Special Days Image
Sayfa 26/494 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 201 - 208 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Sayın Cinali size de teşekkür ediyorum. Ben o formu açıp okudum ama üstünkörü.Gerçekten okumuyoruz en azından kendi adıma konuşayım daha öğrenecek çok şeyim var. Önceden belirtmiştim ben ilk defa böyle sığ hisseye girdim. Hep uzak durmuştum. Grafiğine aldandım. Katkılarınız için tekrar teşekkürler.
    Kardeş formun ekinide okudunmu
    Lütfen orayida okurmusun düşüncelerinde
    Teşekkür ederim

2. Yukarda PDF olanı diyorsanız evet okudum . Dikkatimi çeken 1. Cümle zorunlu pay alım teklifi borsadan çıkma işleminin bir ön koşuludur. Diğeri sizin bahsettiğiniz 98 e ulaşılırsa ortaklıktan çıkarma hakkını kulllanıp kullanmayacağımıza sonra karar vereceğiz cümlesi. O zaman şimdi niye satalım ki. Bu çok muğlak bir ifade.

3. 98 sonrası ayrı bir süreç. Orda da son 30 gün ortalaması alınacak. Yani şu 20 günlük sürede fiyat ne olursa onun ortalaması ya da 5 yıllık ortalama hangisi çoksa. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Yani şirket bizimle borsa dışında da birlikte olmak istiyorsa Kendisi bilir. Benim imza hakkım olmasa da sayın garip borsacının kesin olur😄

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    98 sonrası ayrı bir süreç. Orda da son 30 gün ortalaması alınacak. Yani şu 20 günlük sürede fiyat ne olursa onun ortalaması ya da 5 yıllık ortalama hangisi çoksa. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Yani şirket bizimle borsa dışında da birlikte olmak istiyorsa Kendisi bilir. Benim imza hakkım olmasa da sayın garip borsacının kesin olur😄
    98 olayı eski yazılarda yeterince tartışıldı
    Ve mutabık kalındı.simdi tekrar gündeme getirmeye gerek yok.
    20 günlük süredeki fiyat hareketinin 98 le alakası yok etkilemez

5. Bi de şu açıdan bakın. Bu zamanda her şey çok yozlaştı. Kurumlar eskisi gibi değil. Borsada kazanmak ky için çok zor. İzocam gibi şirkete borsa dışında ortak olacağız. Böyle fırsat hayatta elimize geçmez. Ben hisselerimizin borsa dışında şuankinden daha değerli olacağına inanıyorum. Böylede pozitif biriyim ama gerçekten pozitif

6. Bu kısımmı

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    98 olayı eski yazılarda yeterince tartışıldı
    Ve mutabık kalındı.simdi tekrar gündeme getirmeye gerek yok.
    20 günlük süredeki fiyat hareketinin 98 le alakası yok etkilemez
    Başka hisselerde öyle olmuş sanki. Tam emin değilim. Yanlış anlamış da olabilirim. Asıl mesele bu değil dediğiniz gibi. Son paragraf 98 e ulaştıktan sonra karar vereceğiz cümlesi. O zamana kadar beklerim o zaman.

8. 98 e ulaşmazsa da satmayanlarla birlikte çıkacak sanırım. Bu bir opsiyon. Diğeri 98 e ulaşıp bizimle çıkacak yine. Ya da 98 e ulaşıp bizi ortaklıktan çıkaracak yeni bir süreç başlatacak.

Sayfa 26/494 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •