Special Days Image
Sayfa 457/494 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Kapta yayınlanamayağını bal gibi bilmine ragmen hep kapta yayınlamadı diyosun Cinali hakketten cin gibisin
    Sn.dorahus
    Cin Ali yazıyorsa bilerek yazar
    1.daha önce ilan edilen ve iptal edilen genel kurul yayınlanmıştı halen aldıkları hisseyi bile
    Diğer şirketler olarak yayınlanıyor onu kasdettim bu genel kurul niye yayinlanmasin ne değişti ki
    2.burda cinlik yapmışım diyorsun burda ne olabilir ki benim menfaatime veya diğer ortakların aleyhine siz resmen saçmalamış
    Siniz
    Sagliklar

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.dorahus
    Cin Ali yazıyorsa bilerek yazar
    1.daha önce ilan edilen ve iptal edilen genel kurul yayınlanmıştı halen aldıkları hisseyi bile
    Diğer şirketler olarak yayınlanıyor onu kasdettim bu genel kurul niye yayinlanmasin ne değişti ki
    2.burda cinlik yapmışım diyorsun burda ne olabilir ki benim menfaatime veya diğer ortakların aleyhine siz resmen saçmalamış
    Siniz
    Sagliklar
    Ben de onu diyorum bi menfaatın yok ama bilgi birikimin de bayağı olmasına rağmen Diğer şirketler demiyosun kap diyosun bi anlasam...Ayrıca dediğin
    (daha önce ilan edilen ve iptal edilen genel kurul yayınlanmıştı ) gibi olmadı. Borsa dışı diğer şirketlerde yayınlandı.

3.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Gündemde ortaklıktan çıkarma yok , ne bekleniyor anlamadım. Tekrar borsaya dönmeyi mi düşünüyorlar , mahkeme sonucunu mu bekliyorlar anlamadım. gönüllü fiyat verip alım yaparsa daha önce satanlara fark verilir mi ???

Kurtuluş48 İstanbul da açılan davadan bahsetmişti. Hatta paylaşmıştı. Bende hatırlıyorum şirket sitesinde görmüştüm sanki. Ama şu an sitede göremiyorum. Kurtuluş48 o mesajı tekrar paylaşırmısın .
    Belli ya ortaklıktan çıkarma fiyatı sn sermin 20.12 ne beklenecek ki kuruldan.....

Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Ben de onu diyorum bi menfaatın yok ama bilgi birikimin de bayağı olmasına rağmen Diğer şirketler demiyosun kap diyosun bi anlasam...Ayrıca dediğin
    (daha önce ilan edilen ve iptal edilen genel kurul yayınlanmıştı ) gibi olmadı. Borsa dışı diğer şirketlerde yayınlandı.
    İşte diğer şirketlerde de yayınlanmadı
    Gündeme baktım mkk.dan önemli birşey yok
    Kap veya diğer şirket ne farkeder
    Amaç hasıl olmuştur
    Cinlik anlayışınız bu demekki

5. Diğer ortaklar 1.28. Diyo kurul gündem dökümanında şirketin 99 değilmi ee diğer kısmı 1 olması lazım nasıl oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Gündemde ortaklıktan çıkarma yok , ne bekleniyor anlamadım. Tekrar borsaya dönmeyi mi düşünüyorlar , mahkeme sonucunu mu bekliyorlar anlamadım. gönüllü fiyat verip alım yaparsa daha önce satanlara fark verilir mi ???

Kurtuluş48 İstanbul da açılan davadan bahsetmişti. Hatta paylaşmıştı. Bende hatırlıyorum şirket sitesinde görmüştüm sanki. Ama şu an sitede göremiyorum. Kurtuluş48 o mesajı tekrar paylaşırmısın .
    Bülent GÜVEN tarafından 13,06,2019 tarihli Olan Üstü genel Kurul iptali istemiyle 13,İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi 2020/03 E.sayılı dava

https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...masiDosya/3904

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

7. [QUOTE=Valbuena26;4504298]Diğer ortaklar 1.28. Diyo kurul gündem dökümanında şirketin 99 değilmi ee diğer kısmı 1 olması lazım nasıl olur.

8. Kurtuluş48 ,teşekkür ederim. Dava tarihi ve saatine ulaşmaya çalışacağım.

Sayfa 457/494 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •