Sayfa 283/494 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. borsa yatırımına artık izoyla son noktayı koycaz sanırım,

kot dışında ğit şirkete,bana şu oranda hisse verin de,alamazsın,kendimi onun yerine koysam,kapıdan içeri almam..

kot dışında fiziki alırım,elimde tutarım,3 yıl verirsem alacakmış,borsada alamadıgın zaman,dışarda benim düdüğümü istediğin ğibi çalamazsın -

sen şirketini satarken kime gelicen kahveye,çaya yada kar ını paylaşırken

gelip alsınlar,,haberim yokken atıp çıkarsınlar ortaklıktan bakalım,ticari kanunla
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by Tecrübesabırşans Yazıyı Oku
    Nihai amaçları yüzde yüze ulaşmak değil mi. Yap iki gün tavan yüzde 99.9 a ulaşırsın kalan 0.1 de hayatta değildir muhtemelen. Benimki boş bir hayal. YTD
    Bir hisseyi garanti 20 TL denn almak varken neden 25 TL den alsın malmi.sen yaparmisin bunu.şirkket kot disiina çıktımı 20.10 TL den seve seve herkesten alacak .çok acayip insanlarıniz.hicmi akıl yok

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    borsa yatırımına artık izoyla son noktayı koycaz sanırım,

kot dışında ğit şirkete,bana şu oranda hisse verin de,alamazsın,kendimi onun yerine koysam,kapıdan içeri almam..

kot dışında fiziki alırım,elimde tutarım,3 yıl verirsem alacakmış,borsada alamadıgın zaman,dışarda benim düdüğümü istediğin ğibi çalamazsın -

sen şirketini satarken kime gelicen kahveye,çaya yada kar ını paylaşırken

gelip alsınlar,,haberim yokken atıp çıkarsınlar ortaklıktan bakalım,ticari kanunla
    Al işte bir kişide burda adam Ekim ayında 98 buldumu 3 ay satma hakkı en geç 2020 yılının ilk aylarında sen istemezsende seni zorla atacak bunu bilmiyormusun.kapini calmayacak bankaya paranı yatıracak seni kovacak sorgusuz sualsiz.gecekten insanlar borsaya yatırım yapıyor ama neyin ne olduğunu bilmeden yazık.kanun var nizam var neymiş atsınlar ne yapacan sen 1 avukat tutamazsın onlarda 100 tane avukat var sen avukata 50 bin TL vercenmi.hadi verdin sonuç kayıp adam kanuna göre hareket ediyor

4. Sayın garipborsacı sormazlarmı adama. O zaman sen neyi bekliyorsun sat 20.12 den Durum bu kadar belli ise

5. fiziki alırsam öpmeden vermem o avukatlara hisselerimi..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Sayın batık borsacı istersem satarım istersem satmam, istersem şirkete malı bağışlarım burda kimseye yatırım tavsiyesinde bulunmadık. Ama haddini aşıp hakaret etmeye başladın. Herkesin maliyeti bekleme süresi birbirinden farklı olduğu için düşüncesi birbirinden farklı olabilir. Benim portföyün yüzde 10 izocam 8 aydır bu hissedeyim gerkirse bir 8 ay daha bekleyebilirim, tavan olursa satarım dedim. Bun da ne var, biz bir bok bilmiyorsak buralarda boşuna zaman harcama yazık oluyor senin gibi üstadlara.

7. evet ,burda ky lehine yazıp yazıp sonra aleyhinde yarısını satın yada tutmayın diyen hadsiz münafık dolu malesef,

8.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Sayın garipborsacı sormazlarmı adama. O zaman sen neyi bekliyorsun sat 20.12 den Durum bu kadar belli ise
    Garip borsacı kim eskiden yazilsrini okudum .ben 98 olması için dua ediyom gerçekten alem adamsınız .Birisi hisselerimi kimse alamaz diyo.birisi tavan tavan yapsın vereyim diyor.yapilan saçma mantıksız imkansız olan seyler için yazdım.tavan tavan yaplmasinin bırakın yüzde 1 yüzde 0 bile ihtimali varmı adam 20 .12 ile kot dışında herturlu garanti neden 5/10 milyon fazla versin geçmiş aldığı hisselere kerizmi .yada borsa disiinda 98 bulacak seni ortaklıktan atacak beni kimse atamaz .bunlar saçma sapan olması imkansız durumlar.benmi neyi bekliyorum 20.16 maliyet 1500 lotum oldu sirketin 20.12 alış fiyatı ile borsada iken yuzde 98 i bulması için şansımı deniyom.yani yüzde yüz mantıklı olanı .Gerçekten yazmaya bile degmezsiniz bu kafa ile borsaya yatırım yapıyorsunuz sonra ağlayıp ağlayıp duruyorsunuz

Sayfa 283/494 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •