Sayfa 149/494 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Olumlu tarafından bakın. 3 yıl 20,12 garanti. Olur da küresel kriz derinleşip borsalar dip yaparsa biz bu fiyattan satıp diğer hisseleri çok ucuz toplayabiliriz. Şerde bile hayır vardır. Canınızı sıkmayın..

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Şirketin borsa dışında 98 i bulamayacağını bilsem yemin ederim bir gram korkum olmaz
    Ama borsa dışında şu anki gibi kucuk yatiriimci dik durur hisselerini vermezse ( yüzde 1 ihtimal bile vermiyorum )
    Çok kazaniriz şirket bize mecbur kalır
    Surda bir face adresi açtık vatsap gurubu kurduk 10 kişi geldi 1 tane yazan oldu .
    Arkadaşlar bakın şirket BIST disiina çıkacak biz burada 488512 lotu bulup hiç bir koşulda şirkete vermeyecez zaradayiz diyerek birbirimize tahatut verirsek şirket bize muhtaç kalır
    Aksi halde 20.12 abi BIST dışında parça parça olursak bu adam 98 i bulur bizden soke şoke 20?12 ye alır bizi ortaklıktan atar .SPK bunlara çalışıyor kanunlar bunlara çalışıyor
    Bize adil fiyat olmadan kesinlikle vermeyecek 488512 lot lazım
    Varsa mağdur olan birleşelim ( çok zor ama ) bir umut yazdım
    Yoksa BIST dışına giderse 98 i bulmadan
    Herkes zarar edecek benden söylemesi
    BIST dışında son 5 yıllık fiyat falan yok
    Ya 20.12 yada değerleme raporu
    Değerleme raporunun 20.12 den yüksek çıkacağına inanan bekler
    Benim tahminim görüşüm budur
    Hiç kimsenin vebalinide kabul etmem ben sadece tahminde bulunuyorum alan alır satan satar
    Benim tebliğlerde anladığım BIST dışında ya son 1 yılda yapılan çağrı fiyatı bizde şu an 20.12
    Yada değerleme raporu ile ortaklaari atıyor
    Değerleme raporunun 20.12 den çıkacağına inanan varsa bilemem
    Şu an değerleme raporuna göre sirkketi acikladigi defter değeri 8 yada 9 TL civarı sanırım
    Tabiki arsalar falan tekrar degerlencek sanirim onu bilemem
    Ama bist disindada çıksa 3 yıl 20.12 garanti degerleme 15 TL de çıksa 20.12 yüksek olduğu için ortaklıktan atma 20.12 olur
    Ama geçmişte guvendigimiz spk ne der bilinmez
    Yatiriim tavsiyesi deil sadece fikir ve görüştür
    Benim yazilarimla al sat yapan enayidir kerizdir zarar eder çünkü

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bence bu adamlar bunlari taaa onceden pilanlamislar.ben pay alimda 98 i bulcagina inanmiyorum.bulursa cok iyi olur ama hic sanmiyorum.kot disinda 1 ayda 98 bulur.sayip garip borsaci dediniz gibi 20.12 den tipis tipis herkezi ortakliktan aticak.cokda guzel fiyatdan.simdi diger sirketlerin hepsi bu pilanin tutup tutmucagina bakiyordur.tutdimu siz gorun kac sirket boyle kotdan cikicak.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    SPK�nın bugünkü cevabından sonra kimseye şikayet etmenin bir anlamı yok. Bu şirketin ortaklarının ülkelerindeki yetkili kurumlarına yazsak sonuç alma ümidimiz buradakinden daha fazla emin olun.
    Adam her türlü hırsıza hizmet ediyor.takasbanka yatirmasi gereken para iciin bile banka tahututu yeterlidir diyor
    Yani adam bu gün peşin pesinnnn 25 milyon ödeyeceğine (98 bulup 25.70 alması gerek )3 yıl parayı kullan 20.12 den alırsın gibi yol gosterip hırsıza çalışıyor
    Burada tek bakılması gereken patronun niyeti
    Patron durustse sorun yok ama art niyetli birisi bu spk kanunlari ile çok güzel çalışır

Açıkçası bize kesinlikle 20.12 TL den hissemi vermem diyen 488512 lot lazım
    Parça parça alirlarsa BIST dışında sonuç iyi olmicak gibi
    Amadeğerleme raporu 20.12 den yüksek çıkazLr diye düşünenler olabilir
    Ne çıkar acaba değerleme raporu
    Tabiki ben şu durumda bist dışına çıkana kadar satmam satamam çok zararım var
    BIST dışına bu şekil çıkarsa insAllaah ky satmaz
    Ben başta ky insAllah hiç vermez derken bu durumlar için yazıyordum belki şirket başka bir altetnatife geçer diye

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    bence bu adamlar bunlari taaa onceden pilanlamislar.ben pay alimda 98 i bulcagina inanmiyorum.bulursa cok iyi olur ama hic sanmiyorum.kot disinda 1 ayda 98 bulur.sayip garip borsaci dediniz gibi 20.12 den tipis tipis herkezi ortakliktan aticak.cokda guzel fiyatdan.simdi diger sirketlerin hepsi bu pilanin tutup tutmucagina bakiyordur.tutdimu siz gorun kac sirket boyle kotdan cikicak.

Peki SPK bu karektersizse oyunlara neden karışmaz anlam verrmiyorum
    Aynen son 1 aylık ta bu şekil oyun oda bariz açık net
    Borsa dışında 98 bulup serefszilik yapmakta aynen alavere dalavere
    Bu kadar serefsizzliklere SPK nasıl mevzuat der
    Nalet olsun bu şekil soygun yapanlara yaptiranlara
    Patronların insiyatifinde her sey
    Şirket yetkilisi ile gorustugumde BIST dışına çıkarsak 98 i bulursak 1 yıl sonra ortaklıktan atarız
    Peki bu haksiilik deilmi dedim
    Bu bizim yasal hakkımız dedi
    Fiyat dedim
    Değerleme raporu ile olur o zaman borsa fiyatı olmaz dedi
    Hadi bakalım 488512 lot varsa 3 yıl satamayacak sağlamız onlar düşünsün

5. Sayın Suat, sen satarsın, senin gibi al satçılarda satar. Ama ben Mart’tan beri hissedeyim. Daha da dururum. Sayın garip borsacı daha önce 4000 civarı ky olduğunu yazmıştı. Borsa dışında benim gibi satmayan 100 kişi bile olsa adamların işlerine gelmez. Şimdi bir kehanette bulunuyorum.bence borsada bu işi halledecekler. Bi akşam hisseler gelecek ertesi gün tavan açacak. Hepimizi kös kös 5 yıllık 26 ortalamayla gönderecekler. Bu daha risksiz mantıken. Bakın kehanet dedim. Sakın benden etkilenmeyin. Siz de kehanetlerinizi yazın bakalım kim tutturacak)

6. Ya arkadaşlar bu form ne kadar gereksiz arkadaşlarla dolu yok başka kağıttan 300 almış bize ne yahu üç yıldır bekliyoruz beklemeyede devam 8 iş günü sonra belli olacak ve birde inanmayıp yüklü malla beklediğini iddia edenler var gerçekten seviye çok düşük ve de bilgi kirliliği var patron yaftaları arkadaş patronun ne işi olsun bu formda

Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar bu form ne kadar gereksiz arkadaşlarla dolu yok başka kağıttan 300 almış bize ne yahu üç yıldır bekliyoruz beklemeyede devam 8 iş günü sonra belli olacak ve birde inanmayıp yüklü malla beklediğini iddia edenler var gerçekten seviye çok düşük ve de bilgi kirliliği var patron yaftaları arkadaş patronun ne işi olsun bu formda
    İstekli olsalar 3 günde hallolur alırlar
    130 bin lot aldilar
    Kaldı 490 bin lot
    490 bin lot daha alirlarsa 98 paya ulaşırlar
    Kalan iş gunü 9 gündür
    Hayırlısı olsun
    Ben daha önce yazdığım gibi çok zaradayim satamam borsa dışında çıksa satmayacagim
    Umarım diilegim hiçbir küçük yatırımcının zararına satmamasi tek dileğim bu baştan beri bunu belirtiyorum
    Korkmasın . İnsAllah Küçük yatiriimci en kotu zaten bu fiyat
    2 ay sonra verilir 3 ay sonra gene 20.12 verilir
    Ama belki bilmiyorum fiyat arttırıp toplarlar neden şimdi versin küçük yatırımcı bu saate kadar bekleyip hisse vermek mantıksızlık
    Ama yüzde 2 bir olabilsek o zaman bizim dediğimiz olur şirket ne yaparsa yapsın
    Ama o yüzde 2 yi nasıl bulacağız

Son düzenleme : garip_borsacıı; 04-09-2019 saat: 21:56.

8.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Sayın Suat, sen satarsın, senin gibi al satçılarda satar. Ama ben Mart�tan beri hissedeyim. Daha da dururum. Sayın garip borsacı daha önce 4000 civarı ky olduğunu yazmıştı. Borsa dışında benim gibi satmayan 100 kişi bile olsa adamların işlerine gelmez. Şimdi bir kehanette bulunuyorum.bence borsada bu işi halledecekler. Bi akşam hisseler gelecek ertesi gün tavan açacak. Hepimizi kös kös 5 yıllık 26 ortalamayla gönderecekler. Bu daha risksiz mantıken. Bakın kehanet dedim. Sakın benden etkilenmeyin. Siz de kehanetlerinizi yazın bakalım kim tutturacak)
    Peki hissler ky da diyelim.bir cok kiside ben bu fiytadan satmam diyor.nasil olcakda 98 bulcak.patronunda bu isine gelmiyor belli.isine gelse teb 20.12 uzerindende alim yapmiyor.niye isine gelsin.kot disinda tipis tipis herkezin hisselerini 20.12den ne guzel alicak.niye 26 den alsin.adamlar bu pilani aylar oncesinden yapmis.biz daha yeni caktik.Allah maliyeti yuksek olanlara sabir versin.

Sayfa 149/494 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •