Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
Eveet kap haberi var amacı çağrı sonrasında yüzde 95 e ulasirsam diyor.
Şu an yok elinde ama 95 e ulaşırsa 2.23.1 önemli nitelikler tebliğinin borsa kotundan çıkma kanununa göre borsadan çıkmak istiyor
Hani senin eski dediğin tebliğ
He he he
Biz onu diyoz marsahalida ondan örnek verdim .aaaa bakkk Marshall tebligleri bilmiyor senin kaldırıldı dediğin tebliğe göre izocamin yolundan gitmek istiyor
Tabi anlayana sivrisinek saz .
Benim burda yazılarım harfi harfine doğrudur senin gibi sallamam her sözümün arkadiindayim.
Ama sen yürürlükteki tebliğe kaldırıldı diyon.ortakkktan atamaz diyon .hakim ortak illa 98 diyon.teblig kanun okumayı bilmiyon.icerikteki tanımları diğer işlemlerdede aynı olacak saniyon
He he çok zayifsin.
Buraya bu kadar yazacagina cimere spk ya adam gibi durumu yaz.bos muhabbet yapma yok neymiş hakim ortak
Hakim ortak nedir yahu adam işi bitirmiş 20 sayfa bir halt bulmuş gibi bombossss bir şeyin pesine takiliyon
Ben bunu aylar oncesinden yazmistim.izocam emsal teskil edecegini.eger izocam tutarsa bir cok sirket bu pilan uzerinde gidecek.guzel taktik.topla 95 cik kotdan.nasil olsa yatirimcilar kot disinda s s verecek malini.ne gerek var borsada ugrasmya dimi.?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi