Sayfa 456/494 İlkİlk ... 356406446454455456457458466 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Nerede yayınlandı acıklama sermin kardes

2. Cinali , satanlarda yeni fiyattan faydalanır diyorsun , ama imzaladığın sözleşmeye bir bak istersen. " gayrikabil-i rücu " kelimesini neden koymuşlar oraya . Onlar senden daha cin. Hissesini verenler dönüp arkaya bakmasın boşuna.

yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma girmeyin.

3. Hala nasıl gideceğime karar vermedim. Hızlı tren le gideceğim sanırım.
    Arkadaşlar şirketin bildirimlerinde mahkeme ile ilgili bilgi vardı. siteden kaldırmışlar mı ? ben mi göremiyorum

Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Cinali , satanlarda yeni fiyattan faydalanır diyorsun , ama imzaladığın sözleşmeye bir bak istersen. " gayrikabil-i rücu " kelimesini neden koymuşlar oraya . Onlar senden daha cin. Hissesini verenler dönüp arkaya bakmasın boşuna.

yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma girmeyin.
    SPK.nin örnek uygulaması var
    Birde bende şerh koyarak virman yaptım
    Daha önceki SPK.uygulamasinda ortaklıktan çıkarma kararı verdiğinde ayrılma hakkını kullananlara da farkı verme kararı var
    Kapta genel kurul kararı yok
    Gündemde konuya ait madde varmı acaba

5. Gündemde ortaklıktan çıkarma yok , ne bekleniyor anlamadım. Tekrar borsaya dönmeyi mi düşünüyorlar , mahkeme sonucunu mu bekliyorlar anlamadım. gönüllü fiyat verip alım yaparsa daha önce satanlara fark verilir mi ???

Kurtuluş48 İstanbul da açılan davadan bahsetmişti. Hatta paylaşmıştı. Bende hatırlıyorum şirket sitesinde görmüştüm sanki. Ama şu an sitede göremiyorum. Kurtuluş48 o mesajı tekrar paylaşırmısın .

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    SPK.nin örnek uygulaması var
    Birde bende şerh koyarak virman yaptım
    Daha önceki SPK.uygulamasinda ortaklıktan çıkarma kararı verdiğinde ayrılma hakkını kullananlara da farkı verme kararı var
    Kapta genel kurul kararı yok
    Gündemde konuya ait madde varmı acaba
    Kapta yayınlanamayağını bal gibi bilmine ragmen hep kapta yayınlamadı diyosun Cinali hakketten cin gibisin

Sayfa 456/494 İlkİlk ... 356406446454455456457458466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •