Sayfa 323/494 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    sn cin ali sizin ğörrüşler tutuyor,degerleme ne çıkar birde zorla atabilirlermi bizleri
    Evet maalesef degerlemeyle göre
    Çıkan miktarı talep etmeyenler için bankaya
    Yatiriyorlar yapacak birşey yok.
    İsteyen yargi yoluna başvurabilir ama birşey cikarmi şahsi kanaatim zor.
    Ayrıca ugrasabilecek kişi cikarmi zannetmem.
    Ben ne çıkarsa vereceğim.
    Arkadaşlar biriniz tebe başvurun süreç başlasın
    Benim dilekçe direk şirkete gitmişti belki değerlendirmeye almazlar teb yürütüyor.
    Sağlıkla kalin

2. Teble görüştüm...hissenizin olduğu banka yada aracı kurum üzerinden basvurabilirsiniz dedi....tabi teb üzerinden de olur....

3. Değerleme 20.12 düşük çıkarsa yine değerlemeya göremi atacaklarki sadece değerlemeye göre atacaklarını söylüyoz. Çünkü bunlar 20.12 ten bile aşağı çıkarırlar. Bunlarda her türlü dalevere var.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
     Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Değerleme 20.12 düşük çıkarsa yine değerlemeya göremi atacaklarki sadece değerlemeye göre atacaklarını söylüyoz. Çünkü bunlar 20.12 ten bile aşağı çıkarırlar. Bunlarda her türlü dalevere var.
    sanmam 20.12 den düşük cikarmi ?değerleme demiş sadece 10 TL çıkarsa 10 TL mi olacak yani
    önce sağlık mutluluk huzur sonra bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by cem_adnan Yazıyı Oku
    sanmam 20.12 den düşük cikarmi ?değerleme demiş sadece 10 TL çıkarsa 10 TL mi olacak yani
    Sayin cem adnan.en yuksek hangisi cikarsa o fiyatdan ortakliktan cikaricaklar.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by cem_adnan Yazıyı Oku
    Yanliz aritmetik kiriter kot diisndada gecerlimi olacak bunu kimse bilmiyor.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Hepimize hayırlı uğurlu olsun

İnşallah hakkettiğimiz bir fiyat verirler beklediğimize değer çok bekledik. fırsatları kaçırdık umarım fırsatın büyüğünü burada yakalarız daha önce paylaşmıştım bu ayın sonuna kadar bu iş biter diye nitekim bir gün kala bitti, son günlerdeki takaslarda alışılmışın dışında bir gariplik olduğunu yazdım bazı arkadaşlar beni eleştirmişti , nitekim bugün nedeni belli oldu, 2020 mayıs ayında kadar bu işin uzayacağını söyleyenler oldu şirket planını yaparak kottan çıkma kararını verdi ve planını uyguladı

Şİmdi burada Değerlendirme raporunda 20.12 fiyatın altında fiyat çıkabilir diye yorum yapan arkadaşlar neyin algısını yaratmaya çalışıyorsun daha önce defalarca yazıldı 20.12 dip fiyat bunun altı yok madem böyle bir endişeniz var siz gidin verin

Kısacası benim gibi ky yatırımcı arkadaşlara tavsiyem çıkacak fiyatı görmeden vermeyin, filmin sonunu görün fazla bir zaman kalmadı bu kadar dayandık biraz daha dayanırız çok iyi bir fiyat verirlerse hemen yoksa her ihtimale karşı 2019 yılı temettüsünden faydalanmak için 02.Ocak 2020

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Satma hakkı için müracaat ederim diyen 1 kişi cikmayacakmi

Sayfa 323/494 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •