Sayfa 366/494 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Peki bu raporu spk onaylaması gereiyor mu?
    Gerçi bugüne kadar gerçekleşmeler hiçbir zaman yatırımcı tarafında olmadı ama..

2. İzocamın sigorta bedeli 587 milyon. Üstelik sigorta sadece araçlara gireçlere binaya yapılır. Araziler hariç. Nasıl oluyorda 250 milyon değerleme çıkarıyorlar. Adamlar resmen dalga geçiyor. Bu burda bitmez bitmemelide. Burası muz Cumhuriyetimi. Buna kim onay veriyor. Kabul ediyor. Kezinlikle birleşip avukat tutup mahkemeye vermeliyiz.

3. Allah aşkına birisi şu sigorta bedeli olan 587 lik belgeyi atsın buraya

4.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    Allah aşkına birisi şu sigorta bedeli olan 587 lik belgeyi atsın buraya
    Adamlar kendileri haber yaptı kagıt tavan yaptıydı. Burda herkes bilir.

5. satmak için ne kadar zamanımız var bilmiyorum ama birleşir bu işlerden anlayan bir avukat tutup bu saçmalığın iptalini istemeliyiz . öncelikle birlik olmamız için bir whatsapp grubu oluşturmalıyız

6.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    Allah aşkına birisi şu sigorta bedeli olan 587 lik belgeyi atsın buraya
    Faliyet raporundaki dipnotlarda var açıp bakabilirsiniz

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

7.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Kurtuluş akıllı ol kaç lotun var bilmiyorum ama ortaklıktan çıkarma fiyatı ne olacak bir araştır ondan sonra yaz.
    Bu tezgahta hisselerimizi vermeye zorlanıyoruz.
    Ortaklıktan çıkarma 10.53 ten olur .SPK onayı şartı var.spk ya güvenen bekler .fiyat düzeltir diyen.bes SPK ya güvenemem.
    Borsa dışında ortaklıktan çıkarma fiyatı değerleme ne çıktıysa o .iyi okuyun araştırın görüşlerinizi yazın.göt olmayalım en son
    Benim aklım başımda bu benim şahsi fikrim her koyun kendi bacağından asılır yeterince zarar yazmışız bu saatten sonra bu fiyatlara ben bir tek lot bile vermem alabiliyorlarsa zorlan alsınlar sen vermek istiyorsan koş git ver seni tutan yok
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

8.  Alıntı Originally Posted by mmgun Yazıyı Oku
    Peki bu raporu spk onaylaması gereiyor mu?
    Gerçi bugüne kadar gerçekleşmeler hiçbir zaman yatırımcı tarafında olmadı ama..
    Hayır gerekmiyor.sadece ortakliktan atarken onay alınacak.onu beklemekte büyük tehlike yazıklar olsun böyle kurumlara
    10.53 riskine girilirmi

Sayfa 366/494 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •