Sayfa 392/435 İlkİlk ... 292342382390391392393394402 ... SonSon
Arama sonucu : 3477 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Çilekeş sen hisselerinin insanların elinde oyuncak olmasını seviyon galiba...kaliteli hisse olmak varken kumarhane hissesi olmayı burda birçok eski yatırımcı istemez...hissene girip baktığında bir önceki kapanış fiyatına her seans ta 20 bin alıcı görmen mi daha iyi yoksa 1 hafta 18tl bir hafta 13 tl bir hafta 21 tl görmek mi daha iyi...yada her hafta dip yaptıktan sonra hissenin üzerine 1 tl koymasımı daha iyi...tabi al sat yapamıcagınız için işinize gelmez bu...sorsan herkes egeen olcak diyor...kusura bakmayın ama bu hareketlerle olmaz bu iş...bizim hisse düzelt me yapmıyor resmen tecavüz...geçmiş dönem borçları bitmiş özsermaye si artı Ya çıkmış bir hissenin bundan sonra her bilançoda pd/ dd güzelleştikçe umarım kaliteli hareket ve ivme ile gerçek değeri kademeli olarak fiyatlanıp ne yaptıgını bilen oyuncu ve yatırımcılarla yolumuza devam ederiz...

2. Ben kendi adıma ümitliyim.yaklaşık 5000 lotla beklemedeyim.eğer bilanço iyi gelecek ve özsermaye artacaksa ki ben buna inananlardanım.o zaman bu hafta daha fazla salmamasını bekliyorum.eğer salmazsa ekstra alım için bu fiyatlardan yazarım.geri çekilirse sadece süreci uzatır.Bilanço dönemi yaklaştıkça illaki gidecektir diye düşünüyorum

Redmi 7A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Çilekeş sen hisselerinin insanların elinde oyuncak olmasını seviyon galiba...kaliteli hisse olmak varken kumarhane hissesi olmayı burda birçok eski yatırımcı istemez...hissene girip baktığında bir önceki kapanış fiyatına her seans ta 20 bin alıcı görmen mi daha iyi yoksa 1 hafta 18tl bir hafta 13 tl bir hafta 21 tl görmek mi daha iyi...yada her hafta dip yaptıktan sonra hissenin üzerine 1 tl koymasımı daha iyi...tabi al sat yapamıcagınız için işinize gelmez bu...sorsan herkes egeen olcak diyor...kusura bakmayın ama bu hareketlerle olmaz bu iş...bizim hisse düzelt me yapmıyor resmen tecavüz...geçmiş dönem borçları bitmiş özsermaye si artı Ya çıkmış bir hissenin bundan sonra her bilançoda pd/ dd güzelleştikçe umarım kaliteli hareket ve ivme ile gerçek değeri kademeli olarak fiyatlanıp ne yaptıgını bilen oyuncu ve yatırımcılarla yolumuza devam ederiz...
    Biz küçük yatırımcılar için yapabileceğimiz bir şey yok. Toplayabildiğimiz kadarını toplayıp gelişmeleri bekliyoruz. Fiyatları yönlendirme gücüne sahip değiliz, al sat yapma planımız yok. İnşallah dediğiniz gibi sağlam adımlarla gideriz. Biançoya şurada pek bir şey kalmadı. Bu arada bazı haberler düşerse güzel olur. Tabanı en azından 20 yaparız. Satanın malı da havada kapılır.

4.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Sn dmart fiyat hastası olduğunuzu bilmiyorduk...Biz yıllardır burdayiz 65 kuruşuda gördük 21.14 ü de...ancak demek istediğimi anlamamakta ısrarcısın...fiyat hızlı yükselceğine ilerde ne olur diceğine bırakta fiyat düşük kalsın emin adımlarla gidelim...zate bilanço iyi gelip özsermaye artınca mecburen yükselcek...yaşlanıyon sende...
    Sn altay frt ben fiyat hastası değilim, bende yıllardır buradayım bir arkadaşımın tavsiyesiyle, en az sizin kadar bilgiye de sahibim, emin adım düşük fiyatla oluyorsa burada oylamaya açalım, evet derlerse 1 hafta boyunca tabana mal vericem uygun mu.

5. Bu kağıt kademe doldurarak degil, yeni kişilerin bu kağıdı tanıyıp orta ve uzun vadeli saklamak üzere almasıyla daha sağlam çıkar.

6. Peki çıkarken hacimle çıkarken,düşüşlerin birkaç bin lotla(son taban 6600 lotla oldu)olmasını nasıl değerlendirmeliyiz sayın Dmart?
     Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Bu kağıt kademe doldurarak degil, yeni kişilerin bu kağıdı tanıyıp orta ve uzun vadeli saklamak üzere almasıyla daha sağlam çıkar.

7.  Alıntı Originally Posted by omerman Yazıyı Oku
    Peki çıkarken hacimle çıkarken,düşüşlerin birkaç bin lotla(son taban 6600 lotla oldu)olmasını nasıl değerlendirmeliyiz sayın Dmart?

Ben tabana satış yazmadım 1 lot dahi, hisseyi bilen biliyor bilmeyenler de keşke bilgilendirilseydi, 21 den düşerken her gün birileri 500 er bin liralık mal toplamazdı. Unutmayın hisse alırken başka birinden alıyorsunuz borsa aracılık yapıyor. Hisse satarken de başka birine satıyorsunuz. Sn. Omerman bence hisseye çıkışını görüpte alanlar düşüşten korktu ve hemen çıkmak istedi. Tüm yeni giren arkadaşlar haklı olarak bilançoya bakıyorlar bu ödenen vakıf borcu nedir diye sorgulamıyorlar, sorgulasalar bu borçun kapatılmasının etkilerini öğreneceklerdi ama malesef aramızdan erken ayrıldılar. Her şirketin bilançosunda aktif değerlerin sigorta değeri yazar ama bizimkinde yazmıyor fark ettiniz mi. Bizim şirketin hiç mi arabasi yok hiç mi gayrimenkulü yok, hiç mi ofisi yok hiç birinin sigortasıdamı yok! Orada bir rakam yazsa şirketin gerçek değeri çıkar ortaya, ama şuan gerçek değeri tmsf ve vakıf yüzünden yıllarca gizlendiğini düşünüyorum, artık bu sorunlar kalktığından umarım bu sefer dipnotlarda bu kalem ile yeni değerleme raporlarını görürüz ve o zaman insanlar gercek bir bilançoya bakarlar ve kafalarında fiyat hedefi oluştururlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Sn altay frt ben fiyat hastası değilim, bende yıllardır buradayım bir arkadaşımın tavsiyesiyle, en az sizin kadar bilgiye de sahibim, emin adım düşük fiyatla oluyorsa burada oylamaya açalım, evet derlerse 1 hafta boyunca tabana mal vericem uygun mu.
    Düşük fiyat a getirmek sorun değil bir yerde durduktan sonra kademe kademe sağlam alımlarla hisseyi ederine ve güçlü yukarı taşımak...taban taban vermenin tavan tavan gitmenin sorununu çözmek isterken...dediklerimi anlamayıp hala taban a mal vercem diyom...enteresan...

Sayfa 392/435 İlkİlk ... 292342382390391392393394402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •