Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149157158159
Arama sonucu : 1271 madde; 1,265 - 1,271 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

yılbaşından bu yana

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    5,857

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    5,857
    Hkllşşşii

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Eyvallah sn komünist bey...pastayı beğendin sanırım...güzel kardeşim eplas ve mzhld en çok kazanan sen ol emi...bunu canı gönülden istiyorum... samimî olarak...son yazında demişsin ya artık karar değiştirmek yok isterse 10 yıl geçsin diye ...bende sana bu yıl sonuna muradina er diye dua ediyorum...sabır=batık ....az kaldı ...çok az kaldı... sana söz yine baharlar gelicek....

5.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Eyvallah sn komünist bey...pastayı beğendin sanırım...güzel kardeşim eplas ve mzhld en çok kazanan sen ol emi...bunu canı gönülden istiyorum... samimî olarak...son yazında demişsin ya artık karar değiştirmek yok isterse 10 yıl geçsin diye ...bende sana bu yıl sonuna muradina er diye dua ediyorum...sabır=batık ....az kaldı ...çok az kaldı... sana söz yine baharlar gelicek....
    Sn Altayfrt,

Siz de komünist olmanın ilk adımını attınız. Sn batık’a en çok kazanan sen ol diye başlayıp, herkesin kazanmasını dilerim diye devam etmenizi bekliyorum.
    Selamlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    5,857
     Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Eyvallah sn komünist bey...pastayı beğendin sanırım...güzel kardeşim eplas ve mzhld en çok kazanan sen ol emi...bunu canı gönülden istiyorum... samimî olarak...son yazında demişsin ya artık karar değiştirmek yok isterse 10 yıl geçsin diye ...bende sana bu yıl sonuna muradina er diye dua ediyorum...sabır=batık ....az kaldı ...çok az kaldı... sana söz yine baharlar gelicek....
    Eyvallah güzel yürekli arkadaşım benim...inan çok ihtiyacım var bu morale...daha önce buralarda çok yazdım.o yüzden tekrar tekrar yazmayım ne bedevilikler yaşadığımı....Yalnız bir ricam var senden 1 günlük koministlik yeter..Başka istemez....Görüşmek üzere..

7. Bakma bende dün cvp veremediğim için 2. Güne sarktı...komünizm i gören tek kişi aramızda doktor abi...oda vazgeçti pedagog oldu artık diktatörlere inanıyor...herkese slm...

Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149157158159

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •