Sayfa 72/106 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 846 madde; 569 - 576 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Amaç zaman kazanmak olsa gerek. Kemal Bey'e zaman lazım. Bence Tmsf de halden anlamış işi geciktirmiş. Ne zaman devri yapar orası tam bir muamma. Beklemekten başka çare yok. Spek efendiye de oyunlarını oynaması için alan açıldı. Şimdi bir gün tavan yapar, iki hafta onun üzerinde tepinir.
    Spek falan mühim değil. Bir cepten diğerine isterse 1 lira yapsın, ne önemi var ki ! Gideceği yere 1 hafta sonra gider. Spek varsa hedefi büyük olan hisseden 5 den alsa ne olacak 10 dan alsa ne olacak hatta 20 den alsa ne olacak? Şunu unutmamak lazım, yatırımcı en ucuza alıp en pahalıya satan adam değildir. Uygun yerden alıp, kafasına koyduğu rakama gelince karla satan adamdır. O yüzden tahta hareketlerine takılmayın hiç. Mühim olan hissenin haber akışı ve potansiyelinin devreye girmesi.

2. Bakın yazıda dikkat etmemiz gereken bir husus var. Diyor ki taşınmazın Güçbirliğine teslimi henüz gerçekleşmediğinden.. Burada bence denmek istenen tapuyu aldık ama gayrimenkulü teslim almadık çünkü Folkart döneminde taşınmaza verilen zararlar ( sanırım bazı şantiyelerinin harfiyatları dökülmüştü ve yüzlerce kamyon diye biliyorum ) tespit edilerek arsayı teslim almalıyız ki tespit yapılmadan alırsak onları biz dökmüşüz gibi olur. Bu harfiyatların oradan kaldırılmasıda çok büyük bir maliyettir bence. Kisaca evinizi kiraya verdiniz ve kiracı çıkıyor evi mahvetmiş siz o vaziyette anahtarı alırsanız bütün zararı göz ardı ederek evi teslim almış olursunuz ve hiç bir hak ta talep edemezsiniz. Bence akıllıca atılmış bir adım, ayrıca bu piyasa durgunluğunun da atlatılabilmesi için iyi bir süre kazanımı diye düşünüyorum. Bu habere istinaden TMSF nin arsa teslimini hızlandıracağını düşünmekteyim. Bu haberle KZ kendisiyle dans etmenin epey zor bir iş olduğunu belirtmek ister gibi , artık dizginler KZ nin elinde ki bu kadar rahat hareket ediyor. Güzel günler yakın gibime geliyor. Hepimiz için iyi günlerin bir an evvel gelmesini diliyorum. Bunlar kendi düşüncelerim yatırım tavsiyesi degildir.

Piskopat spek her iki hisseyi 250 lota bağlayamadı eplas 252 lot ne güldüm ama beceriksiz...

4.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    Piskopat spek her iki hisseyi 250 lota bağlayamadı eplas 252 lot ne güldüm ama beceriksiz...
    😀 Son saniye 2 lotla eşitliği bozdum

5. Spekçiğe kızmayın herkes işini yapıyor..
    Her şeyi bilmene gerek yok. Haddini bil yeter.

6. Bu hissede bir spek varsa ve onda zerre kadar beyin varsa kazanılan bu süreyi hisseyi yukarı taşımak için kullanır. Buralarda tuttukça bizler hisse toplamaya devam edeceğiz. Kimse bu saatten sonra 'Buyur, ben yiyemedim sen ye' demez. Aklı varsa haberlerden önce hisseyi 10'lara taşır. Yoksa buralarda dolaşır durur.

Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Bu hissede bir spek varsa ve onda zerre kadar beyin varsa kazanılan bu süreyi hisseyi yukarı taşımak için kullanır. Buralarda tuttukça bizler hisse toplamaya devam edeceğiz. Kimse bu saatten sonra 'Buyur, ben yiyemedim sen ye' demez. Aklı varsa haberlerden önce hisseyi 10'lara taşır. Yoksa buralarda dolaşır durur.
    uyundırmasana ne güzel tıtrtıklıyoruz şurda

8.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu35 Yazıyı Oku
    Spekçiğe kızmayın herkes işini yapıyor..
    Bu hisselere spek var mı yok mu? Bu konu hep tartışılmıştır. Babanız doktor bey olmadığını söylüyor. Bazı hareketlere bakınca zaman zaman ben de spek olduğunu düşünsem de genel anlamda yok gibi geliyor.
    Yakın izleme pazarından çıktığımızda yeni durumu gözlemleriz.
    Selamlar.

Sayfa 72/106 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •