Sayfa 33/494 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 257 - 264 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    yarın tabana oturursa hiç utanmayacakmısın yada özür dileyecekmisin?
    patron tabanada oturturda 20.12 den hisseleri toplamak için ancak o yemez malı kaptırır. Parası olan bu fırsatı kaçırmaz. O yüzden 20.12 den kendi mallarını bir ara alacaktır. 98 bulursa ne ala yoksa 98 için fiyatı yüksetmasi lazım. Kendi yapamazsada yandaşlarına yaptıracaktır.

2. su kagitda tespitlerimde tek kar eden benim anladigim kadariyla.burda tekrar 21 lerde gorusecegiz demistim.inanmayan eski yazilanlarda gorebilir.cok kisinin ve benim karadumana kizdigim spk gelecek kararin red yonde olmasiydi.bende spk bu karari kesinlikle kabul eder dedikmi dedik.cunku spk zenginlere hizmet ediyor.bunu bildigimden yazdim.en son hurgazdaki usulsuzlugu bilen ne demek istedigimi bilir.ha bana sorsaniz yapilan dogrumu yanlismi diye.bende yanlis derim.cunku son 10 yilin en dibinden cikiyor.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Simdi gelelelim onumuzdeki surece. bu adamlar bizimle ortakligami devam edicekmi bizlerde borsa disinda yoksa tek tek bizlerle anlasmayami varicak.cagri sonrasi acaba gonullu pay alimi yapabilirmi.simdi onumuzdeki surece odaklanalim.ve herkez kafasinindan bir tez yurutsun.bunu tartisalim

4.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Suanda burda tek kisi; en basindan beri dogru tespiti yapan balim adamdi.kimi topa tutdu kimi elestirdi.sonunda hakli o cikti.

Sayın suatt38, tespit için teşekkürler. Ben bile ilk haber geldiğimde %98 i toplamadan kottan çıkamaz zannediyordum ama okuyup araştırınca gerçeği anlamam 24 saati bulmadı.

Sonra burada anlatmaya çalıştık bir kısım hemen anladı, bir kısım biraz zaman aldı bir kısım ise halen anlamak istemiyor. Halen daha %98 i toplamadan borsadan çıkamaz diyenler var gercekten anlamakta zorlanıyorum. Sürecin sonuna gelindi anlayın artık. Yada boşverin anlamamazliktan gelin nasıl olsa yaşayarak öğrenecek ve anlayacaksınız.

Suat bey, bu sureçte en akıllı ve mantıklı hareketleri de siz yaptınız. Borsada amaç kazanmaksa ve siz kazanıyorsanız bunu nasıl yaptığınızın önemi yok. Önemli olan kazanmak. Tebrikler...

Onlar illa ki

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Maşallah maşallah ha gayret az kaldı s400 ler rampasında bekliyor. Anaçlar üzgünüm patron sizle ortak olmak istiyor. Patron sizleri 12 dolar dan almayacak

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sayın suatt38, tespit için teşekkürler. Ben bile ilk haber geldiğimde %98 i toplamadan kottan çıkamaz zannediyordum ama okuyup araştırınca gerçeği anlamam 24 saati bulmadı.

Sonra burada anlatmaya çalıştık bir kısım hemen anladı, bir kısım biraz zaman aldı bir kısım ise halen anlamak istemiyor. Halen daha %98 i toplamadan borsadan çıkamaz diyenler var gercekten anlamakta zorlanıyorum. Sürecin sonuna gelindi anlayın artık. Yada boşverin anlamamazliktan gelin nasıl olsa yaşayarak öğrenecek ve anlayacaksınız.

Suat bey, bu sureçte en akıllı ve mantıklı hareketleri de siz yaptınız. Borsada amaç kazanmaksa ve siz kazanıyorsanız bunu nasıl yaptığınızın önemi yok. Önemli olan kazanmak. Tebrikler...

Onlar illa ki

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tesekkur ederim.siz satdinizmi mallari.

7. allah belasını versin böyle hissenin,kurtulmak lazım yazılanlara ğöre yaww,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. nerden bulaştım buna yahu,ömrümü yedi aldıgımdan beridir,şamar oglanına döndük,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 33/494 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •