Sayfa 74/494 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 585 - 592 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    problem yok garip borsacı kardeşim, spk nın bu haksız kararı hepimizin kimyasını bozdu, ama malesef ülkemizde böyle haksızlıklar olağan hale geldi, onun için bütün yumurtaları aynı sepete koymamak lazım, umarım bu işte hak yerini bulur
    Benim ümidim biraz var son gulen iyi güler .

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Jan bey iyi yapıyorsunuz valla
    20.06 72 bin lot ya verir
    Yada hisseyi dahada düşürüp ky ye baskı kurup 20.10 a çağrıya vermesine zorlayamazlar
    Anadolu'nun varos çocuğu hesabı
    Yazdığın emirde az buz deilki be kardeşim
    Sen bu şekil yaparsan zor bulurlar çağrıya yanıt
    Onlar dahada düşürmek isterler fiyatı belkide
    Bu yazdıklarım tahmin ve görüşleridir
    Seni destekliyorum bu hareketinle
    Tollayamasinlar 98 i gariban yatırımcıdan
    3 kuruş parada kazanmayalim
    SPK nin yaptığı terbiyieszilige karşı küçük yatırımcı gasp edilmesin
    Patron adım atacak da herkese adil şekilde atsın
    Bir kısım gariban korkutulup hissesi alınarak deil

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    garip kardeş, yeni isim bulsan iyi olur, 72 bin yaptım
    bu kadar yuksek alisi neden yazdiniz cesaretine hayran kaldim

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bu hissede kalanlar çok kararlı ve profesyonel tek eksik şansızlık SPK nın bu kadar ayak altına alınacağını beklememek.

5.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    o 72 bin lotu ve çok daha fazla karşılığını borsadan kazandım, ama sizin bu kafa yapınızda olmadığım için kazandım, mevcutta 15 bin lotum var, bu diğer yazdıklarımı eğer gelirse, şirketle uğraşmak için yazdım, sizinle bir ilgisi yok yani, neyse günlük boş işlerle uğraşma limitimi doldurdum, herkes için hayırlısı olsun
    Sayin jan sizde ongoruslerinizinyazin

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    o 72 bin lotu ve çok daha fazla karşılığını borsadan kazandım, ama sizin bu kafa yapınızda olmadığım için kazandım, mevcutta 15 bin lotum var, bu diğer yazdıklarımı eğer gelirse, şirketle uğraşmak için yazdım, sizinle bir ilgisi yok yani, neyse günlük boş işlerle uğraşma limitimi doldurdum, herkes için hayırlısı olsun
    Peki Jan bey siz yatırım danismaniniza sordunuzmu durum nedir.Spk onayı alındımı yoksa tekrar başvurumu olacak .Şu ortaklık yapısı ile borsada işlem görmekten cıkabilirmi.
    Benim gosrusumde iş bitti yani çıkma hakları şu an oluştu
    Tabiki fikirleri degisebilirde onu kimse bilemez karışamaz da sizce ?
    forumdaki arkadaslar mobilden foto ve benzeri işleri buraya koymak için tapatlak tan girmek gerekir yani aşağıya koydum.play storeden indirip içindeki hisse net gurubundan girmek yeterli

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Peki Jan bey siz yatırım danismaniniza sordunuzmu durum nedir.Spk onayı alındımı yoksa tekrar başvurumu olacak .Şu ortaklık yapısı ile borsada işlem görmekten cıkabilirmi.
    Ya ustadım yatırım danışmanları bizim bildiğimizin 10/1 ni bilmiyorlar ya oylemıydı böylemiydi diye bize soruyorlar.ben ykb ile çalışıyorum bi haberler hiç biri profesyonel değil.

8. Bu adamların borsadan çıkmak istemelerini iki sebebten olduğunu düşünüyorum. 1. Bundan sonraki aşamalarda çok yüksek karlar söz konusu. 2.Çok güçlü bir müşteri talip o müşteri borsada baş ağırısı istemiyor pürüzsüz satın almak istiyor olabilir.
    TEK DESTEKÇİMİZ KENDİ SABRIMIZ VE MALI ADAMLARA KAPTIRMAMAK inatçı olursak başaracaz.YTD

Sayfa 74/494 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •