Sayfa 335/363 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon
Arama sonucu : 2900 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,169
     Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın sss.köse 5 li rakamlardan ,21 li rakamlara tam üç kat geldi.İlla ki bir düzeltme olacaktı.Geri dönüşü bakalım ... kat olacak?
    Yok artık......kaç kat düzeltme olacak ...ülker çokonat mı bu
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,169
    Eplastta 25 ,mzhld 42 bin alıcı bekliyor...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eplastta 25 ,mzhld 42 bin alıcı bekliyor...
    Yapma ya. Biraz düşseydi iyiydi. Aşağıdan alırdık

4. Bu tür yükselişlerde rüzgara takılırız diye günlük alan ve yeteri kadar kar edince satan, ya da telaşa kapılıp satan çok fazla insan olacaktır. Yükselmesi için çok fazla neden var iken düşmesi için ortadaki tek neden yukarıdaki yatırımcı tipleri. 5 yıldır bu kağıttayım. Bir çok badire atlatıldı, devam eden sorunlarda olmakla birlikte, kağıdın yakın izlemeden çıkacağı oldukça açık. Şirkete ait sadece 55 milyon sermayesi olan Ege Yıldız diye bir şirketi, bankalara sıfır borcu, 500 çalışana yakın bir çalışanı, bayilikleri, gayrimenkulleri, alacakları var. Bugün 1000 lot öğle seansında almıştım. Akşam seansında 1000 lot daha alacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,169
    Alici, derken ,tabandan alıcı bekliyor,,,yanlış anlaşılmasın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    yaşamak mı?
    Gönderi
    6,169
    Ha ınşallah, tersi olur...

7. anlaşılan kimse ders çıkarmamış , algı öyle bir şey ki o anda neyi görmek istersen onu görürsün, herkes kendi kararını verir kimse kimseye bahane bulmasın işin sonunda
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tafsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz

8.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    anlaşılan kimse ders çıkarmamış , algı öyle bir şey ki o anda neyi görmek istersen onu görürsün, herkes kendi kararını verir kimse kimseye bahane bulmasın işin sonunda
    Aynen, anlyana(bende aynı düşüncedeyim)

Sayfa 335/363 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •