Special Days Image
Sayfa 269/494 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sermaye
    Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Tebliği'nin 11'inci maddesi uyarınca yapılan açıklamadır.

24.09.2019
    tarihinde IZOCM payları ile ilgili olarak 20,12 TL ortalama birim fiyat
    üzerinden 63.985 adet alış işlemi İzocam Holding A.Ş. tarafından
    gerçekleştirilmiştir.

Bu işlemler
    ile birlikte İzocam Holding A.Ş.'nin İzocam
    Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin sermayesindeki payları 24.09.2019 tarihi
    itibariyle % 96,537 olmuştur.

İşlemin
    detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    dışarıda %1,463 lük pay kaldı.

2. vay be..
    şimdi bunları gören diğer şirketler kuyruğa geçecek..
    İZOCAM adaletsizce mallara çöktü ve aldı diyecek..
    SPK da alkış tuttu diyecek..
    yaşasın sistem canı çıksın küçük sefillerin diyecek..
    inşallah bir sonraki seçimde herşey jet hızıyla daha güzel olacak..

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum kot disinda 1 aya kalmaz 98 bulurlar.ya peki ayin 1 ine kadar 98 bulunirsa surec nasil isler.yinede kotdan cikabilrmi? aydinlatirsan sevinirim.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tam olarak bende bilmiyorum dostum. Araştırıyorum...

Kottan çıkar diye düşünüyorum bu saatten sonra kotta kalması mümkün değil ama %98 e ulaşınca son 5 yıllık ort. fiyat mı yoksa değerleme raporumu dikkate alınır onu bilemiyorum.

4. Kasada bekleme dönemi başlamıştır.Hepimize geçmiş olsun.Pas tutacak hali yokya beklerim.

5. Yahu bırakın artık %98 olayını, o başka bir şey. Bu adamlar kottan çıktı artık 1 ekimden itibaren tahta kapanıyor.
    Yalnız şöyle bir durum var;
    Kağıtları buralardan satmaktansa form doldurup şirkete devretmekte fayda var, çünkü geçmişe dönük veya önümüzdeki 3 yıl içinde farklı bir fiyattan hisse aldıkları ortaya çıkarsa, kağıtları devredenlere aradaki farkı faiziyle ödemek zorundalar.. bilgilerinize ..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    kot dışında %98 i bulmak isteyenler bekler..bu gidişle zaten 1 ay sürmez..
    adamlar kanunsuz yolla her gün 12-15 bin alıyor..
    şimdi 40-50 bin alır..
    Kotdisinda 98 bulursa ne olacak bunlar belediye raiciyle değerleme yapar hisse değeri 10 TL çıkarsa mahkemeye verirsen ne olur .Patron isterse piyasa fiyatıyla değerler isterse belediyenin en düşük raic bedeliyle .Bu işi kan emicilere servis etmişler Karaduman sana geçmiş olsun ben im maliyet 20.14

7. Nasıl arastircan borsa dışı belli yazıyor ya 20.12 yada değerleme raporu hangisi yüksekse .
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Tam olarak bende bilmiyorum dostum. Araştırıyorum...

Kottan çıkar diye düşünüyorum bu saatten sonra kotta kalması mümkün değil ama %98 e ulaşınca son 5 yıllık ort. fiyat mı yoksa değerleme raporumu dikkate alınır onu bilemiyorum.

8. Bence bu adamlar işi baştan bagladı biz size istanbul havalimanının yalıtımını yapalım sizde bize yardım edin dışarı çıkalım 7 yıl önce cocuklarımın gelecegi için yaptıgım yatırımı 7 yıl sonra yarı fiyatına deger kaybı cabası vermek zorunda bırakılıyoruz.Cocuklarımın hakkını 10 yılın dip noktasından cıkmasına izin veren yada bilerek bilmeyerek bu çıkışa yardım eden kim varsa hakkım helal degildir.Çoluğundan çoçuğundan çıksın Nokta...

https://www.izocam.com.tr/i255-istan...yalitildi.html

Sayfa 269/494 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •