Sayfa 2/452 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3616 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

yalnız doktor yaşlıdır
    bu yeni adresi bulamaz :)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,250
    Hayırlı,uğurlu, bol kazançlı olsun.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Oglu buldurur merak etme sen.. 😉

4. Kemal abi. Bak abi diyorum. Teklif nerde teklif? 90 günde bir teklifi hazırlayamadıysan bu ticaret alemini bırak git abi. Küçük bir kasabaya yerleş, bahçesinde tavuk falan yetiştir.

yeni forum sayfamız herkese hayırlı olsun hayırlı bayramlar.......

6. Hadi bakalım,hayırlısı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,250
    Kemal ağbi, bayram hediyesini es geçti yine...Ne güzel olurdu,mübarek günde.Senide mübarek, mübarek anardık.Ama,nerrrdeee.Boşuna dememişler,can çıkar,huy çıkmaz diye...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. İyi bayramlar

Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Kemal abi. Bak abi diyorum. Teklif nerde teklif? 90 günde bir teklifi hazırlayamadıysan bu ticaret alemini bırak git abi. Küçük bir kasabaya yerleş, bahçesinde tavuk falan yetiştir.
    Zaten Kemal abin küçük bir kasaba olan Çeşmede villada para ödemeden ve diğer 15 villanın parasını da iç ederek oturuyor. Denetçi niye olumsuz rapor veriyor zannediyorsun. Melasis abine sorarsan da çok parası var ama sırf faiz ödemek için de sürekli yüksek faizli kredi kullanıyor, hatta yeni çıkan kanundan da faydalanmak için başvuru yapacak.!? İyi bayramlar.

Sayfa 2/452 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •