Sayfa 3/445 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3553 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Bu adamın madem ki Almanya'da, Romanya'da ve Türkiye'de değerli arsaları var. Niçin bunlardan bazılarını satıp bu finansal zorlukları aşmıyor. Arsaları varken 12 milyon faiz ödemek nasıl bir yönetim mantığı anlamak zor. Bu adamı anlamak çok zor. Bence emekli olup yerini çoluğuna çocuğuna bırakmalı.

2. 7 Yıldır eplas hissesindeyim.Fazla bir lotum olmasada takip ettim.7 senedir öğrendiğim Kemal Zorlu basiretsiz bir iş adamı.Bazen zaman zaman bazı gazetelerin köşelerinde yazarlık yaptı.Okuduğumda hakka adalete dürüstlüğü önem veren bir profil çiziyordu.Ama pek öyle değil.Acı çekmekten,mağdur olmaktan,dolayısıyla yatırımcısınada çile çektirmekten zevk alan bir adam izlenimi verdi bana.şimdi 16 ağustosa kadar bir teklif verecek.Bence vermeyecek.Versede olmıyacak bir teklif verecek,Kendine bir mağduriyet ve haklılık payı çıkartacak.Adamın üslübu huyu tarzı bu.Mağduriyetlerle yaşamak çözüm üretmemek ürezine kurulu bir hayat.Herkese İyi bayramlar.

3. Forumda patronun nasıl bir zihniyete sahip olduğunu,gerçek yüzünü,yatırımcısına verdiği değeri görmeye başlayanların yada en azından bunu görüp bilse bile realist davranarak bunu dile getirmeye başlayanların sayısının arttığını görmek güzel.Ha derseniz ki bunun bize ne faydası var elbette hiç bir faydası yok çünkü şirketin küçük hissedarlarıyız söz hakkımız yok maalesef ama bu gerçekleri görmemize ve dile getirmemize elbette engel değil.Herşeyin başı sağlık umarım herkes istediği vadede istediği kazancı elde ederek mutlu ayrılır yaptığı yatırımından herkese iyi bayramlar dilerim...

4. Kemal Bey için herkes söyleyeceğini söyledi. Bakalım Kemal Bey kendi için ne söyleyecek? İyi mi dedirtecek, kötü mü dedirtecek göreceğiz. Dua mı alacak beddua mı?

Kemal Abi vakıf sorununu zor da olsa çözebilir.
    Ama Basmane sorununu asla çözebileceği kanaatinde değilim
    Değil 3 ay
    30 ay geçse de
    Türkiye de açıklanan bilançolar ilgili kurumlar tarafından
    Hakkıyla denetlenmediği sürece, patronlarlar
    şirketleri Hababam sınıfı gibi yönetmeye devam edecekler.
    Bilançolardan istedikleri gibi oynuyorlar.
    Paraları veya karları istedikleri gibi başka şirketlere aktarabiliyorlar. Veya o karlar ile başka gayrimenkuller alıp şirket kurabiliyorlar.
    Yetmedi istedikleri zamanda bedelli sermaye artırımı yapıp oradan parayı götürüyorlar.
    Bunları denetleyecek kurumlarımız var mı
    Var
    Peki, yasalarımız var mı
    Oda var
    Peki bunlar ne zaman denetlenecek.
    Ne zaman şeffaf olacaklar.
    Ben biliyorum
    Ne zaman ki kabile devletinden sıyrılıp kurumların veya
    Bürokrasinin hesap sormaya başladığı çagdaş bir ülke
    Olma adına yöneticilerimiz veya Seçtiklerimiz adım atarsa her şey inanın daha güzel olacak.
    Gerçekten ülkemiz yaşanabilir ve gelişmiş ülkeler sınıfına o zaman girmiş olur.
    Yoksa bu iş kemal abi İŞİ olmaktan çoktan çıkmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,248
    Huzurlu bayramlar

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Belkide teklif verildi ve Güçbirliği adına olduğu için açıklama zorunluluğu olmadiğından kap a bildirilmedi. Bizlerde burada gün sayıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Belkide teklif verildi ve Güçbirliği adına olduğu için açıklama zorunluluğu olmadiğından kap a bildirilmedi. Bizlerde burada gün sayıyoruz.
    O zaman çukurla ilgili hiçbir bildirimin yapılmaması gerekiyordu. Niçin görüşmeler sürmekte türü açıklamalar yapıldı.

Sayfa 3/445 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •