Sayfa 428/434 İlkİlk ... 328378418426427428429430 ... SonSon
Arama sonucu : 3467 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. 250 tane serbest fiyat alım girdim 66 tane vermiş namıssız

Redmi 7A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yükseliş bekliyorduk, yeniden toparlamasını bekliyorduk ama hepimizi ters köşe yaptı. Helâl olsun valla.

3. Sayın omerman sizin dediğiniz teknik olarak imkansız birşey. Bence aracı kurumunu değiştirin. Serbest fiyat 250 adet alış verdi iseniz ve hisse tavan değil ise mutlaka gerçekleşmesi lazım. Bir hata var burda. Bilginiz olsun.

4. 15.07 ye bastığında 66 lot vermiş.başka da vermemiş.serbest fiyat uygulaması,yakın izleme pazarında tek fiyattan işlem görenler de böyle olabiliyor.daha önce de başıma gelmişti
     Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Sayın omerman sizin dediğiniz teknik olarak imkansız birşey. Bence aracı kurumunu değiştirin. Serbest fiyat 250 adet alış verdi iseniz ve hisse tavan değil ise mutlaka gerçekleşmesi lazım. Bir hata var burda. Bilginiz olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Sayın omerman sizin dediğiniz teknik olarak imkansız birşey. Bence aracı kurumunu değiştirin. Serbest fiyat 250 adet alış verdi iseniz ve hisse tavan değil ise mutlaka gerçekleşmesi lazım. Bir hata var burda. Bilginiz olsun.
    Gönderdiğim grafikler bakmıyorsun galiba.
    Genelde satış kademeleri hep boş
    Satış olmayınca tavandan yazsan bir şey değişmiyor.
    Ağırlıklı ortalamalar ile fiyat belirleniyor.
    Tavan veya taban yazmak çok bir şey değiştirmiyor.
    Hangi kademede en fazla işlem olmuşsa
    Orası dikkate alınıyor.

6. Sayın Kose derinlik ekranım var ben görüyorum satıştaki lotlari. Serbest alış veya tavandan alış verdiği zaman alışın gerçeklesmemesi imkansız. Neyse uzatmayım. İsteyen istediğine inansın. İsteyen de pazartesi günü arayıp yatırım danışmanına sorsun

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Gönderdiğim grafikler bakmıyorsun galiba.
    Genelde satış kademeleri hep boş
    Satış olmayınca tavandan yazsan bir şey değişmiyor.
    Ağırlıklı ortalamalar ile fiyat belirleniyor.
    Tavan veya taban yazmak çok bir şey değiştirmiyor.
    Hangi kademede en fazla işlem olmuşsa
    Orası dikkate alınıyor.
    sayın köse şöyle düşünün siz satışa koydunuz 15.66 serbest alış yazan var 15.40 tan onun lotları sattı mantıklımı sizce kademelerde satıcı durumuna göre en üssten vermeli sayın alex in dediği bu olması gereken de bu zaten ......

8. Ekran fotosu atmayı beceremiyorum,keşke gönderebilsem.saat 12 gibi 250 adet serbest fiyat emir girdim ve 66 tane vermiş 15.07 den.geri kalan 184 talebi iptal etmiş

Sayfa 428/434 İlkİlk ... 328378418426427428429430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •