Sayfa 328/494 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Kurtulus bey hala aynı fikirdemisiniz dunkü kapta işbu acıklama tarihi itibariyle 3 aylık hak düşürürücü zaman da satma hakkı doğmuştur diyor....hala farklı fikirde iseniz sizdende süphe ederim...

2. 485bin lot var carp 50 ile en az 25 trilyon eder izocam için ne ki

Sn.garip borsaci
    Bu hissede seni sakinleştirmeye çalışan kimdi.
    Paniklemen zararına olduğunu bilmen gerekirdi.
    Hisseni sattın gittin gerçek yatırımcı süreci en azından yarısıyla tamamlardi.
    Bu şirketin sigorta bedeli 579 milyon olup arsalar sigortaya dahil olmadığına göre
    Arsalarda blancoda maliyet değeriyle azimzanmiyacak kadar metrekare olduğunda malum.
    Marka değeri ise ne olur bilemeyiz.
    Şirketi satın alanların aldığı fiyatda ortada
    Olduğuna göre.
    Şirketin borsadan çıkma kararlılığı da belli olduğuna göre
    Süreci beklemeyip beni vay şirketin kankisi vay yüzde 98 benden öğrenilmesi falan laf sokmaya çalışmanız yakışıksız ve gereksiz olmuştur.
    Ben evet birçok hissede yazarım buda bildiklerimi paylaşmak içindir.
    Anlayan anlar anlamak istemeyen dede bir sorun vardır.
    Egerki bu hissede bilmeden bir yanlusa sebebiyet vermissem hakkınızı helal edin.
    Egerki ben bu talepte bulunmadan süreç
    Belki 1 hafta gecikirdi gün kaybetmeden
    Başlatılmasını saglamam size zarar verdiyse! Afedersin
    Sağlıkla kal
    Üstadın biri demiski borsa sabirsizlarin sabirlilara para aktardığı yerdir.
    Değerleme düşük gelirse buna itiraz hakkinida herhalde cinali kullanır bu durumda

4.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    Kurtulus bey hala aynı fikirdemisiniz dunkü kapta işbu acıklama tarihi itibariyle 3 aylık hak düşürürücü zaman da satma hakkı doğmuştur diyor....hala farklı fikirde iseniz sizdende süphe ederim...
    Öncelikte bu forumda şüphe edeceğin en son kişi benim geçmişe doğru yorumlarıma bak öyle karar ver Benim şuanki süreç ile ilgili anladığım şimdi şirket satma hakkı olarak ikinci bir fiyat verecek onay tarihinden itibaren üç ay içerisinde satma hakkımız var verilen fiyat beni tatmin etmezse beklerim şirket ortaklıktan çıkarmak için bir fiyat belirler ve o fiyattan ortaklıktan zorunlu olarak atıyor o zaman yapacak birşey yok elimizden alınca varsa hukuki olarak hakkımızı ararız
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

5.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Öncelikte bu forumda şüphe edeceğin en son kişi benim geçmişe doğru yorumlarıma bak öyle karar ver Benim şuanki süreç ile ilgili anladığım şimdi şirket satma hakkı olarak ikinci bir fiyat verecek onay tarihinden itibaren üç ay içerisinde satma hakkımız var verilen fiyat beni tatmin etmezse beklerim şirket ortaklıktan çıkarmak için bir fiyat belirler ve o fiyattan ortaklıktan zorunlu olarak atıyor o zaman yapacak birşey yok elimizden alınca varsa hukuki olarak hakkımızı ararız
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Tamam Kurtuluş bey bilgin acıklayıcı oldu

6. Arkadaşlar ben tam tatmin olamadım bu hesaplama işlarinden. Arsalar bilançoda 579 milyon o bile en az 24 falan eder deniyor burda. Hadi arsalarıda saysak diyelim 900 milyon veya bir milyar etsin. Toplam hisse adedi yanılmıyorsam 24 milyon küsür. Değerlamade çıkan rakam toplam toplüm lot sayısına bölününce nasıl iyi bir rakam çıkıyor. Varmı hesaplayan.

7.  Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben tam tatmin olamadım bu hesaplama işlarinden. Arsalar bilançoda 579 milyon o bile en az 24 falan eder deniyor burda. Hadi arsalarıda saysak diyelim 900 milyon veya bir milyar etsin. Toplam hisse adedi yanılmıyorsam 24 milyon küsür. Değerlamade çıkan rakam toplam toplüm lot sayısına bölününce nasıl iyi bir rakam çıkıyor. Varmı hesaplayan.
    Arsalar değil yanlış yazmışım şerketin bilançodaki sigorta bedeli arsalar ve marka değeri hariç.

8. [QUOTE=Sondajcı;3854839]Arsalar değil yanlış yazmışım şerketin bilançodaki sigorta bedeli arsalar ve marka değeri arkadaşlar tammadır sadece sigorta bedeli ne göre 24 üstü çıkıyor. 900 milyona göre 37.5 gibi bir rakam çıkıyor. İnşallah bu cumanın yüzü suyu hürmetine olması gereken bir rakamı çıkarırlarda bizimde yüzümüz güler. Herkesa hayırlı cumalar.

Sayfa 328/494 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •