Sayfa 73/116 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 926 madde; 577 - 584 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu hisselere spek var mı yok mu? Bu konu hep tartışılmıştır. Babanız doktor bey olmadığını söylüyor. Bazı hareketlere bakınca zaman zaman ben de spek olduğunu düşünsem de genel anlamda yok gibi geliyor.
    Yakın izleme pazarından çıktığımızda yeni durumu gözlemleriz.
    Selamlar.
    Vardır vardır. Tahtaya baskı kuranlar spekçikler. Ama adı üstünde çik bunlar. Sağ ceplerinden alıp sol ceplerine koyuyorlar muhtemelen. Herkesin kendi düşüncesi tabi. Şöyle düşünelim. Sizin bir şirketiniz var borsada. Ve bundan faydalanmak istemeyen bir çevreniz var. Böyle bir ihtimal düşünemiyorum ben. Sonuçta atacağınız adımları önceden birileri biliyorsa muhtemelen ne zaman neler yapılacağına dair stratejisi mevcuttur. Speği olmayan senet yoktur bence. Motor çalıştığı sürece bir şeyler harcar ve üretir. Bu rölanti olsa bile kural kuraldır.. Yoksa borsaya neden girsinler..? En kolay para kazanma aracı burası. Ve aleykum selam.
    Her şeyi bilmene gerek yok. Haddini bil yeter.

2.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu35 Yazıyı Oku
    Vardır vardır. Tahtaya baskı kuranlar spekçikler. Ama adı üstünde çik bunlar. Sağ ceplerinden alıp sol ceplerine koyuyorlar muhtemelen. Herkesin kendi düşüncesi tabi. Şöyle düşünelim. Sizin bir şirketiniz var borsada. Ve bundan faydalanmak istemeyen bir çevreniz var. Böyle bir ihtimal düşünemiyorum ben. Sonuçta atacağınız adımları önceden birileri biliyorsa muhtemelen ne zaman neler yapılacağına dair stratejisi mevcuttur. Speği olmayan senet yoktur bence. Motor çalıştığı sürece bir şeyler harcar ve üretir. Bu rölanti olsa bile kural kuraldır.. Yoksa borsaya neden girsinler..? En kolay para kazanma aracı burası. Ve aleykum selam.
    Her patron kendi kağıdının speğidir. En kolay para bulmanın yolu borsadan geçiyor.

3. Şimdi sen dün tavan yapmıştın, bugün geri indirdin ya. Bizde çok şaşırdık. Spek kardeş.

spek olmazmı kızdırdık kızdıırdık al size dedi birini yüzde 6.5 diğerini 2.3 indirdi üzüldükmü hayır her iki kağıdı 3 tl yapmazsan......öyle olmaz böyle olur....

5. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Spek kardeşin bu öfkesi bizi uygun fiyattan biraz daha mal sahibi yapar. Varol spek varol. Öfkesine hayran olduğum. Elimize geçen her kuruşu yatıracağımızdan şüphen olmasın.

6. Bugun mahkeme kaçta bilen var mı

spek diyorki bir eşitlik hastalığı mevcut bende ya eşit lot olacak işlem yada eşit fiyat ikisinden biri en haftada biri tutacak şekil a da görüldüğü gibi 5.35 her iki hisse fiyatı bu haftayı atlattı şükür.....

8.  Alıntı Originally Posted by beyti Yazıyı Oku
    Bugun mahkeme kaçta bilen var mı
    Aslında üst mahkemenin vermiş olduğu karar yani istinaf Mahkemesi bu borcun şirkete ait olmadığına karar verdi ve tüm hacizler kalktı bu davanındır aslında bir önemi kalmadı mahkeme sonlanırsa bugün Şirket tazminat davası açar başka bir esprisi kalmadı mahkemenin

Sayfa 73/116 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •