Sayfa 261/494 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    o mevzu başka..ben ayın 17 sine kadar olan zorunlu pay alımı durumunu yazdım..
    17 sinden sonra ise şirket alsın bu ayrı bir konu..
    şu an süre bitti ve özel durum açıklaması yapmalı..
    Şirket pay alım sonucunu açıkladı
    Bundan sonra karar bekleniyor
    Sabah yazdım takasbankta hesap açılmış
    Bizim adımıza para yatırmak için
    EGERKİ yeni bir şirketten hamle gelmezse
    Takasbanka kalan hisseler için bedeller yatırıldığı da bence SPK.karar verecek bazı arkadaşlar bunu kabul etmese de.
    Sonra borsa İstanbul kararı gelir diye düşünüyorum
    Atıyorum SPK.soyle bir karar veremezmi
    Belli bir süre vererek 98 bulunma şartıyla ancak kottan çıkarsın bunun için gönüllü çağrı yap diyerek neden olmasın.
    SPK.nin kararları ancak yargı denetimine tabi
    İdari denetim yok.
    Hürriyet gazetecilikte hukuksuz kanunsuz muafiyet vermedimi .
    Merak eden kararı bir okusun bir kararda gerekçe yazılır bunda yoktu.
    Yy.tv.deildir

2.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Suat bu ara 20.12 den alıp 20.14 ten veremiyor herhalde senin sayende para kazanmayı öğrendik komisyonları cebinden vere vere izocam kalmadı her halde
    Dostum ben bu kagitda maliyetim 19.00 a kadar dustu.ben bu kagitdan en 4000tl para kazandim ve anladigim tek kazanan benim.suan sadece beklemedeyim.tek dilegim 98 bulmasi ozaman ayrica vurgun yapicam.sende oyle baka baka daha maliyetime ne zaman gelir diye bekliyip duracaksin.yani sizin gibi zihniyetler batmaya mahkumdur.bosuna cirpiniyorsunuz.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    para derğisinin kapagı ğibi oldu yaww
    Ah amele isci ah.sen ve senin gibiler anca kurek sallamayi bilirsiniz.cunku sadece ona kafaniz calisir.sadece bos hayeller dunyasinda yasar.borsadan bu kafayla para kazamaya calisirsiniz.sonuc husran.tipki izocamdaki gibi.yani demem odurki batmaya mahkum kylarsiniz.surda azcik beni ornek alsaydiniz maliyetinizi dusurduniz.simdi aval aval bekleyin.belki tren gelir.

4. Suat kardeş maliyet hesabını gözden geçirmeni tavsiye ederim 19 anlık kapayan kağıttan tüm lotları sen almış olmalısın 2018 Şubat ta 36 gördüğü gün 4410 lot verdim maliyeti 26,20 idi ve ben izocamı senin gibi üç beş aydır takip etmiyorum karaduman dan öncesi var ben ve sen maliyet düşürmeye devam et 20.12 den al 20.14 ten verirsin

5. 20.12 den binde 2 komisyonla aldığın mal 20.16 ya gelir bunu 20.14 ten satarsan 20.99 a gider o yüzden zararını sen hesapla aradaki farkı lot sayısıyla çarp her işlem için zararın çıkar tamam mı Suat

6. suat, %98 ile sen de hayal kuruyorsun o zaman..millet %98 yazarsa hayalci oluyor sen yazarken gerçekler mi oluyor..
    nasıl bir bakış açısıyla bakıyorsun dünyaya..
    burda akıllılık sökmüyor, şirket ne derse o olacak..

7.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    20.12 den binde 2 komisyonla aldığın mal 20.16 ya gelir bunu 20.14 ten satarsan 20.99 a gider o yüzden zararını sen hesapla aradaki farkı lot sayısıyla çarp her işlem için zararın çıkar tamam mı Suat
    Binde 2 komisyon nedir ya.ancak senin gibi adamlar o komisyonluyu tercih eder.ben 10.000 de 5 Extrasinda yaptigin islem hacmine gorebhediyesi 10 kademe derinlik.ayricada biraz arstirsaydin benim al sat kademelerini gorurdun.kac defa trade yaptigimi.sana ispatlarim.sen ispatlayabilirmisin.?

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ah amele isci ah.sen ve senin gibiler anca kurek sallamayi bilirsiniz.cunku sadece ona kafaniz calisir.sadece bos hayeller dunyasinda yasar.borsadan bu kafayla para kazamaya calisirsiniz.sonuc husran.tipki izocamdaki gibi.yani demem odurki batmaya mahkum kylarsiniz.surda azcik beni ornek alsaydiniz maliyetinizi dusurduniz.simdi aval aval bekleyin.belki tren gelir.

ağa zoruna ğitmesin benim ğibi amelenin yazdıkları,alınıyorsan maşalar ğibi yazmam yaww..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 261/494 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •