Special Days Image
Sayfa 161/494 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. https://youtu.be/noz-0lIJRxQ

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İzocam a gelsin.. hep hesap kitap işi
    Biraz da ruhumuzu dinlendirelim patron

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.youtube.com/watch?v=IcP3qLdN5KI MAŞALARA ÖZELDİR,GERÇİ BU JENERASYON ANLARMI ODA BİLİNMEZ..

https://www.youtube.com/watch?v=f3tXPKpjUoY ismail bu sana özel,demirelle,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Nihayat geldik zurnanın zırt dediği yere bu hafta artık karar haftası ve bu haftanın ikinci yarısı sert hareketler yukarı doğru görülmesi mümkün artık yok 95 yok 98 yok kottan çıkma ortaklıktan çıkma hepsi geçersiz olur ve gitmesi gereken yere ipini koparan hızıyla gideceğini ön görüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum hos geldin aramiza.sende olmasan bize inan yol gosteren kimse yok.mutlu oldum geldigine sagolasin.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Keşke yapılabilecek birşeyler olsa . Hep beraber elbirliği ile yapardık ama herşey şirketin insiyatifine kaldı artık.

Ben %1 de olsa öyle bir ihtimal gördüğüm ve şu saatten sonra alacaklar için risk kalmadığını düşündüğüm icin az bir miktar aldim.

Umarım o %1 ihtimal gerçekleşir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

de yalıtım sektörünün yerli sermayeli ilk ve lider şirketi olan İzocam, 2005 yılında yaklaşık 150 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Cam yünü, taş yünü, polistren ürünlerinin yanı sıra ısı yalıtımı ve çatı-cephe sistemleri üreticisi olan şirket, ürünlerini Rusya, Yunanistan, Romanya, Türk cumhuriyetleri, İsrail, Mısır, Suriye ve İran'ın da aralarında bulunduğu birçok ülkeye ihraç ediyor. Yüzde 61.2'lik hissesi için 171.3 milyon dolar bedel üzerinden anlaşılan İzocam'ın toplam şirket değeri, 280 milyon dolara karşılık geliyor

şu an piyasa degeri 80 milyon dolar iyi girmiş amcamlara 12 yıl geçmiş ve 3.5 katı değeri düşmüş dolar bazında

Kuveyt'li Alamana Industries ile Fransız Saint Gobain Isover ortaklığı, Koç Grubu şirketlerinden İzocam'ın yüzde 61.2 oranındaki hissesini satın aldı.

haber metninin boyutu
    haber metnini yazdır
    Gruplar arasında dün imzalanan hisse devir sözleşmesine göre, alıcılar söz konusu hisseler için 171.3 milyon doları peşin olarak ödeyecekler.

İzocam'dan yapılan açıklamada, söz konusu hisse devirlerinin Rekabet Kurumu'nun izninin alınması şartına bağlı olduğu kaydedildi.

Öte yandan alıcı grup, Sermaye Piyasası Kurulu tebliğleri doğrultusunda İzocam'ın azınlık hissedarlarına çağrıda bulunacak.

İkisi de ülkelerinin dev gruplarından

İZOCAM HAKKINDA
    Türkiye'de yalıtım sektörünün yerli sermayeli ilk ve lider şirketi olan İzocam, 2005 yılında yaklaşık 150 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Cam yünü, taş yünü, polistren ürünlerinin yanı sıra ısı yalıtımı ve çatı-cephe sistemleri üreticisi olan şirket, ürünlerini Rusya, Yunanistan, Romanya, Türk cumhuriyetleri, İsrail, Mısır, Suriye ve İran'ın da aralarında bulunduğu birçok ülkeye ihraç ediyor. Yüzde 61.2'lik hissesi için 171.3 milyon dolar bedel üzerinden anlaşılan İzocam'ın toplam şirket değeri, 280 milyon dolara karşılık geliyor.
    İzocam'ın yeni sahiplerinden olan Kuveyt'li Alamana Industries, ülkenin en büyük endistri gruplarından olan Alghanim Industries'in bir kolu konumunda. 60 yıllık bir mazisi olan Alghanim, 60 farklı iş kolunda 40 ülkede 6 binin üzerinde çalışanla hizmet veriyor.

Şirketin en önemli faaliyet alanları ise şunlar: Tüketici elektroniği, gıda, otomotiv araçları ve üretimi, endüstriyel üretim, mühendislik, teknoloji, ulaştırma, reklamcılık ve sigorta.

Fransız devi Saint Gobain Isover ise toplam bin 200 konsolide şirketle 49 ülkede faaliyet gösteriyor. 183 bin çalışanın bulunduğu grup binyesindeki ana faaliyet kolları şunlar:

"İzolasyon, inşaat ürünleri, boru, seramik ve plastik, düz cam ve taşımacılık"

8.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    de yalıtım sektörünün yerli sermayeli ilk ve lider şirketi olan İzocam, 2005 yılında yaklaşık 150 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Cam yünü, taş yünü, polistren ürünlerinin yanı sıra ısı yalıtımı ve çatı-cephe sistemleri üreticisi olan şirket, ürünlerini Rusya, Yunanistan, Romanya, Türk cumhuriyetleri, İsrail, Mısır, Suriye ve İran'ın da aralarında bulunduğu birçok ülkeye ihraç ediyor. Yüzde 61.2'lik hissesi için 171.3 milyon dolar bedel üzerinden anlaşılan İzocam'ın toplam şirket değeri, 280 milyon dolara karşılık geliyor

şu an piyasa degeri 80 milyon dolar iyi girmiş amcamlara 12 yıl geçmiş ve 3.5 katı değeri düşmüş dolar bazında
    bunlara hırsız diyemeyiz,amcalar çok profosyonel,içimizdeki irlandalılar ğibi pislikler..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 161/494 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •