Sayfa 214/1001 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Doğan holding, "d yatırım bankası anonim şirketi"nin kuruluşuna izin almak üzere bugün bddk'ya başvurdu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ssm/demir: (s-400) aralık'ta sistem kurulup hazır olacak-cnn türk

*ssm/demir: (patriot alımı) teklifleri değerlendiririz-cnn türk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin dava başladı , aile üyeleri şikayetçi olmadıklarını beyan ettiler .

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    UEFA Avrupa Ligi :

Roma 4 Başakşehir 0
    Slovan Bratislava 4 Beşiktaş 2
    Roma resmen başak geçmiş...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,258
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Roma resmen başak geçmiş...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arupada dökülüyor hepsi...maşak siporlan maşak geçilmesi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,258
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin dava başladı , aile üyeleri şikayetçi olmadıklarını beyan ettiler .

Bende anlamadım,sanırım bir bit yeniği var gibi

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bende anlamadım,sanırım bir bit yeniği var gibi
    muhtemel biz kendi aramızda halledelim dediler,aile meclisi kararıyla,14 yılla tutuksuz yargılanan amca gavatlardan biri sırıttığı için duruşma hakimi azarlamış;cinayetle yargılanıyorsun niye sırıtıyorsun diye,muhtemel,para arazi ve tehditle aileyi ikna ettiler,küçücük bir yavrunun bedeni bile insanların kirli pazarlıklarına konu olabiliyor,söyleyecek çok şey var ama her şey boş o çocuk açlıktan öldü.. sorarsan herkes dinine bağlı ama dünya malı yüzünden masumlar katlediliyor, yine doğu illerimizden birinde bir kaç yıl önce aynı aileden 40 dan fazla kişi katledilmişti mal paylaşımı yüzünden

Kartal'da 21 kişinin hayatını kaybettiği yeşilyurt apartmanının çökmesiyle ilgili davada, tek tutuklu sanık uğur mısırlıoğlu tahliye edildi

Sayfa 214/1001 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •