Sayfa 436/494 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. İstanbuldan açılan dava ile ilgili özel durum açıklaması bugün SPK yayınlandı ayrıca dava açan bu arkadaş Genel Kurula Katılmış ve muhalefet şerhini koymuş
    13.06.2019 tarihli Genel kurulda hazır bulunanların listesi ve Genel Kurul toplantı tutanağını aşağıdaki linkten kontrol ederseniz görürsünüz

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/768038

'' Yatırım tavsiyesi Değildir ''

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    İstanbuldan açılan dava ile ilgili özel durum açıklaması bugün SPK yayınlandı ayrıca dava açan bu arkadaş Genel Kurula Katılmış ve muhalefet şerhini koymuş
    13.06.2019 tarihli Genel kurulda hazır bulunanların listesi ve Genel Kurul toplantı tutanağını aşağıdaki linkten kontrol ederseniz görürsünüz

Yanlış hatırlamıyorsam
    Ali d.
    Ersöz e.
    Merve k.
    3 kisinin şerhi vardı
    Bu arkadaş şerh vermişse dava açabilir
    Tabiki ben sizin gönderdiğiniz de ekler yok
    Tutanağı atabikurmisiniz şerhi ile birlikte
    Size zahmet

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    İstanbuldan açılan dava ile ilgili özel durum açıklaması bugün SPK yayınlandı ayrıca dava açan bu arkadaş Genel Kurula Katılmış ve muhalefet şerhini koymuş

Evet 3500 lot hisse ile muhalefet şerhi koymuş bu arkadaş.ama iptal edilirse hisselerini verenlerin bir hakkı olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by garipp_borsscı Yazıyı Oku
    Spk ve cimere yaşadığınız mağduriyeti yazdinizmi?
    Bence herkes SPK ortakliklar finansman dairesine yaşanan gaspı anlatır bir mektup yazmalı.
    BISTin ABD baskıları ile dip yapptigi bir anı fırsat olarak alan ve ahlaksızlık yapan bir sirkeet
    Daha sonra 2 milyarlık mal varlığını yalan dolanla 250 milyon göstermek
    Maalesef hiçbiryere dilekçe yazmadım henüz. 5.12.2014 te 32.80 den almışım hissemi. Herkesin ortak olarak yazdığı genel maduriyetimizi bildiren bir dilekçe var ise paylaşan olursa memnun olurum.

5. Sn kurtulus iptal davasına onama gelirse nasıl bir süreç gelişir!!

6. Dava ne kadar sürer acaba

7. Cinali tutanakta sizin isminizi göremedim

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Sn kurtulus iptal davasına onama gelirse nasıl bir süreç gelişir!!
    Bu konuda hukuki bir bilgim yok ancak genel kurul iptal edilirse genel kurulda alınan kararlarda iptal olur ama bir yolunu bulup tekrar istedikleri kararı alırlar süreç uzar işler karmaşık hale gelir mahkemeden iptal kararının çıkacağını zannetmiyorum ne yaparlarsa yapsınlar beni zorlan çıkarana kadar buradayım
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Sayfa 436/494 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •