Sayfa 58/494 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 457 - 464 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. [QUOTE=Sondajcı;3681935]
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sana sadece Allah akil fikir versi.az yazmissin 500 Tl den verirsin.zaten bu kafayla hep kaybediyorsunuz. 3 yol sonra 98 ulasirsa ortakliktan cikarma gundeme gelicektir.bence kesin 98 ulasacak.ozaman senin hisselerini zorla alacak.sende hayellerle yasamaya devam ediceksin.borsadan anlamadigin bariz cok belli.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTEben anlamıyorum sen anlıyon ya. Az önce bir arkadaş sana sordu sen niye hisselerini çağrıda vermiyorsun diye. Herkese verdirmeye çalışıp en son sen niye vermek istiyorsun. Sen buna cevap ver önce.
    Bu arada biz seninle idadaya girmostik dimi?30 dan verecek sendin dimi?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ama orada mahkemeye verenler oldu
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hisseyi ne hale getirdiler,biz bu moku aneltte yaşamıştık,66.000 lotum vardı önceki kara saymıştım tahtası kapanınca,maliyet 0.44 cıvarıydı,3 sene içinde unutmuştum,tam elimizde patladı derken 1.26 çağrı fiatı açıkladı Rıdo,hemen postaladım gitti,29.000 tl bir anda 84.000 oldu,tamam bu işten karlı çıktık ama,beni çok yordu...bu hisseye çok takıldım,açıklamalar miğdemi bulandırdığı için daha yanına bulaşmadım.
    Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.

3. Arkadaş neyin tantanası yapılıyor ki hala zaten fiyat çağrı değerinde şu anda.Alsan nolur almasan 8 krş marj var zaten.Yahu bu adamlar afedersiniz ama öyle o..çocuğu ki tezgahı zaten baştan kurmuşlar.Adam %3 ü toplasa dahi ilk günden veripte elini belli edermi?Son güne kadar ne alırsam derdinde.Ki kaldıki ben dışarda bunların yancıları dışında çok fazla kağıt olduğuna inanmıyorum.Nedenine gelince:Eğer dışarda bir grupta olsaydı halka açık kısmın çoğunluğu o elinde olan gruplar kağıdı vermek için çoktan yukarı hareketle millete malı satardı.Millet enayimi yoksa yıllardan beri 30 liralardan maliyetle zararına çağrı yaptırsın.Zaten dışardaki lotların bu ş.sizlerde olduğu 1 yıldan beri hacimlerden belli.Ne yapacaklar peki şahsi görüşüm Qnb finans üzerinden alıyolar ne alabilirsek diye.Son güne kadar devam ederler son günde cağrıya verdik derler.Ama bunlara bu oyunu oynattıranda malesef Spk oldu.Yazık ky koruyacaklarına baronları seçtiler

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hisseyi ne hale getirdiler,biz bu moku aneltte yaşamıştık,66.000 lotum vardı önceki kara saymıştım tahtası kapanınca,maliyet 0.44 cıvarıydı,3 sene içinde unutmuştum,tam elimizde patladı derken 1.26 çağrı fiatı açıkladı Rıdo,hemen postaladım gitti,29.000 tl bir anda 84.000 oldu,tamam bu işten karlı çıktık ama,beni çok yordu...bu hisseye çok takıldım,açıklamalar miğdemi bulandırdığı için daha yanına bulaşmadım.
    sayin refaba sizde aramizda yok iseniz gercek isimiz cok zor.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Tam yanına bulasilacak zaman
    Bekleme ve zaman sorunun yoksa
    2012 cepte düşme riski 3 sene yok.
    Ama yukarı ihtimaller
    1.98 i bularak satma hakkı kazanılabilir.
    2.borsa İstanbul'un talebi kabul etmeme ihtimali.
    3.birsa İstanbul kabul ettikten sonra
    Şirketin gönüllü çağrı yapma ihtimali
    Bunlar size cazip gelmiyorsa uzak durmak normaldir.
    Dünya piyasaları ve bizim piyasadaki durum ortadayken parayı korumakta bir seçenektir.
    4.pay alım teklifi sonunda sipekce yukarı çekme İHTİMALİDE olabilir
    Sağlıkla kalin

6. [QUOTE=suatt38;3681948]
     Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Bu arada biz seninle idadaya girmostik dimi?30 dan verecek sendin dimi?

Sen önce kimle iddaya girdiğini bilmiyorsun. Ne alaka ben ilk defa senle muatap oldum. Hem bu arada ben borsa içinde 98 bulursa 45 aşağı vermem dediydim. Sözümünde arkasındayım. Bi dahada yazıp polemik yapmak istemiyorum. Eğer aynı gimideysek. Birbirimizi hedef tehtasına koyacağmıza . Spk yı patronu hedef tahttasına koyalım. Milleti başımıza güldürmeyelim.

7. https://www.google.com/amp/uzmanpara...cak/3000/3863/

Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    sayin refaba sizde aramizda yok iseniz gercek isimiz cok zor.

Yanından geçmem,bu moku biz petrol ofisinden,afmas,haznedar ve aneltte yaşadık,anelt haricindekilerin parası hesabımıza yatmıştı ortalama fiattan,ama aneltin tahtası aniden kapanınca şaşırdık,öyleya kar basan ve varlığı olan şirketti,mahkemeye verenler oldu,ben dahil olmadım,neyse gerçekten bu durumlar çok üzücü,üstelik SPK denen kurumun ne işe yaradığı belli değil,devamlı şirket lehine çalışır,adam şirketin içini boşaltır,hissesinide tepeden kademeli devamlı satarak göz altına attırmaya çalışır,%90 malı yıkar gider K.Yatırımcılara...halka arzlar ve borsada çoğu hisse sahipleri hep çarpma peşindeler ne yazıkki.

Sayfa 58/494 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •