verebilir diye düşünüyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi , önerisi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    İzo holding hakim ortak olmak için borsadan alım yaparak %98 i geçmeliydi. Tabi bu durumda borsada hissenin fiyatı yükselecekti. Bunu önlemek için ucuz yollu hisse toplamanın yolu seçildi. Ama seçilen bu yol çetrefilli bir yol , bakalım bu işin sonu nasıl olacak , bayağı heyecanlı görünüyor , çünkü hikayenin sonu öngörülemez. Kesinlikle yatırım tavsiyesi , önerisi değildir
    peki borsa kotundan çıkmak içinde hakim ortak olmak gereklimi

3.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Cimere , omdusmana vs. yazılacaksa hakim ortak olmadan borsadan çıkış kararı almanın ve SPK nın bunu onaylamasının hukuksuz olduğu yazılmalı. SPK nın harekete geçerek pay alımını yasaklaması gerekmektedir. Çünkü CİMER e fazla madde yazılırsa tam yanıt vermesi zorlaşır,yuvarlak yanıt verebilir diye düşünüyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi , önerisi değildir
    Allah akıl fikir versin sana 2006 yılından beri izocam holding izocam aş.nin hakim ortağıdır.
    Boş işler müdürü .(Karaduman)

4. Zırıltı gene döktürmüş , konuyu kapatmaya çalışıyor. Hakim ortak başka hakim şirket başka farkı anlamak için iyi okuman gerek.

2-23-1-TEBLİĞ de hakim ortak = %95
    2-27-2-tebliğ de hakim ortak = %98 dir. tarihi yeni olan geçerlidir.

5. Dünya gazetesi ekonomi gazetesidir. Google da Borsadan çıkış zorlaşacak yaz bakalım , neler çıkıyor

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-262670

Şermin
    Buraya boş yazılar ve boş yorumlarla meşgul ediyorsun.
    Tebligdeki şartlara uyarak süreç devam ediyor.
    Siz ne yaptınız ve ne yapacaksınız caninizz sıkıldıkça buraya birşey yazıyorsun.
    Şunu yaptım şunları yapacam dede anliyalim.

7. Boş yazıda değil boş yorumda boş meşguliyet hiç değil. Boş durmuyorum , yazacağım yerlere yazdım. Cevaplar gelince burada paylaşacağım . Sonrada dava açacağım , müdahil olmak isteyen olur

8.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Zırıltı gene döktürmüş , konuyu kapatmaya çalışıyor. Hakim ortak başka hakim şirket başka farkı anlamak için iyi okuman gerek.

2-23-1-TEBLİĞ de hakim ortak = %95
    2-27-2-tebliğ de hakim ortak = %98 dir. tarihi yeni olan geçerlidir.
    He he o tebliğler farklı .biri önemli nitelikteki işlemler tebliği biri ortaklıktan çıkarma tebliği.
    Ortaklıktan çıkarma daki kaldırılan eski tebliğ 2.27.1 dir.
    Yemin ederim ezberlemisim yahu ne kadar basit birisin.
    Bizim şirket 2.23.1 e göre senin eski dediğin tebliğin 8. Maddesine göre çıktı .
    Güncel tebliğ nedense orada hakim ortak 95 diyor.
    Çünkü burada kullaninlar tanımlar kısmıdır orada kimi anlattığını yazar.
    Hakim ortak yönetim kuruluna seçebilecek yada tek başına karar alabilecek kişidir
    Yuzzde 51 yada imtiyazlı pay sahibi
    Hacı Maho

Sayfa 404/494 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •