Sayfa 525/673 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5384 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. SENE 1990 yılında ,eregli ,TÜPRAŞ ,iş ,aselsan gibi klasik hisselerden 1000 lot alıp atanların , şu andaki mal varlıklarını bir düşünün .eger borsa yatırımını öğrenmek istiyorsanız bazı sözlere kulak verin. bizlere o zamanlar kimsenin nasihatı olmadı. boyuna AL SAT MAVRASI ANLATARAK ,BORSA YATIRIMCILIGI DEGİL , ÇAKALLIGIN KİTABINI YAZDILAR.

2.  Alıntı Originally Posted by spybreak Yazıyı Oku
    SENE 1990 yılında ,eregli ,TÜPRAŞ ,iş ,aselsan gibi klasik hisselerden 1000 lot alıp atanların , şu andaki mal varlıklarını bir düşünün .eger borsa yatırımını öğrenmek istiyorsanız bazı sözlere kulak verin. bizlere o zamanlar kimsenin nasihatı olmadı. boyuna AL SAT MAVRASI ANLATARAK ,BORSA YATIRIMCILIGI DEGİL , ÇAKALLIGIN KİTABINI YAZDILAR.
    Sen attınmı kenara 1000 lot mavra çekiyorsun burada? Kimse o tarihte o lotu atıp bu tarihe kadar beklemez. Bekleyende işi bilen zenginlerdir. Sözlerin boş.

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Ne öğrenmek istiyorsan yaz cevabını verelim boş yere kendini strese sokma tamammı
    bilen varsa zaten ben dahil cevap vermeye çalışırız arkadaşım
    Eplas ne olacak derken ne ne olacak ne öğrenmek istiyorsun
    Kendimi inan strese soktuğum yok. Bak senelerdir bu forumu takip ediyorum. Yatırımcı psikolojisinide. Ama ısrarla tekrarladığım bir durum var. Tutarlılık yok sözlerde. Menfaate göre hareket ediliyor. Kapa bildirim yapılmadan yorum yapmak manüplasyonmuş. Doktor dede öyle söylüyor. O zaman bu forumda manüplasyonun kralı yapıldı zamanında. Bilmek istediğim birşey yok. Sadece bizim bilmediğimiz ve bu üst akıllı ileri zekalıların bildiği nedir bunu merak ediyorum. Gelip mavra kesiyorlar forumda. Eplasla ilişkisi yokmuş diyor oysa mazharın kaçına sahip eplas direk olarak etkiliyor şirketi alınacak karar. Şunu anlatta millet bilgilensin. Genel kurulda alınacak kararla şunlar olabilir de. Öngörüde bulun. İçini doldur. Felsefeye karnımız tok. Deki alınabilecek şu kararla etki ve tepki şu olabilir. Bu hisseye girenlerin hepsinin bir hikaye kaynağı var zaten. Ben yıllar yıllar önce 40 kuruştan alıp 2 liralardanda sattım bu hisseyi. Sen beni yargılayamazsın. Kimse kimsenin geçmişini bilmez. Ummadığın taş baş yarar. Belki seni tartmak için salağa yatıyorum. Bilemezsin. Saygı istiyorsan doktor dede önce insanları aşağılamadan saygı duymasını öğreneceksin. Borsa senin çiftliğin değil.

4. sen borsa çöplüğünde belanı bulmuşsun .yazdığın bütün kelimeler ,cümleler borsa yatırımcısı kişiliği ,kimliği ile ilgili değil. yok salaga yatıyormuş ,yok eplas mahsar ın kaçına sahipmiş ! ?(daha şirket ilişkilerinden bihaber). yapılacak kurulun gündem maddeleri belli olmasına karşın neyin beklentilerini satmıya çalışıyorsun. konu eplas , bütün yazım ve yorumum bununla ilgili kişileştiren ,saygısızlık yapan kimdir acaba. burada ağlayanlar zıplayanlar zamansız oltaya takılıp ,kurtulmuya çalışanlardır. burada 1,03 krş lardan alıp 1,72 tl den sattığın ve hala bu hisseleri taşıyan çok saygıdeğer yatırımcı saygıyla bekliyor. acaba kimler kirletiyor bu sayfaları .
    Son düzenleme : spybreak; 29-03-2020 saat: 17:58.

5. Güzel uyutuyorsunuz yatırımcıları. Kuruldan gözaltından çıkış kararı verildi diyelim. Hedef fiyatlar nedir doktor dede? Hedef fiyatlar hangi kaynağa göre belirleniyor? Bu fiyatlara giderken nerelerden kimlerin eline verilecek? Bu gerçekleri konuşta ayakta alkışlayayım seni. Gündem maddelerine yorum yap. Mavra okuyorsun. Şu egondan kurtulda hissenin geleceği hakkında yorum yap.

6. daha , mzhld in 2019/12 konsolide bilançosundaki çok özel bir durumun bir sonraki bilançoda düzelebileceği , o nedenle spk ya müracatın 2020/3 bilançosundan sonra gündeme gelebileceğini dahi göremiyorsun. ama son bir senedir ,üst pazara çıkmak için şirketin bir gayret içinde olduğunu FALİYET RAPORU nda belirtilmektedir.

ama lafa gelince pabuç gibi dilin var maşallah. yazılarımda yatırımcıları uyuttuğuma dair tek bir cümle göstermenizi rica edecem.
    Son düzenleme : spybreak; 29-03-2020 saat: 17:53.

7.  Alıntı Originally Posted by spybreak Yazıyı Oku
    daha , mzhld in 2019/12 konsolide bilançosundaki çok özel bir durumun bir sonraki bilançoda düzelebileceği , o nedenle spk ya müracatın 2020/3 bilançosundan sonra gündeme gelebileceğini dahi göremiyorsun. ama son bir senedir ,üst pazara çıkmak için şirketin bir gayret içinde olduğunu FALİYET RAPORU nda belirtilmektedir.

ama lafa gelince pabuç gibi dilin var maşallah. yazılarımda yatırımcıları uyuttuğuma dair tek bir cümle göstermenizi rica edecem.
    Hala içi boş yazılar.
    Şu sorulara cevap bekliyorum doktor dede. Herkes herşeyin farkında ama nedense ahkam kesmeye gelince pabuç kadar dili olan ben oluyorum.

1-Gözaltından çıkma başvurusuyla hissenin vereceği tepki nedir?
    2-Yeniden değerleme için öngörüleriniz nelerdir?
    3-Yeniden değerleme ile bedelsiz bölünme olabilirmi?
    4-Basmane çukuru hangi aşamada?
    5-Basmane çukuruyla alakalı belediyeyle olan aradaki iletişim hangi seviyede?
    6-Basmane çukurunda hangi ihtimallerle hangi sonuçlar olabilir,hisselerimize yansıması ne olur?

Madem yılların deneyimine sahipsin bu varsayımların içini doldur. Görelim. Akıl verme bilgi ver doktor dede.

8. bu soruların olabilirliği ve her türlü olasılığa karşı kurulmuş bir algoritmam var .ama ,bu sadece bana ait bir projedir . 23 senedir ıskalamadan bu proje yürüdü. ömrüm yeterse veya yettiği yere kadar bana göre ^^NİRVANAYA ULAŞMAK ^^ felsefesinin ete kemiğe büründügü bir davranış kalıbıdır. elinizde imkanınız varsa bireysel yatırımcıların , 35 yıllık borsa da kazananlar listesini araştırsınlar. listenin birinci sırasında beni göreceksiniz . sadece para değil ,bilgi ve deneyim kazandım.
    hepinize sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim.

Sayfa 525/673 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •