Special Days Image
Sayfa 82/494 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 649 - 656 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    şunu da yazayım..
    sektöründe lider şirket ama %98 toplarsak pay alımı yaparız yoksa extra alım fiyatı belirlemeyiz diyecek kadar belirsizliğe oynayan bir şirket olur mu sizce !!
    mantık der ki bunlar yancılara malı toplattı ki bu kadar rahatlar..

benim kafam rahat, borsada olmazsa dışarda malın değerini verecekler..
    o zamana kadar küçük parayla kaldıraçlılarda oyun oynarım..hiç olmazsa izocamdaki parayı sigorta etmiş olduk derim..
    Karaduman kardeşim tekrar aramıza döndüğüne sevindim. Ancak bundan sonra ceza almamaya bak. Herkes bir şeyler yazıyor çiziyor. Olumsuz yazanlarıda ben anlamıyorum sanki patronlara yol gösterir gibi. Yok şimdi satmayanlar borsa kotunda 6 ay dayanamaz satar gibi. Yıllarca satmadığımız 30 liradan bile vermediğimiz hisseyi niye 20 liralardan verelim. Son haftalarda ben şansen bir hareketlilik bekliyorum. 98 bulmak için yoksa patron kendi bilir. Çok sağlam ortakları olacak en azından ben öyle olacam kendi adıma. Ytd.

2. teşekkür ederim, daha dikkatli olurum..burda beni eleştirenlere karşı, bana destek olup söz söyleyen diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim sağolsunlar..

Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Karaduman kardeşim tekrar aramıza döndüğüne sevindim. Ancak bundan sonra ceza almamaya bak. Herkes bir şeyler yazıyor çiziyor. Olumsuz yazanlarıda ben anlamıyorum sanki patronlara yol gösterir gibi. Yok şimdi satmayanlar borsa kotunda 6 ay dayanamaz satar gibi. Yıllarca satmadığımız 30 liradan bile vermediğimiz hisseyi niye 20 liralardan verelim. Son haftalarda ben şansen bir hareketlilik bekliyorum. 98 bulmak için yoksa patron kendi bilir. Çok sağlam ortakları olacak en azından ben öyle olacam kendi adıma. Ytd.

3. burayı takip ettim, bir arkadaş bahsetmişti;
    hissenin sığ olmasına sebep olan yine kendileri olmuştur diye..çok mantıklı; yancılarına toplattıkları mal transfer gününe kadar çuvalda bekletiliyorsa tabiki hacimsiz olur hisse..
    ama sorun şu;
    bu %3-4 lük mal toplanmışsa borsada mı yoksa dışarda mı transfer olacak?
    ama sonuçta transfer olacak..
    şirket eğer burda bazılarının dediği gibi %95 ile çıkıp dışarda transfere oynuyorsa bu oyunu gördük biz varız..ama borsadakinden daha pahalıya mal olacaktır onlara..

hele yine birilerinin dediği gibi dışarda en çok 6 ay olursa çok daha iyi olur..

4. Patron eğer dışardan malları toplatmışsa bir şekilde transfer ettirecek sona doğru. Sonrada 98 isteyecek. Toplatmamışsa bu şekilde zaten mal toplayamaz. 4 günde 11.000 lot onları kurtarmaz. Ama öyle bir psikolojik algı yarattılarki 27 leri gösterse çoğu insan satacakmış gibi. O yüzden burda çok dik durmak lazımki 98 istiyorsa patron elini cebine atması lazım. Hayli yukarlara çıkmalı.

5. bu kadar oyunlara ne gerek vardı yahu..ama bişey daha öğrendim..borsada güvenilir ve sağlam şirket de yoktur..
    borsa vurkaç yeridir..becerebilirsen kaldıraçlı oyunlarla ve düşük komisyonlu çalabilme yeridir..kim kimi yerse..
    bunun ötesine gitmem artık..
    SPK nın bu kararının ardından izocamdan sonra fişi çekiyorum ben..dürüstlük şeffaflık adalet bitmiş..
    izocamı unuttum artık..ne zaman değerine gelir alır yoksa bakar öyle..bundan sonra kaldıraçlı oyunlarla vurkaç zamanı..

6. Bence spk 20.12 kabul ederek. Özellikle ne denibordu bilançolarda oynamalar varmı , baskılama varmı temettü dağıtmışmı bunlara bakıla aktı 2 ayda bakıldımı? Bilançoda pardon denmedimi dendi. Baskı yokmu yıllardır var. Yani spk bindiğu dalı kesmiştir. Borsa borsalıktan çıkmış kumar ötesine gitmiştir. Zaten bu hisseden kurtulduktan sonra tövbe bi daha borsaya yatırım yapmam. Ondan sonrada küçük yatırmçı niye borsaya gelmiyor demesinler.

7. Karaduman hocam hoşgeldin ceza almamaya dikkat et mahalleyi boş bırakma seni buralarda görmek güzel

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    cezamız bitmiş..böylece ben yokken de kimin ne düşüncede olduğunu bazı arkadaşlar yakından gördüler..şirketin %98 e ulaşabilmek bazıları epeyce çaba harcadığını okudum..haklılar kendilerince..belki pozisyon aldılar, belki birileri için aracılık ediyorlar bilemem..
    ben ayağıma sıksam da düşüncem ile sözüm farklı olmamıştır..
    sonuna kadar burdayım..benim için ölmek var satmak yok..
    şirket %98 e ulaşmamışsa dışarda da ortaklığım devam edecektir..
    Karaduman bey hoşgeldiniz 98 e ulaşmadan şirket dışarı çıkabilirmi varmı böle bir durum siz yok diyordunuz
    20.12 cagrimi olur hadi yapsinda görelim diyordunuz
    Adam çağrıya başladı işte
    95 ile hadi çıksın diyordunuz
    Şimdi disrada ortak olurum diyorsunuz
    50/70 alması lazım en son 100 e kadar diyordunuz
    Simdii 20.10 çağrı yapıyor tek kalemde
    Size tavsiyem büyük konuşmayın
    Birileri bir şeyde ısrar ediyorsa bir dinleyin
    Bakın sizin dediğinizin tam tersi oluyor
    Herşey patronun elinde bunun farkına varın
    Yarın 98 e ulaşmak ister buna sende bende SPK da devlette humumette karışamaz
    Para kendiinin tasarruf onun
    Ama istemezse bu şekilde çıkar o hakkıda var
    Bekleyip gorecez bu kadar ugrastan sonra neden ortaklarlar ugrasinlar belkide ortaklıktan çıkarmak için uğraşırlar bunu uygularlar
    Ytd deildi yazdıklarım olabilme ihtimali olan seneryolardir olmamam ihtimlide vardır

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 82/494 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •