Sayfa 348/494 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    En az şirketin değeri 180 ile 190 milyon dolar cıkması gerekir.
    Koç grubundan hisslerin %61 ini 173 milyon dolara aldıklarına %100 ü en az 300 milyon dolar eder. Üstüne koyulanlar hariç. Yeterki değerleme şirketine var olan bütün varlıklarını adam gibi yazıp ortaya koyup verzinler.

2.  Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Koç grubundan hisslerin %61 ini 173 milyon dolara aldıklarına %100 ü en az 300 milyon dolar eder. Üstüne koyulanlar hariç. Yeterki değerleme şirketine var olan bütün varlıklarını adam gibi yazıp ortaya koyup verzinler.
    Aynen değerleme şirketi şirketin kendilerine vereceği beyana göre değer çıkaracak .zaten gayrimenkulleri değerleme şirketi değerlemiyor sanırım onları ayrı bir gayrimenkul değerleme şirketleri değerler bunlar ilave edilir .şirket yetkilileri basına yaptıkları açıklamalarda sürekli büyüyoruz ilerisi için dahada buyuyecegiz pazar lideriyiz gibi beyanlarda bulunuyorlar.Dilerizki değerleme raporu hazırlayacak sirketede aynı sekilde beyanlarda bulunurlar.Yani kısacası şirket ne derse değerleme o çıkar.degerleme kısaslari yöntemleri belli yani.sirket ileride şu kadar gelir su kadar kar bekliyoruz su kadar buyucez gibi ifadeleri degerlemeyi belirleyecek faktörlerdir .Onun için değerleme firamsi bir araç onlarla muhatap olmanız gereksiz .Degerlemeyi şirketin vercegi veriler belirleyecek.Gayrimenkuller için deger olarak düşük gosterirlermi onu ayrı bir gayrimenkul değerleme firması yapar .Gayrimenkuller için piyasa fiyatları karşılaştırılabilir .

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Değerlemede en büyük etkenlarden biride şirketin geleceği ve piyasa koşullarıdır. Değerleme şirketinin mutlaka 2020 den itibaren ülkemizdeki en az 9 milyon gayrı menkulun enerji kimlik kartını alma zorunluluğunu bilmesidir. İzocam boşuna borsa kotundan çıkmadı.

4. Burada yazdıklarınızı lütfen değerleme firmasına yazın ve uyarın. Yarın bir gün çok geç olabilir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ali bey izocam için baya emek verdi. ben sadece hazırladığı bilgilendirmenin yanlış bilgiler içerdiği ve yetersiz olduğu konusunda uyardım. pdf sini paylaştığım dosyayı deloitte den iki farklı bölüm sorumlusuna ve izocam yatırımcı ilişkilerine gönderdim. çok ayrıntılı olmadı ama varlıkların değeri az çok anlaşılıyor. raporu 2 gün cezalı olduğum için gecikmeli paylaşıyorum.

6. Bende değerleme firmasına aşağıdaki metni gönderdim umarım faydası olur olmazsa zaten burada bulunan istekli arkadaşlarla mahkeme yolunu tutarız.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Merhaba,
    Ben borsa istanbul kotundan çıkan ve şuan firma değerlemesi anlaşması yapmış olduğunuz İZOCAM şirketinin yatırımcısıyım.İZOCAM değerlemesi yapılırken firma ortakları olan biz küçük yatımcılarının menfaatlerinin korunması adına adil bir değerlendirme yapılması* ve* kamu adına yaptığınız değerlemenin* şeffaf ve gerçeği birebir yansıtması sizin güvenirliğinizin sorgulanmaması adına fayda sağlayacaktır.
    Şirketin ceosunun 07.02.2019 tarihinde anadolu ajansına vermiş olduğu röportajda bu şirket hakkında anlamlı bilgiler vermektedir.Özetle pazar payının % 20 olduklarını ve pazar lideri olduklarından bahsetmekte ve şöyle devam etmektedir.İzocam Genel Direktörü Levent Gökçe, "Son 5 yılda ihracattan elde ettiğimiz gelir 160 milyon doları buldu. Gelecek 5 yılda toplamda 150 milyon doların üzerinde ihracat yapmayı hedefliyoruz" dedi
    AA muhabirine değerlendirmelerde bulunan Gökçe, yalıtımın farklı uygulama modellerine (ısı yalıtımı, gürültü kontrolü, akustik ve yangın güvenliği) ve alanlarına yönelik (konut, sanayi, tesisat, dayanıklı tüketim malları) yalıtım ürünleri tasarlayan, üreten ve pazara sunan, 53 yıllık tecrübeleri ile sektörün lider firması olduklarını aktardı.
    Gökçe, geniş ürün yelpazesine sahip ve her ihtiyaca uygun yalıtım çözümleri sunabilen öncü bir marka olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti:
    "Zeminden, cephe ve çatıya, duvar ve döşemeden tesisata kadar her uygulama alanı için nitelikli yalıtım malzemeleri üretiyoruz. İzocam ürünleri, bir konuta içeriden uygulanabilecek yalıtımdan sanayi yapılarına, okul ve hastanelere kadar her binanın ve tesisatın yalıtım ihtiyacına etkin bir şekilde çözüm sunuyor. Bina ve tesisat için yalıtım malzemeleri üretmenin yanı sıra vagonlardan evlerimizde kullanılan fırınlara, yangın kapılarından güneş kolektörlerine kadar geniş bir alanda ısı, ses ve yangın yalıtım ürünleriyle sektörde faaliyet göstermekteyiz."
    İzocam Genel Müdürü Gökçe, havacılıkta geleceğin kapılarını aralayacak İstanbul Havalimanı’nın temelden çatıya, ısıtma tesisatından havalandırma kanallarına kadar yalıtıma ihtiyaç duyulan birçok alanında İzocam ürünlerinin tercih edildiğini söyledi.
    İzocam olarak bundan büyük bir gurur duyduklarını vurgulayan Gökçe, "İstanbul Havalimanı Türkiye’de inşası gerçekleştirilen en önemli projelerden biri. Temel yalıtımında İzocam foamboard ürünleri ve ısı merkezinde İzocam cam yünü ve elastomerik kauçuk boru kullanıldı. Projenin havalandırma sisteminde de yine İzocam cam yünü ve taş yünü yalıtım ürünleri tercih edildi. Çatı yalıtımı için 400 bin metrekare cam yünü levha ve cam yünü çatı şiltesi sağladık
    Levent Gökçe, 2018 yılının ilk 9 ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla net satışlarının yüzde 28 arttığını belirterek, "Bu yıl ilk çeyrekte ciromuzu yüzde 50, operasyonel karımızı ise yüzde 100’ün üzerinde artırdık. İlk 9 aylık döneminde ise faaliyet karımızda 2017 yılının aynı dönemine kıyasla yüzde 97 artış gerçekleşti." diye konuştu.
    Gökçe, "Toplam yalıtım pazarı içerisinde yüzde 20’ye yakın bir payımız var ve bu oranla pazar lideri olma konumumuzu güçlü bir şekilde sürdürüyoruz." değerlendirmesinde bulundu
    *
    "Özellikle Orta Afrika'da pazar faaliyetlerimiz artarak devam ediyor. 2017’de Gana’da bulunan 5 milyon yolcu/yıl kapasiteli Akra Kotoka Terminal Binası için ürün tedariki gerçekleştirdik. Akra Kotoka Uluslararası Havaalanı’nın genişletilmesi projesi için XPS, kauçuk ve taş yünü levha tedarik ettik. Ürünlerimiz dış cephe yalıtımı, çatı yalıtımı ile elektromekanik tesisat için kullanıldı. Diğer taraftan 2019 AFCON Afrika Uluslararası Kupası’nın karşılaşmalarının yapılacağı Kamerun’daki Japoma Spor Kompleksi Projesi’nde de İzocam ürünleri tercih edildi. Projenin stadyum alanının inşası için İzocam foamboard ve İzopor ürünleri tercih edildi."
    İhracat pazarında yeni pazar arayışlarının bu yıl da süreceğinin altını çizen Gökçe, "Özellikle son iki yılda odaklandığımız Orta Afrika’ya yoğunlaşmaya devam edeceğiz. Kuzey Afrika ülkelerinde yeni bayilikler vermeyi sürdürüyoruz ve diğer taraftan da BDT ülkelerindeki tanıtım faaliyetlerimiz artarak devam ediyor." diye konuştu.
    - "7 farklı ürünü aynı çatı altında üretiyoruz" diyerek röportajı sonlandırıyor.
    AYRICA firma koç holdingten 2016 yılında %61,2 oranına olan hisseye 171.3 milyon dolar ile satın almış o günkü toplam değeri yaklaşık 280 milyon dolara tkabül etmektedir.
    Değerlendirmenin adilane bir şekilde yapılacağını umuyorum ve kamu adına yapmış olduğunuz değerlemenin takipçisi olduğumuzu bildirmek istiyorum.
    Bilgilerinize sunarız.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 348/494 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •