Sayfa 19/494 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 145 - 152 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

12 yıl önce 12 dolardan alıyorlar
    3 e katlıyor şirket
    Ama milyar dolarlık şirket
    1 milyon lot küçük yatırımcıdan nasıl hırsızlık yaparım nasıl calarim diye iş yapiyor
    Devlet hükümet kurumları bu hırsızlık Lara yol veriyor iziin veriyor yardım ediyor
    Topunuzu

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Zorunlu pay alımı. Fiyat 20.12 tl. Virmanlayın paranızı hesabınıza yatıralım diyorlar. Süre 18.09.2019’da bitiyor.

Sent from my iPhone using hisse.net
    satacak olan bugün verirdi daha yukarıdan..
    milleti iyice salak yerine koymaya başladılar yaww..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Arkadaşlar benim de ihtiyacım olan para değil çok şükür. SPK sı ayrı şirketi ayrı hilekâr.Düzen böyleyse napalım be ya.borsa dışında ortaklığımızı sürdürürüm. Ortamlar da İzocam’a ortağım diye hava atarım. Toplantılara çağırırlar, pastamı yer gelirim. Kâr payımı alırım. Arsa aldım farzederim bu parayı.çocuklarıma kalsın. Koskoca şirkete küçük de olsa borsa dışında ortak olacaklar. Bir şeyi merak ediyorum.Borsa dışında Türk ticaret kanunu geçerli oluyormuş. Bilenler söylesin imza hakkım olur mu?

Sayin görevli izocam holdingte SPK 20 TL fiyata borsadan cikabilirsin onayı verdi.
    Oysaki bu islem bir birleşme deil bu islem mal alımı satımı deil
    Beyefendiler bu şirket kottan çıkmak için başvurdu bunun farkindamisiniz?Yani bu şirket küçük yatırımcısına ya hisseyi ,20.12 den verirsin yada borsa dışında ortak kaliriz diyor .SPK da buna aklım mantigimin elvermedigi şekilde olur veriyor .
    Sayın kurum bu şirket kottan çıkacak bu kadar onemli bir işlem BIST c
    84 binde iken izocam fiyatı son 10 yılın dibinde iken son 1 aylık fiyat nasıl uygulanır
    Bu işlemde ben mağdur oluyorum işin içinde haksızlık kayirimacilik haksız kazanç var ise benim çoluk çocuğumun hakkini zengin yabancilara,bile bile göz göre haksız hukuksuz bir şekilde yedirildiyse buna göz yumanlarin iki eli bir yakasına gelmesin.
    Bu kadar adaletsiz bir durum ilk defa yaşıyorum.borsa düştü hisse dustu dibte iken son 1 ay alinirmi .şirket borsada diye ortak oldum.
    Bu isleme onay veren kişilerin incelenmesini talep ediyorum.

Karadumandan ses çıkmıyor sattimi bu gün acaba .

Sn.garip borsaci
    1.biraz sakin ol lütfen hızlı hareket etmek zorunda tebliğ gereğidir.
    2.bu forumda gerçekten kendini mevzuata veren araştıran sorgulayan kap haberini bile tam okumayan vede okuduğunun tebliğe uyup uymadığını bilmeyen yatırımcı arkadaşlar var.
    GELELİM EN ONEMLİ HUSUSA
    1.FORMU BİLE BİR KİSİ OKUMAMİS TAM OLARAK NE DİYOR EGERKİ PAY ALİMDA YUZDE 98 E ULAŞILIR İSE ORTAKLİKTAN CİKARMA HUSUSU İLE İLGİLİ ACİKLAMA BİLAHERE YAPİLACAKTUR.
    2.SİRKET 1.209.000.LOT İCİN TUTARİ TL.Yİ BLOKE EDECEK BU MALİYETE NİYE KATLANSİN FİYAT ARTİSİ 20 GUN İCİNDE
    YAPİLMA İHTİMALİ KUVVETLİDİR.
    3.BELKİDE BİR SEKİLDE YUZDE 98 İCİN
    LOTLAR HAZİR OLMA İHTİMALİDE OLDUKCA YUKSEKTİR.
    CİN ALİ NERDE YANLİS ALGİLADİ
    YAZDA OGRENELİM
    herkese iyi bayramlar
    Sn.garip borsaci cinali araştırmadan belgesiz yazmamaya gayret eder ve amacı bilgisini tecrübesini art niyetli vede alsatcilar haricinde yatırımcılara yardımcı olmayı görev sayar

Bloke 3 yıl şirket bu maliyete niye KATLANSİN fiyatı süreç içerisinde 98 e ulasmazsa artırır.

https://ipa.news/tr/2018/08/19/spkda...kur-muafiyeti/
    Burda hükümet yanlısı bir gurup
    Alttaki linkte ise doğan gurbunun SPK başvurusu malumun ilamı red alıyor 2 kez

https://www.yenisafak.com/ekonomi/sp...ikmadi-2154516

Rıdvan celikele 3 kez SPK red verdi
    İhlaslar 10 kez bedelli onayı aldı 1 TL temettüsu yok .
    Varın siz karar verin .

Sayfa 19/494 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •