Sayfa 527/664 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 5305 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Hissenin hissedarlarıda şirket gibi şeffaf değil.Belki yanlış zamanlamayla vakit kaybediyoruz ama istediğim fiyata gelmeden çıkmam.Benim lotlarım yakılan lotlardır.Çoluğumun çocuğumun rızkıyla kumar oynamadım bugüne kadar.Bende sizin gibi yatırımcıyım.Çok bilmişlik taslayacağınıza yatırımcıya şirketi sevdirsenize.Tahtada yapılan aşağı yukarı manüplasyonu takip eden herkes görüyor.Keriziz dimi biz.Size inat satmıyorum.Aksine param oldukça alacağım.Biz vakit kaybediyorsak sizde kaybediyorsunuz.Hadi bakalım görecez.Köse efendi tavana koy alınsın dedi 5000i tavanın çok altına koydum almadılar sonra lafı kıvırdı.Ertesi günde koyduğum fiyatın çok üstünde işlem oldu.Hepsi hikaye yani.Kimlerin ne olduğunu çözdüm ben bu forumda.Çok fırsatlar kaçırdım ama satmayacam.Bekleyin şaşkın spekler ve kuklaları.

2.  Alıntı Originally Posted by klmc Yazıyı Oku
    Hayatınız hakaret.Köse efendide geldi kadro tamam.Yatırımını yapan yaptı zaten.Bilgin varsa herkes bilgilensin dedim özeldenmi sordum ben soruyu?Bu forumdaki cambazlar sizsiniz.Saçmalamaya başladınız iyice.Bu soruların cevaplarını tüm yatırımcılar merak ediyor.Belliki sende cevapları biliyorsun.Birde çakal diyerek hakaret ediyorsun.Suçluda ben oluyorum.Bravo.
    Ben çakalı hakaret anlamında kullanmadım
    Çaba harcamadan yemeğe kurnazlık yapıp elde
    Edilmesi anlamında kullandım.
    Madem o sorduğun soruların cevabına ulaşmak istiyorsun.
    O zaman bağlı olduğun aracı kurumdan destek alabilirsin.
    Hem bize inanma hemde bizden alacağın bilgiler ile
    Yakın izleme pazarında yatırım yap.
    Çok mantıklı olmuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by klmc Yazıyı Oku
    Padişahım çok yaşa diyecez size.Siz kazanacaksanız sadece.Varsa bilgileriniz niye saklıyorsunuz?Siz böyle davrandıkça tahtaya kimse girmez.Uyanık takımı sizsiniz.Bir tek doktor dede biliyor zaten bilanço okumayı.Sende anketçisin yakışır kose efendi.Yeni bir anket daha aç istersen.Hakaretleri biz yiyelim.Suçlu biz olalım.Komedi ordusu ama size bende pabuç bırakmam bu saatten sonra.Bedavadan bilgi edinecekmişim.Bu soruların cevapları var sanki bir yerde?Kaç paraya alınıyorsa söyleyin bizde alalım.
    Arkadaşım bizim yazmamız ile yatırımcı gelmez zaten.
    Yatırımcı bu aşamada yakın izleme pazarına günlük bu işlem hacmi ile yatırım yapamaz ve de gelmez

Tam sayı seven arkadaş yine iş başında....küsüratı pek sevmiyor.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. slm. yaşadığımış son 3 ayda ülkemizde ve dünyada değişenler ve değiştirilmek istenenlerden kasıt, bir video paylaştım .... eplas la ilgili olmasada ..... önümüzdeki zaman içinde nelerin olabileceği hakkında.... ve paradigma değişikliğinden bahseden sn.Dr... a ithafen zaman bulabilirse izlemesini nacizane istedim.... tartışmayı bu duruma getiren zihniyet sahibi....
    (eplas göz altıdan çıkışta 100 110 bandına ... basmane olunca 200 250 bandına gider....(şaka şaka)) ( ytd ) desem hisseyi 33 tl ye kadar götürecek gücün var mı..... varsa bile beni ilgilendirmez ..... AMACIN NE AMACIN.....

6. SN .DR. özrümü kabul edin ..... bu duruma getirilmesi güzel olmamış....

7. yine de sn. dr. a teşekkür ederim EPLAS la ilgili önemli olduğunu düşündüğü konuları tekrar tekrar üstüne basarak anlatmaya çalıştığı için....

8. Sinirler yıpranmış.Yazık bu millete.Doktor dedeye laf eden yok.Allah için herkes bir olsun ya.Çarşamba genel kurul var güya hissenin haline bakın.

Sayfa 527/664 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •